Maiden dreams . . .

jooooj eva eva ,,, ajme hehehe kakve ti to filmove gleas prije spavanja hehehe,,, strasnoooooo,,, triba gleat srice a ne to hahahaha

ajme sinoc sanjala da san u srednjoj na kontrolnom i nemogu se skoncentrirat jer se mislin jesan li putovnicu ponila jer cin to zavrsi triba ic na maidene,, i recen profesorici da mi da odma jedan da neman vrimena za to da moran trazit ,, i kopan cili sat po torbi sve neka mala sranja slicna al nikako nac i na kraju sata nadjem putovnicu i odem ca,,, a u medjuvremenu san ursi sata zvala brata da pogleda jel doma negdi a on nije bija doma,,, i negdi na skalama vidin dick bella i za njim neki ljudi iszto sta rade za NJih jel al ih nisna tila smetat i sidnemo skupa i cekamo bus okrenem se kad ono bruce sidi i pilotskome odjelu tamo i cita neko cudo i digne pogled hehe zbunjeni i on i ja,,,,i tako to E
 
bloody mary said:
banana je bila oguljena, i morala sam pazit da mi se ne raspadne.

daaaamn,pa nemaš ni poštenu bananu LOL (johe meni,morala paziti da joj se ne raspadne,hoooly shit :eek: )

:wink:
 
Dickinson's legacy said:
jooooj eva eva ,,, ajme hehehe kakve ti to filmove gleas prije spavanja hehehe,,, strasnoooooo,,, triba gleat srice a ne to hahahaha

ajme sinoc sanjala da san u srednjoj na kontrolnom i nemogu se skoncentrirat jer se mislin jesan li putovnicu ponila jer cin to zavrsi triba ic na maidene,, i recen profesorici da mi da odma jedan da neman vrimena za to da moran trazit ,, i kopan cili sat po torbi sve neka mala sranja slicna al nikako nac i na kraju sata nadjem putovnicu i odem ca,,, a u medjuvremenu san ursi sata zvala brata da pogleda jel doma negdi a on nije bija doma,,, i negdi na skalama vidin dick bella i za njim neki ljudi iszto sta rade za NJih jel al ih nisna tila smetat i sidnemo skupa i cekamo bus okrenem se kad ono bruce sidi i pilotskome odjelu tamo i cita neko cudo i digne pogled hehe zbunjeni i on i ja,,,,i tako to E



T joooj stara moja,mislin da nas dvje more slièna sranja,jebemu...heheee,i ja uvik iman stra da neæu negdi zakasnit ka mi je važno,damn!!
I...kakav je Brucey bija u pilotskon? :p ...hehee,a garan su van se i misli srele a ne samo pogledi,huuuuuh :wink:
(baš me zanima šta ti gledaš prije spavanja,što li tebe uspavljuje?...mene knjiga i posa u zadnje vrime :) )
 
Evo još jednog.
Bila sam u nekoj kuæi sa Bruce-om, Steve-om i Adrianom, i Adrian je nekud ošo za svoj raèun, a Bruce i Steve su imali nekih problema sa svojim ženama, i obadvoica me zovu da im pomognem da rješe to i ja ne znam s kojim da odem i odjeæala sam se rastrgana na dvije strane i odluèim ja ipak otiæ sa Bruce-om.
I tako mi uðemo u kupatilo u kojem je bilo hrpa praznih kanti i posuda i Bruce sjedne u praznu kadu, obuèen, a ja sam sjela na poklopljenu wc školjku i onda mi se on nešto žalio na Steve-a i ženu, i onda sam se probudila i sad ne znam kako smo rješili problem sa njegovom ženom.
 
hahahaha bija je tliko lip da san ga samo gledala nisan mu se mogla ni priblizit hehe ;) uzivanje u pogledu
hahaha al kako me to mucili neko pribiranje pa zoven brata a on da nije doma da nemoze stic pa se mislin kako cu ovi svi zivceni oko mene kao dajte jon jedan i ja se dignene ma dajte mi odma jedan bas me briga za to to mi je najmanje vazno ,,, ajme koja scena hehehe i na kraju sata ga tek uspijen nac,, jooooj ;)
aaaaaaaaa prije spavanja net, il neki spotovi i cudesa pa tus i knjiga u krevetu :) zavisi i koja je knjiga kako cu sanjat ;)
 
ajde,ajde,nemoj mi reæi da niste mislili na isto...ti zloækice jedna,heheee
Dickinson's legacy said:
aaaaaaaaa prije spavanja net, il neki spotovi i cudesa pa tus i knjiga u krevetu :) zavisi i koja je knjiga kako cu sanjat ;)
pa i meni tako uglavnom,samo nekad drugim redosljedom,uglavnom knjiga-prvi plan...(još neko vrijeme a onda æu i ja poèet živjet neurednim životon-can't wait)

