Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Re: maiden

mirko123 said:
prijatelju,zar mislis da i nema basela da bi u split doslo vise od 100 austrijanaca..cisto sumnjam..ma biti ce krcato..hrvatska i bosna ce napuniti stadion..biti ce oko 15 000 ljudi

Slazem se s Mirkom,ak nam trebaju Austrijanci da bi napunili Poljud,onda je bolje da uopce ne organiziramo koncert!
 
Re: maiden

Kristijan said:
Slazem se s Mirkom,ak nam trebaju Austrijanci da bi napunili Poljud,onda je bolje da uopce ne organiziramo koncert!

Ma nisam mislio da su oni potrebni da se stadion napuni, al bit ce dosta manje stranaca, a po meni je bolje da je više ljudi na koncertu..
 
biti ce oko 15 000 ljudi

15.000 ljudi je prazan stadion.

Zapadna tribina - 12.000
Istocna tribina - 12.000
Sjeverna tribina - 8.000
Juzna tribina - 4.500

Stajaca mjesta, sa sigurnosnom granicom. Ako stage bude na zapadu, onda ce jugozapad i sjeverozapad bit zatvoren (sigurno ih nitko nece gledat iz profila...), sta opet daje 20.000 ljudi samo na tribinama.

I jos travnjak...

Jebiga, steta sta PA sistem i scenografija nece stat na jug...onda bi moglo 32.000 ljudi na tribine + travnjak, sta bi bilo minimum 45.000 ljudi.
 
Evo i ja sam konacno dobio headbanger's pit kartu za cert. Sa prevozom do Splita kostace me 70 eura. Sad polako mogu da razmisljam o Bukurestu. Mislim da ce aranzman do Bukuresta biti 10-20 eura skuplji od Splita.
 
Kakve su šanse za snimanje koncera(video),nešto slično kao u Švedskoj 2005,naravno tamo je bio LIVE prijenos al nebi bilo loše ni snimku pogledati.Cak jos bolje posto cu biti tamo.
 
uf , sta bi volio da se snima pa da bude kao snimka iz Ullevi-a uploadana na net .

Btw. ne razumijem sta se svi tako plasite oko tih ulaznica , pogotovo za Headbanging pit ?! Ja sam svoju , istina odmah nabavio , ali moji frendovi i jos mac ljudi ce to nabaviti mnogo kasnije i jos ce ih bit . Uvijek se mozes snac .
 
Jel zna ko kaj se dogadja sa Eventimovom stranicom?Trenutno pise da je u izradi!?Raja iz inozemstva pokusava kupit ulaznice prek njih,al nema nikakvog datuma kad bi stranica trebala ponovo proraditi!?
 
Kristijan said:
Jel zna ko kaj se dogadja sa Eventimovom stranicom?Trenutno pise da je u izradi!?Raja iz inozemstva pokusava kupit ulaznice prek njih,al nema nikakvog datuma kad bi stranica trebala ponovo proraditi!?

Stranica opet radi...
 
Back
Top