Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Kristijan said:
Ja sam uspio kupiti kartu,sve ok,al dosta raje izvan Hrvatske pise na IMFC forumu da imaju problema sa on-line kupnjom.Te da im ne prima kartice,te da se sistem rusi svako malo.To se sve odnosi na Ticketpro,sa Eventimom sve stima.Jel zna neko nes o tome?
najvjerovatnije preopterecenje servera
 
Meni je javilo gresku kad sam isao platit kreditnom, pa sam se odlucio za placanje preko banke koje je funkcioniralo ok i dobio sam sve potrebne podatke.
 
BoBo said:
Meni je javilo gresku kad sam isao platit kreditnom, pa sam se odlucio za placanje preko banke koje je funkcioniralo ok i dobio sam sve potrebne podatke.

To ljudi na forumu isto kazu.Jedini je problem kaj oni nemaju racun u hr bankama! :D
 
Kristijan said:
To ljudi na forumu isto kazu.Jedini je problem kaj oni nemaju racun u hr bankama! :D

Jesu li bas svi imali problema s placenjem karticama ili je nekima prolazilo?
 
BoBo said:
Jesu li bas svi imali problema s placenjem karticama ili je nekima prolazilo?

Meni je proslo,iako sam koristio svoju karticu(od HSBC banke u Engleskoj).Ja sam kartu ubo oko 11 po mom vremenu(12 po Hr),al 10 minuta nakon toga ekipa pocela prijavljivat probleme...
 
Snake said:
kupljena prije prije 2h, neznam koja je pozicija, ili pit ili teren

Ja kupio u Osijeku medju prvima i nista mi ne pise za gdje je.

Sad zvao Adriaticu.net i kazu mi da je za pit al ne pise i da dodjem sutra zamjenit.Superiška!
 
Kupljena danas u Dancing Bear-a u ST @ 16.30h, headbangers pit.

imticket.jpg
 
KUPLJENA :edmetal: HEADBANGERS PIT! :edmetal:

Kupovao sam i ja preko ticketpro-a...4 komada...4 odjednom mi nije htjelu dat nikako, pa sam morao 2X2...i to 2 puta! :x

E sad, ako neko zna...problemi...tamo u orders list mi pišu svih 5 narudžaba (1X4, 2X2 i 2X2 karte)...za ova zadnje 2X2 narudžbe mi piše da je sve payed (kak i treba...4 komada), a za ostalo mi piše Ready for payement...znači...kolko sam ja shvatio iz toga...4 sam kupio, a ovih 8 mi je samo "naručeno", ali nije plaćeno...a na mail sam dobio potvrdu za 8 komada :? ...jel ću ja sad dobit 8 komada doma ili samo ove 4 za koje mi u orders list-u piše da su plaćene i da bi za koji dan trebale bit isporučene?

Jel bi se u slučaju da su mi sve to naplatili mogla otkazat narudžba 4 komada...jer sam kupovao prek kartice od stare, a njoj sam dao keš...fair'n'square...meni nije problem...imam najmanje 10 frendova koji bi išli a ne budu stigli kartu kupit...il ću pred Poljudom prodavat za 500kn komad :p ...al nije stara baš oduševljena sa 2000kn računa za tam neke Mejdene...
 
Brave New Guy said:
KUPLJENA :edmetal: HEADBANGERS PIT! :edmetal:

Kupovao sam i ja preko ticketpro-a...4 komada...4 odjednom mi nije htjelu dat nikako, pa sam morao 2X2...i to 2 puta! :x

E sad, ako neko zna...problemi...tamo u orders list mi pišu svih 5 narudžaba (1X4, 2X2 i 2X2 karte)...za ova zadnje 2X2 narudžbe mi piše da je sve payed (kak i treba...4 komada), a za ostalo mi piše Ready for payement...znači...kolko sam ja shvatio iz toga...4 sam kupio, a ovih 8 mi je samo "naručeno", ali nije plaćeno...a na mail sam dobio potvrdu za 8 komada :? ...jel ću ja sad dobit 8 komada doma ili samo ove 4 za koje mi u orders list-u piše da su plaćene i da bi za koji dan trebale bit isporučene?

Jel bi se u slučaju da su mi sve to naplatili mogla otkazat narudžba 4 komada...jer sam kupovao prek kartice od stare, a njoj sam dao keš...fair'n'square...meni nije problem...imam najmanje 10 frendova koji bi išli a ne budu stigli kartu kupit...il ću pred Poljudom prodavat za 500kn komad :p ...al nije stara baš oduševljena sa 2000kn računa za tam neke Mejdene...

Ako ti pise pod "Orders" onda si i narucio. Ako ti pise "ready for payment" onda jos ih nisi platio.

Bilo bi bolje da ih kontaktiras na telefon i da sredis situaciju.
 
Brave New Guy said:
il ću pred Poljudom prodavat za 500kn komad :p ...al nije stara baš oduševljena sa 2000kn računa za tam neke Mejdene...

Hrabrost ce biti 10.08. prodavati karte "po svercu" za tolike pare...
uvijek moze naletiti netko kome se to nece svidjeti.

Prodaj ih prije ako ih sve dobijes.


U Milanu 12mj 2006, prvu vecer, bilo je krcato talijanskih svercera s brdo karata, a koncert bio na web-u sold out 7mj prije pocetka.

Navodno su davali kartu po pola kad je Trivium izasao na stage.

Zato ne cekaj poljud rijesi ih se prije.
 
Back
Top