Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Hej ljudi pozdrav!

Jedno pitanje samo, jel zna netko gdje se u OS još može naæi mjesta u organiziranom prijevozu?
Kartu sam kupio još davno, a za prijevoz sam izvisio nedavno.

Al idem snaæi æu se nekako pa makar i na kolodvoru spavao ili ne spavao
 
Evo ljudi,koncert je za 3 dana,pa sam htjela rec:
Zabavite se,skacite,pjevajte,ludujte,slikavajte xD,nemojte se previse napit da se ne dogodi da sve zaboravite hahaha i budite sretni blablaaa...
Pozdrav!!
 
Ovo je moja mala igrica koja mi pomaze da sredim misli...dopunite slobodno:).

Pozitivna strana tribine istok:vidim ih i gledam pravo. Izbjeci cu sutke na terenu. Moci cu fino da snimam. Bice mi lakse kada budem gledala ljude u zadnjem redu na terenu jer sam u boljoj poziciji.

Negativne strane tribine istok: gledam ih sa 60m daljine. Mogu zaginut ako pocne sutka. Na snimku ce se vise cuti ljudi oko mene nego Bruce koji, blago meni, pjeva k'o zmaj:). Odlicno cu vidjeti sretnike na travnjaku, medju kojima nisam ja:(.
 
...necu duljiti...vidimo se u nedjelju...ako me vidite-pocupajte me za kosu jer se ipak nisam osisala!!!heheeee
 
Kad dolaze u Split, u subotu ili nedjelju?

I kad odlaze, odmah poslije koncerta ili u ponedjeljak?
 
BoBo said:
Kad dolaze u Split, u subotu ili nedjelju?

I kad odlaze, odmah poslije koncerta ili u ponedjeljak?

Javili na RTLu da su danas dosli.

A ja odustao od dolaska u ST danas, AAAAAAAAAAAAAAAAAA......
 
A oni bili na rivi...
Setali i slikavali se s ljudima. Ivan mi je pokaza sliku s Gearsom. Kaze da ga je vidija minut i po nakon sta je dosa u St.
 
A sta reci .... sanjao sam 20 godina da ih vidim na Poljudu i dozivio ... veceras sam prezivio i prve redove ... najbolji koncert u zivotu za mene.
 
BoBo said:
najbolji koncert u zivotu za mene.
potpis ko kuca :D
i jedan od najboljih Maidenovih koje sam gledao

usput, pozdrav bobi, croatian trooperu, mirku, ivanu, screamyu i ostaloj ekipi :)
 
Ma ljudiii ,ja sam bez rijeci...Fenomenalno je biloo...
Sve sve sveee odlicnooo...Nadajmo se da ce doc opet u Hrvatsku kad bude turneja za novi album....
 
Zbog èega je izostala ona ogromna èestitka?

Ili barem pjesmica...

Iako dobro, bilo je specijalaca koji su poèeli pjevati Happy Birthday Steve! :roll: :withstupid:
 
Brave New Guy said:
Zbog èega je izostala ona ogromna èestitka?

Ili barem pjesmica...

Iako dobro, bilo je specijalaca koji su poèeli pjevati Happy Birthday Steve! :roll: :withstupid:
Hahahaha...
Btw meni je jucer bio rodendan,mogla sam se popet gore pa da zapjevaju meni i brusu hahha LOL
 
Ja nisam èula da je itko pjeva HB Steve, je bilo neko mumljanje kod imena ali mislim da se èulo Bruce.
Želježna djevo sretan ti roðendan sa danom zakašnjena. :banana:
 
Ajme sve me boli. LOL

Pozdrav onima koje sam jucer vidio ... CroatianTrooper, Ivan, Snake, Mirko, MaidenIstra (bilo svo vecinu koncerta jedan do drugoga, a da to nismo znali :) ) i Ranko. Nadam se da nisam nekoga zaboravio ... spavao sam samo 3 ure i osjecam se ko zombi.
 
Back
Top