Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Da, za Lauren je sigurno i nije baš užas....to je prilika za probijanje među prve redove :D Ali zanima me koji će to veći metal band bit predgrupa....rečeno je da će to bit objavljeno prije ili uoči Božića a ono niš....
 
Maiden Istra said:
Da, za Lauren je sigurno i nije baš užas....to je prilika za probijanje među prve redove :D Ali zanima me koji će to veći metal band bit predgrupa....rečeno je da će to bit objavljeno prije ili uoči Božića a ono niš....

Ma ja sam nešto načula da će osim Lauren biti i Iced Earth!Ako budu superiška,e...weeeee :D
 
meni je Lauren baš draga jebemu skroz simpatična i cool mi je tako nešto veselo prije Maidena :) za opustit se lipo ;) al ko god da bude Ivan Krstitelj meni dobro ;)
 
Dickinson's legacy said:
meni je Lauren baš draga jebemu skroz simpatična i cool mi je tako nešto veselo prije Maidena :) za opustit se lipo ;) al ko god da bude Ivan Krstitelj meni dobro ;)

i meni je draga i sve to ali nesviđa mi se njena mjuza i nema mi bas neki glas,sta je znam
 
You wrote on 3rd of January that about 6000 tickets were sold to gig in Split but on Hungarian forum a guy bought his ticket yesterday and they told him that he was lucky to get one from the remaining 39 (!) tickets. So what is going on? I can hardly believe that the stadium would be almost sold-out...
 
Ja sam kupila ulaznice za headbangers pit na staru god i garantirano nisam bila meðu prvima veæ tisuæitima LOL
 
mene je par frendova veæ zvalo u panici da karata nema ??????Alo what's going on?
Razuvjerite me ;)
PLEASEEEEEEE
 
Draga Axy, vidiš kolko ti fali internet, bezveze paniku dižeš LOL
Naravno da ima karata, èak i za HB pit se negdje mogu kupit još.. :)
 
The Pharaoh said:
Draga Axy, vidiš kolko ti fali internet, bezveze paniku dižeš LOL
Naravno da ima karata, èak i za HB pit se negdje mogu kupit još.. :)
dragi marin, baš mi je drago da te èujem ;)
nemam net jer sam se do danas trijeznila lol
 
Back
Top