Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Ako sutra bude lijepo vrijeme ponovo cu slikat i napraviti novu panoramu jer je zadnja slika nesto tamnija.
 
Hvala na euforiji. Sve napisano na www.maidencroatia.com je točno, a objava slijedi 20.12. i pressica, na kojoj ću, među ostalima biti i ja. Svi članovi maidencroatia, aili i ovog foruma, koji su tu stalno, dobiti će besplatno plakate i mogućnost ulaska na travnjak.

Bobo, ako ti bude trebalo pomoći s opremom, samo se javi.

Guštajte ljudi...
 
Ma bit će ih pun q, jbg jedan konc u Italiji(zasad), ništa u sloveniji, za Austriju možda...u svakom slučaju konc će ući u povijest. Kad se sjati sva horda fanova iz Europe.....uf! Ima da se i Maideni začude.
 
Screamy said:
http://muzika.hr/default.aspx?id=13887

8) 8)

izgleda da to ipak organizira Lupa Promotions stoga mislim da nema razloga za strah...

Kad vidim koliko su rasle cijene ulaznica u zadnjih 5 godina, onda ovih 250 kuna nije nista. 2003. je bilo 200 kuna.
 
_MORRISON_ said:
Meni ce onda 08. august ili ti ga kolovoz biti najsretniji dan u zivotu :banana: :banana: :banana:

Bez obzira što sam ih gledo jednom....oooooooooo da! i to zato jer su kod nas.... :banana:
 
Čudna mi je jedna stvar. Kako će iskombinirat Powerslave stage i Somewhere stage tj. koji Eddie? u svakom slučaju bit će to zanimljivo vidjet
 
Maiden Istra said:
Bez obzira što sam ih gledo jednom....oooooooooo da! i to zato jer su kod nas.... :banana:

Da u pravu si, ne moze se porediti ugodjaj kakav cemo napraviti u Splitu sa onim negdje drugdje...

Bruce ce 7. augusta napunit 50, treba da se sjeca koncerta u Hrvatskoj :wink:
 
Maiden Istra said:
Bez obzira što sam ih gledo jednom....oooooooooo da! i to zato jer su kod nas.... :banana:

najmanje bitna stvar :) koliko ih tko puta gleda ocrtava koliko je tko puta bio u mogucnosti gledati ih...
 
Back
Top