:evil:
 
hehee,pa tako i jest,ka ja radin ti odmaras i obrnuto...asti,sve si mislim da æu i ja morat ovo lito uvatit neki posa..a jebi ga...dok iztiskam knjigu bit æu na prosjaèkom štapu,sva sreæa da sam veæ pokupovala ulaznice za Maidene...daaamn
 
kaj ste ièe snova, jednom sam sanjao da su svirali na nekom ful velikom stadionu a nas 20-ak na koncertu, svi na ogradi i gledaju LOL
 
ewox said:
hehee,pa tako i jest,ka ja radin ti odmaras i obrnuto...asti,sve si mislim da æu i ja morat ovo lito uvatit neki posa..a jebi ga...dok iztiskam knjigu bit æu na prosjaèkom štapu,sva sreæa da sam veæ pokupovala ulaznice za Maidene...daaamn
haha nekome smrkne nekome svane ;)
kliko si ti to karata kupila jebote??????????? hahaha bar ces bit poznata
 
Evo noæas sanjam da ulazim u svoju dnevnu sobu i tamo sjede Bruce i moja mama i nešto oni prièaju....i ja doðem i stanem ispred njih dvoje i nisam mogla reæ jednu smislenu reèenicu jer sam toiko bila oèarana što vidim Bruce-a u svojoj dnevnoj sobi. I padne mi napamet da bi mogla tražit njegov autogram i odem u sobu po neku bilježnicu da mi se negdje potpiše.
Kad sam se vratila u dnevnu sobu bruce je svirao moju gitaru, i sjednem ispred njega i nemogu vjerovat da Bruce svira moju gitaru. I zaboravila ja i na autogram.... Bruce je onda ostavio moju gitaru i idem ga zamolit za autogram i kažem mu nešto pola na hrvatskom pola na engleskom, ali shvatio je što hoæu.... i uzme on tu bilježnicu i poène ju listat i naiðe na neki zadatak iz matematike i poène ga rješavati, i ja sva zbunjena mu kažem ne moraš to rjašavati to je veæ rješeno negdje, ali nije se on dao smesti. I onda sam sjela ispred njega i gledala ga, i gledala..... I onda sam se probudila.
 
Dickinson's legacy said:
kliko si ti to karata kupila jebote??????????? hahaha bar ces bit poznata

heheee,samo nekoliko (not a big deal,itako je sve išlo na karticu od dragog)
woaaah,ja poznata...hahaaa,jebate,moš mislit,daamn (ne,nije mi to cilj) 8)
 
ewox said:
heheee,samo nekoliko (not a big deal,itako je sve išlo na karticu od dragog)
woaaah,ja poznata...hahaaa,jebate,moš mislit,daamn (ne,nije mi to cilj) 8)
mislila san nekoliko karata za poljud ili jos za negdi? ajme ajme
a e znas kako to ide s knjigama ,,, kako su svi poznati pisci uglavnom bili siromasni,,,
 
Dickinson's legacy said:
mislila san nekoliko karata za poljud ili jos za negdi? ajme ajme
a e znas kako to ide s knjigama ,,, kako su svi poznati pisci uglavnom bili siromasni,,,

oooh,yes ofkors,wacken i poljud su za sada tu...inace kada kupujem karte,to uvik bude za mene,deèka i frenda nam (sada još razmišljam o GOM ali jebemu sumnjam da æu stiæi,imat æu posla s tiskanjem knjige itd..a i za put uvik triba imat nešto sa strane a bit æu tada na knap,treba to sve izfinancirat,damnit)...
...što se tièe slave..heheee,ma gle...težak ti je život umjetnièki,ja sam spremna na sve no nije ti to ka nekada,u današnje vrijeme moraš biti spreman na to da ako želiš tim putem ,više moraš uložiti nego što æeš dobiti... :)
 
@Mare ;šta se tièe ovog gore..Nemam stvarno pojma kako æu to sve izvesti (vremenski,jer èim knjigu dovršim za nekih misec dana tek tada poèinje napinjanje na križ)heeheehh ...No rpt.dat æu sve od sebe...

