Maiden dreams . . .

ok muška populacijo koja me zafrkava zbog moje naklonosti Adrianu, imam announcement to make....

LAWRENCE PATERSON JE WOOOOOOOOOOW
ajme meni ja sam se zaljubila to nije normalno ;)
èovjek æe mi posalti soje knjige i dogovorili smo se da doðe kod mene u apartman na ljeto lol skupa sa jay-em i nicom. lol


aaaaaaaa

Adrian je dobio konkurenciju... ;) ;) :banana: :shock: :D

this is DREAM COMING TRUE ;)
 
Ja sam nekoliko puta sanjala da sam na koncertu i svaki put je bilo VAU! Joj, daj Boze da se bar jedan ostvari u Splitu!
 
iron_dadda said:
Ja sam nekoliko puta sanjala da sam na koncertu i svaki put je bilo VAU! Joj, daj Boze da se bar jedan ostvari u Splitu!

hehee,hoæe,vjeruj!!!
btw.vidim,nova si-dobrodošla!!!
 
Hvala! Dobro, trebace mi malo vremena da se uklopim :D . A nije da se ulizujem al stvarno ovdje ima super likova tako da....
Nego, sto se tice sna ma imam neki osjecaj da cu ipak otici :banana: .
A da, sanjala sam jednom kako samo gledam njihovu sliku i pjevam Tears Of The Dragon.
 
Ja sam sanjala da sam išla slikat sa Adrianom, Daveom, Steveom o Bruceom i dok smo se mi namještali za slikanje Nicko je iskoèio iz neke šume i postao èudovište i onda nas je ganjao, toko sam se natrèala u tom snu da sam bila sva umorma kad sam se probudila.
 
Ja sam nedavno sanjala da idem na koncert u Split...Ida me stara vodi...
I nikako nismo mogle krenut tj.nesto ona nije htjela...
I tako nismo uspjele autom doc...Nego smo preko onoga Google earth skocili u Split na stadion...Ali nisam mogla gledat koncert s tla...Nego s neba...I bilo je negdje oko 50 ljudi...Hhahaha....
:S I ima jos jedan...Ovaj je precudan...
Prije nego sto sam znala da Maideni uopce dolaze u Hrvatsku 10.8 (moj rodendan )
Sanjala sam da idem na neki koncert u svom gradu...Tj. na jedan amo rec teren...Ali da fakat moram poc na taj koncert...Da je nesto stvarno vaznooo...Kad saznam za maidene...Split 10.8...I to na moj rodendan...Fkt jezivooo....Ali dramaaaa!!!Ima ih jos al ova dva su mi ostala najvise u sjecanjuu...
 
Zeljezna Djeva said:
Ja sam nedavno sanjala da idem na koncert u Split...Ida me stara vodi...
I nikako nismo mogle krenut tj.nesto ona nije htjela...
I tako nismo uspjele autom doc...Nego smo preko onoga Google earth skocili u Split na stadion...Ali nisam mogla gledat koncert s tla...Nego s neba...I bilo je negdje oko 50 ljudi...Hhahaha....
:S I ima jos jedan...Ovaj je precudan...
Prije nego sto sam znala da Maideni uopce dolaze u Hrvatsku 10.8 (moj rodendan )
Sanjala sam da idem na neki koncert u svom gradu...Tj. na jedan amo rec teren...Ali da fakat moram poc na taj koncert...Da je nesto stvarno vaznooo...Kad saznam za maidene...Split 10.8...I to na moj rodendan...Fkt jezivooo....Ali dramaaaa!!!Ima ih jos al ova dva su mi ostala najvise u sjecanjuu...

Ovo æe ti onda biti najbolji roðendan u životu, èak ti i snovi nešto simboliziraju.
 
bloody mary said:
Ovo æe ti onda biti najbolji roðendan u životu, èak ti i snovi nešto simboliziraju.

Wow,roðendan na Maidenima,zaaakon e,,,ja bi se od sreæe tako namazala da nebi niti znala koji je više dan i gdje sam uopæe LOL LOL :D

Bit æe to fešta,jelda... :wink:
 
ewox said:
Wow,roðendan na Maidenima,zaaakon e,,,ja bi se od sreæe tako namazala da nebi niti znala koji je više dan i gdje sam uopæe LOL LOL :D

Bit æe to fešta,jelda... :wink:

Ti se to nadaš nekom pièencu? LOL
 
Ja cu tad navrsit tek 14 godina...I ono mislim da ipak ima nesto u tome...Posebno je...I snovi i datum...
A sigurno da ce bit jedan od boljih rodendana...
Nisam jos bila na nekom koncertu Maidene nazalost...Ali ovo mi je prvi i rodendan jos...
Tako da ce osjecaj 100% bit prejeben...
Nisam jos ni svjesna...A koncert je za 26 ili 27 dana...
Onoooo,nadam se da cu i upoznat par ljudi...Da sve to bude u najljepsem sjecanju...
Jedino sto ce mi smetat su guzve i ona naguravanja..Ali eto...Za maidene sveeee...
Inace mrzim guzve i izbjegavam sih.. :x
 
Zeljezna Djeva said:
Ja cu tad navrsit tek 14 godina...I ono mislim da ipak ima nesto u tome...Posebno je...I snovi i datum...
A sigurno da ce bit jedan od boljih rodendana...
Nisam jos bila na nekom koncertu Maidene nazalost...Ali ovo mi je prvi i rodendan jos...
Tako da ce osjecaj 100% bit prejeben...
Nisam jos ni svjesna...A koncert je za 26 ili 27 dana...
Onoooo,nadam se da cu i upoznat par ljudi...Da sve to bude u najljepsem sjecanju...
Jedino sto ce mi smetat su guzve i ona naguravanja..Ali eto...Za maidene sveeee...
Inace mrzim guzve i izbjegavam sih.. :x

Pa baš lijepo, na 14 roðendan vidjet prvi put Maidene. :)
 
bloody mary said:
Pa baš lijepo, na 14 roðendan vidjet prvi put Maidene. :)
A naravno da jest,ali se nekad osjecam ko crna ovca na forumu...
Ovdje su ljudi oko 20 godina i slusaju maidene duze od mene...A ja sam tek jedna "klinka"...Hahah...
:oops:
 
bloody mary said:
Ma nema to veze, nitko ne gleda na to.
Ako tako mislis,svaka cast...Jer neki ljudi imaju predasuda dosta...Pa onda :s...A koliko ti imas godina?Ides na koncert pretpostavljam,a na kojem dijelu si??
 
@željezna djeva

ma niš se ti ne brini svi ti ovdje na ovom forumu vole djecu...sve je dobro dok se barba èmarec ne pojavi :wink: LOL LOL aajme ajmeee
 
ewox said:
@željezna djeva

ma niš se ti ne brini svi ti ovdje na ovom forumu vole djecu...sve je dobro dok se barba èmarec ne pojavi :wink: LOL LOL aajme ajmeee

Ma još æeš uplašit curu pa æe se bojat doæ na forum. :shock:
 
Back
Top