Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Moja prijateljica je prosle godine gledala maidene u Parizu i tamo je u fan pit prostoru moglo da stane 4000 ljudi ali iz bezbednosnih razloga su pustili 3500, tako da si mogao komotno da gledas koncert iz prvih redova. Bilo bi dobro da tako bude i u Splitu.
 
Najnoviji rumour (a kad dolazi od mene, dosta dobro provjeren) Maideni planiraju u Splitu raditi jedini meet and greet na turneji. Izgleda da će ovo ipak biti zadnji koncert. Informaciju sam dobio iz Lupe, jer su dobili raspored dolaska, boravka i odlaska iz Splita, no.... zamolio bi Kristijana da o ovom još ne govori ništa na službenom forumu, dok ne dobijem ful odgovor oko toga.

Inače...

Ako vam zatreba bilo kakva informacije u vezi ičeg vezano za ovaj koncert, više manje sve ćete naći na www.maidencroatia.com , a ako vam trebaju neke vijesti hitno, u rubrici kontakt imate kontakt telefonske broje otvorene 24 sata dnevno

Na www.maidencroatia.com također imate u tijeku dvije nagradne ige, no to je tek početk. U jednoj nagradnoj igri nudimo fanovima da sa Maidenima na poljudu naprave face to face intervju, a u drugoj nudimo fanovima da dizajniraju custom vintage Iron Maiden majicu samo za splitski koncert, koja će biti njihov službeni merchandise. Provjerite www.maidencroatia.com i pogledajte sve ono što vas je o Maidenima u Hrvatskoj zanimalo!

Eh, da.... fan club također radi tzv. "low cost maiden line" autobusni prijevoz iz čitave Hrvatske. Najjeftinije cijene buseva, jeftinije od javnih međugradskih prijevoza, a usput svi putnici dobiju original plakat, maiden kalendar, a prvih 10 iz svakog grada dobiju i vrijednu biografsku knjigu "Steve Harris - Čovjek s vizijom" koja izlazi početkom kolovoza 2008!
 
Lijepo, lijepo...to za izradu majca je meni napamet palo još davno. Baš sam si mislio kako bi bilo zakon da se za hrv gig napravi special majca. Takvu sam vidio u Ljubljani na jednom liku...imao je onu iz Pariza pa me to bacilo u razmišljanja :D Drago mi je da će se to stvarno realizirat i nadam se da ću je uspjet nabavit :)
 
gori mi pod nogama jebemu .. 5 karata kupljeno ,, pohranjene u knjigu till that particular day ;) i još me ljudi zovu hehe doi ima i mogu li in kupi karte ;) zakon ehhe WELCOME LUDILO!!!!
 
Jeli headbangers pit posebno ograđen i odvojen od ostatka travnjaka!? Da ne bude preveliko guranje na prve redove?? Jel bude šutki?? i jeli heandbangers pit isto šta i first to the barrier ili je i to posebno ograđeno???

IRONS UP!!!
 
Prvo ide ogradjeni prostor za Bruce Air i jos nekoliko stretnika.
Zatim je ogradjeni prostor za 4000 ili Headbanger's pit.
Iza se nalazi ostatak stajanja.

Naglasak je na ogradjeni.
 
Samo se nadam da se ne nađe u mojoj blizini 5-10 nadobudnih momaka koji će skakati na sve oko sebe i ne daj Bože pogati, jer mi se stvarno ne da pazit čitav koncert da ne dobijem lakat u potiljak ili koljeno u kičmu...

Zove se Headbanger's Pit - :headbang: , a ne Jump-around-like-you-swallowed-some-magic-mushrooms's Pit...
 
Nakon koncerta zvat ces ga Jump-around-like-you-swallowed-some-magic-mushrooms's Pit. LOL
 
maiden

zvati ce se"sta je meni ovo trebalo"pit..ili mozda"dali je tko zapisao registraciju kamiona koji me pregazio"pit LOL LOL LOL LOL
 
BoBo said:
Prvo ide ogradjeni prostor za Bruce Air i jos nekoliko stretnika.
Zatim je ogradjeni prostor za 4000 ili Headbanger's pit.
Iza se nalazi ostatak stajanja.

Naglasak je na ogradjeni.

Bruce Air za ST jos uvijek nije potvrdjen,trenutno je u igri nekoliko gigova u Europi( http://www.ironmaiden.com/index.php?cat ... icleid=725 ).Ako nebude Bruce Aira,znaci da ce taj prostor ispred bine biti rezerviran samo za 'First to the Barrier' ekipu,to jest 120 ljudi.
 
Re: maiden

mirko123 said:
zvati ce se"sta je meni ovo trebalo"pit..ili mozda"dali je tko zapisao registraciju kamiona koji me pregazio"pit LOL LOL LOL LOL

A nista, iden na kondicione pripreme prije koncerta :wink: ,marte nosin na koncert pod obvezno(ko jebe to sta je lito ,čuvaj noge). jedino mi je žao ženskih koje če se nač tim nadobudnim idiotima na putu :(
 
Re: maiden

bigboom said:
A nista, iden na kondicione pripreme prije koncerta :wink: ,marte nosin na koncert pod obvezno(ko jebe to sta je lito ,čuvaj noge). jedino mi je žao ženskih koje če se nač tim nadobudnim idiotima na putu :(
a šta ako je ženska jedan od tih nadobudnih idiota :D LOL
ja preporučam curama koje nisu fizički spremne da ni ne pokušavaju, ali mene će teško ko srušit LOL :wink:
 
Back
Top