...vratimo se mi na temu :p

(jebem ti Mare,iš,iššš,out of my bed LOL LOL LOL LOL LOL )
Don't know,al ja ope tebe sanjala juèer (zaboravila odma napisati)...

Uglavnom Maideni su imali konc kod mene u Rovinju (yeeeah
:D ) a prije konca,taj dan sam ja baš imala puno posla doma,jebemu,mater mi nije znala za konc(neznam kako,jer inaèe zna sve datume :) ) no ja njoj obeèala da æu pospremiti kuèu taj dan jer uveèe gosti kao neki dolaze bla-blaaa...
(dok smo bili mali ja i brat ,ako nešto obeèamo,nebi smjeli iziæi dok obeèanje nije izvršeno :eek: )
Poradi te moje fobije ,posao sam morala obaviti do kraja a bilo je veæ 19:37 h a s Mare sam se dogovorila da æu je èekat na busnoj ,da bi bili kod Delfina u 20:00 h (gdje su Maideni svirali)...Meðutim ,znam da sam kasnila i nešto nije bilo u redu s vremenom u mom snu (kao da sam u ''Back to the future'' ) LOL ...
...još sam kasnije lakirala nokte i oblaèila patike neke i znam da smo se iiiipak ja i Mare našle on time...uuuuuh :D
Najprije smo stajale kraj bazena a onda smo konc takoreæi gledale iz prvog reda jer smo bile na mom gliseru pošto je pozornica somehow bila postavljena iznad mora...a bila je jeeeebena.....
LOL LOL LOL LOL
 
(baš sam se zato i probudila ranije jer mislim da bi zaboravila san a kasnije imam kaaaos tako da...)

:shock: :shock: :shock:

Išla ja jutros raano kao s deèkom na Wacken i sve bilo super,zakon sve pet ,došli mi tamo èekali na nekom travnjaku ,mase kao u prièi svi nešto zuje...
Htjela ja tako otiæi do mrèndajzinga kupiti majicu ,kad ono tražimo mi okolo odamo al nema nikakvog mjesta gdje se išta prodaje...dobro...Hodam ja i dalje u nekoj svojoj prastaroj majici koju više nemam ,imam sliènu (imala ja neku no prayer još je u osnovnoj kupila biæe prije 10 a možda i više god...)
...
I tako se mi zajebajemo kad odjednom poène predgrupa i èujem ja nešto fuuul poznato kad ono Rising Dream,ja ono suuuper,iiideeeš i pokušavam deèku objasniti tko su,da su naši -no njemu se ne sviða a ja ono... :p
Svirali oni svoje stvari i odjednom nešto me kao presjeklo u snu i odjednom Paleka sam na stageu svira uvod za Running free... :shock: ta da da da da da da da daaam,ta da da da da da da da daaaaammm...
..Ja ono :shock: :eek: :shock: :| :D LOL
...kad odjednom izleti Bruce u onim njegovim aktualnim kožnim laèama na ljuske riblje on stage i poène se nešto derati mumljati...''say it doesn't matter ain't nothin' gonna alter the course of my destination....I know I've got to find some serious piece of mind, or I know I'll just go crazy....But now I spend my time looking all around....
...ja ono gledam,ššštaaa je lik fulao rijeèi od Running free i odjednom poèe pjevat Wrathchild,daaaaamn....i tako je èitavo vrijeme pjevao al se sjeèam samo toga...
...i završio taj koncert i bili Maideni na Dnevniku i gledam ja pokazuju oni nešta snimku s Wackena ,vidim ja u prvom redu neku poznatu facu i tek onda skužim,fuck,fuck,maaaaamaaa,na tv-u su me prikazali u prvom redu na Maidenima...a mater razgrnjivala veš i trèi po škalinama i kaže mi da premotam...
...a ja ono jebate,šta si pukla pa to je bilo na Dnevniku,kako da premotam...

...i tako me deèko probudi...jeeebemuuu...
:?


:wink:
 
Back
Top