Iron Maiden Spotovi

can i play with madness taj spot mi je jeben bas se fino ukalapa sa pjesmom npr. onaj dio kad onaj starac zapali onaj casopis s maidenima se poklapa sa stihom you'll pay for this mischef i slicne situacije. jeben mi je i aces high spot, ali nemoze se mjeriti s can i play with madness
 
Ja sam htio baš napisat da mi je on najlošiji,Možda zato jer ne volim tu pjesmu previše mi je Happy. DEFINITIVNO MI JE NAJBOLJI WASTED YEARS, to je spot kojega vrijeme neæe pojest.
 
Ivan said:
Ja sam htio baš napisat da mi je on najlošiji,Možda zato jer ne volim tu pjesmu previše mi je Happy. DEFINITIVNO MI JE NAJBOLJI WASTED YEARS, to je spot kojega vrijeme neæe pojest.
pa meni je ok da je hepi sve su im nekako tamne i lijepa je promjena :D
 
Pa meni je odlièan spot od Rainmakera ili od 2 minutes to midnight iako mi nije baš prejasan
 
Ivan said:
Pa meni je odlièan spot od Rainmakera ili od 2 minutes to midnight iako mi nije baš prejasan
rainmaker nisam vidio :cry: 23:58 je ok...ali da mi je jasan ne. holy smoke je dobar spot. pogotovo bruce u polju cega vec(tulipani :? )
 
Ja nisam gledao Holy Smoke i Stranger in Strange Land, Prisoner i Die with your Boots on, ALI JE NO MORE LIES ZAKON
 
Ivan said:
Ja nisam gledao Holy Smoke i Stranger in Strange Land, Prisoner i Die with your Boots on, ALI JE NO MORE LIES ZAKON
cekaj prisoner? :? to ima spot? ako ima sta nebi trebao biti na visions of the beastu? ili bar na first ten years - the videos. zasto ga se nesjecam? :?
 
Ne postoji Prisoner spot, a ni Die with your boots on.

Meni je isto definitivno najbolji Can i play with madness. Drugi po redu Holy smoke.
Spot je totalno spaljen LOL
 
Ivan said:
Ja nisam gledao Holy Smoke i Stranger in Strange Land, Prisoner i Die with your Boots on, ALI JE NO MORE LIES ZAKON

Spotovi za Prisoner i Die with your Boots ne postoje.
 
moje mišljenje je da maideni rade loše spotove.
Ako kad me se pita onda mi je možda najbolji trooper ili lord of the flies. Nekako mi se cini da im spot najbolje ispade kad samo spoje materijal s turnje i glazbu....ono kao npr. out of the silet planet, lord of the flies ili no more lies...

definitovno najlošiji spot po meni je od pjesme virus....mislim to ispada kako da su ga radila polu retardirana djeca od 12 godina... :brainmunch:
 
CroatianTROOPER said:
moje mišljenje je da maideni rade loše spotove.
Ako kad me se pita onda mi je možda najbolji trooper ili lord of the flies. Nekako mi se cini da im spot najbolje ispade kad samo spoje materijal s turnje i glazbu....ono kao npr. out of the silet planet, lord of the flies ili no more lies...

definitovno najlošiji spot po meni je od pjesme virus....mislim to ispada kako da su ga radila polu retardirana djeca od 12 godina... :brainmunch:
vidis takvi spotovi su po meni fuckin losi u pravilu. samo je u afraid to shoot strangersima i women in uniform to ispalo kako bog zapovijeda.......i slazem se s tobom u vezi virusa
the angel and the gambler ima dobar spot....pjesma :roll:
 
MaidenMadness said:
vidis takvi spotovi su po meni fuckin losi u pravilu. samo je u afraid to shoot strangersima i women in uniform to ispalo kako bog zapovijeda.......i slazem se s tobom u vezi virusa
the angel and the gambler ima dobar spot....pjesma :roll:

..ma i meni isto takvi spotovi nisu ništa specijalo, ali kad sve poldetaš ti mi se nekako èine još najbolji....
a što se tice the angel and the gambler...po meni je taj spot totalan shit. Inace skroz idu na živce ti spotovi ako animacija....npr. kao angel and the gambler, wildest dreams, rainmaker.....
 
Back
Top