Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Ma zajebavao sam se...ne bi ja pokrao kolege fanove :wink: ...ma znam kad su meni sad likovi ulijetali s ponudama za prodaju karata za Pivo...jebate 200kn za kartu koja je u pretprodaji bila 100..je, kak da ne! Nit ih slušam, al obećah curi da ću ić, pa sam morao..

Al da...nazad na temu...

Zvao sam fino čovjeka i situacija je ovakva!

Do tih svih problema je došlo jer je njima tamo preko bare crko server, pa nisu dobivali izvješća o plaćanju il tak nekaj slično...nisam baš čuo jer sam čekao da čujem ono kaj me zanima...znači...taj moj Payment Confirmed (i ko god je tak kupovao) znači da su karte najvjerojatnije naše :banana: jer se u ticket.hr-u vode kao prodane...sutra bi nam svima trebali stići mailovi s potvrdom o kupnji karte, a ako ne dođu, reko mi je čovjek da ga nazovem, pa da se obnovi ta kupnja...vjerojatno telefonski...valjda...

Jbg...još sam sav euforičan, niš nisam skužil kaj mi je reko :roll:
 
maiden

eto i ja kupio navecer u aquariusu 2 komada ..headbangers pit...ima da bruce air razbucamo kao panta pitu..trebati ce im 100 zastitara za first to the barier
 
Re: maiden

mirko123 said:
eto i ja kupio navecer u aquariusu 2 komada ..headbangers pit...ima da bruce air razbucamo kao panta pitu..trebati ce im 100 zastitara za first to the barier

Nema sanse da se ubijam u prvim redovima. LOL
 
Ajd kad se već maršira na Ginesa i rekorde njegove...ajmo srušit neki rekord alkoholni...ne znam...najveca navala sa koncerta u birtiju! Odaberemo birc i čim završi koncert...crta!

Ko zna, možda se i ovi sa stejđa zainteresiraju kud smo svi otišli, pa svrate na pifkana!
 
Re: maiden

BoBo said:
Nema sanse da se ubijam u prvim redovima. LOL

Ako se dobro sijecam u ZG su probili ogradu? Tad sam bio 10-15m od bine.

Bilo je mirno na mom dijelu, ali u prvim je bilo gadno!
:wink:
 
Re: maiden

BoBo said:
Nema sanse da se ubijam u prvim redovima. LOL

ma naravno..salim se...pa to ce biti lom i krs..zato i idem u prag..znam koliko cu u splitu vidjeti iz 10 reda..malo i nista..i ne dizite ruke na svaku pjesmu i na svaki bruceov mig vi sprijeda..onda mi iza nista ne vidimo LOL LOL
 
Re: maiden

JuniperHill said:
Ako se dobro sijecam u ZG su probili ogradu? Tad sam bio 10-15m od bine.

Bilo je mirno na mom dijelu, ali u prvim je bilo gadno!
:wink:

Gadno, gadno. Ali toliko smo o tome govorili ovdje da mi se vise ne da. LOL

Samo upozorenje nadobudnima koji nemaju previse iskustva. Pripremite se na bitku na Paschendaleu bez blata. :D

mirko123 said:
ma naravno..salim se...pa to ce biti lom i krs..zato i idem u prag..znam koliko cu u splitu vidjeti iz 10 reda..malo i nista..i ne dizite ruke na svaku pjesmu i na svaki bruceov mig vi sprijeda..onda mi iza nista ne vidimo LOL LOL

LOL
 
Re: maiden

mirko123 said:
bobo,jeli ides u prag?

Sumnjam da cu ici bilo gdje osim u Splitu. Previse sam love stukao u izradu hi-fi pojacala i zvucnika ove godine. :D
 
maiden

ajme majko..koji ce to biti lom..jos platis 250 kuna da te prebiju..a jesam izabrao bend koji cu obozavati..e moj bobo,sjetis li se ti graza i one divote
 
BoBo said:
Prije ce direkt na aerodrom.

Ma ne...da napravimo neki kolektivni zajeb! Oni poslije koncerta gledaju kak će najlakše otić, spremaju se na trk kroz fanove, a kad ono - nema nikoga! I onda oni razmišljaju - pa šta je tolko zanimljivije od njih!? I vide aftrparti u obližnjoj krčmi, pa zaključe da mora bit dobar kad njih niko ne gleda! Sjebana stvar - ta ljudska psiha ;)
 
maiden

BoBo said:
Idi Bruce Airom i bit ces u special area. ;) LOL

hocu k..pa da me balkanci gadjaju pivom u glavu i j.. mi majku imperjalisticku i da mi dobacuju" a jesmo vam se naj..majke na vembliju" LOL LOL LOL
 
kiki said:
kristijan pozdravio te glavonja.bio sam u runi jucer sa njim na pivi.bu se uclanio na forum veli.

Mrak,pozdravi Glavonju kad ga vidis,nisam ga vidio 2-3 godine.Reci mu da sam u Zg-u krajem 1.mjeseca,pa mu se javim!
 
Back
Top