Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

LOL

A pričo sam već....u Ljubljani par skinheadsa počelo pogo i to na Lauren....ne znaš dal da se smiješ il šta već. I onda mi dođe neki fat nazi skins od nekih 40g. i poljubi me u obraz....pederčina glupa. :cross:
 
Maiden Istra said:
LOL

A pričo sam već....u Ljubljani par skinheadsa počelo pogo i to na Lauren....ne znaš dal da se smiješ il šta već. I onda mi dođe neki fat nazi skins od nekih 40g. i poljubi me u obraz....pederčina glupa. :cross:
buahahaha da je to bilo vidit hehe :)
 
ja isto jebemu,,, to san prvi pu vidila u češkoj 2005 i mislila san da je to samo u njih jebemu ,, dobro bi bilo da se može karta za to kupit .. da se saživin s ton ogradon prvon
 
Maiden Istra said:
a ko je najdalje ha :)

hehe . Ne kuzim samo ejdnu stvar . Da li ce nam u busu odmah podijelit te narukvice ili ce nam ih maidencroatia podijelit u Splitu ? Takoder me zanima , da li u dallas recordsu cemo morat odmah placat i cijenu puta ili kako ce to ic
 
malo je iritantno to sto su maideni ko fol potvrdjeni i govori se da ce karte biti pustene 20. u podne a nista se sa sigurnoscu o pradjnim mjestima ne znam , mislim , sta ce ljudi cekat do zadnjeg trena o tom saznanju ? :|
 
Pa nece ih prodavati samo u Prnjavoru pa se treba pripremiti. Kad bude sluzbeno potrvrdjeno za 10 dana znat ces gdje terba otici.
 
pa znat cu gdje treba otici , da , no ako se uistinu obistini da ce se isti dan pustiti u prodaju po sluzbenoj potvrdi onda mi nece biti svejedno bas.
ta moja zabrinutost je dakako zbog cinjenice sto zelim kupiti odmah i rjesiti ikakvu zabrinutost oko eventualnog ne-imanja karte
 
Evo ja upravo pripremam 10 milijuna kuna da kupim sve ulaznice i onda cu ih preprodavati po 500 kuna. :D
 
ja ču dignit kredit i kupit sveeeeeeee karte za travnjak LOL 8) da mogu pošteno uživat a ne se gužvat bezveze hihi

al ozbiljno ovo šta Screamy kaže ... zar nebi tribali Maideni to službeno objavit prij nego se karte počnu prodavat ,,, ito još i članovi fan cluba imaju neko pravo par dana prije ostalih kupit karte,, kako sad sve to se u nas skupusilo i šta če od svega toga na kraju ispast,,, jebemu
 
Dali možda netko zna koliko bi mogla koštati ulaznica za Maidene na Poljudu???
I kolika je vjerojatnost da se to dogodi? Ne želim pripremat vatru dok je zec još u šumI. 8)
 
Dickinson's legacy said:
ja ču dignit kredit i kupit sveeeeeeee karte za travnjak LOL 8) da mogu pošteno uživat a ne se gužvat bezveze hihi

al ozbiljno ovo šta Screamy kaže ... zar nebi tribali Maideni to službeno objavit prij nego se karte počnu prodavat ,,, ito još i članovi fan cluba imaju neko pravo par dana prije ostalih kupit karte,, kako sad sve to se u nas skupusilo i šta če od svega toga na kraju ispast,,, jebemu
malaaaa! to cemo skupa obavit, podilit troskove "racionalno" :D

isto pitanje ka i kod mare i dade:
po dosadašnjim saznanjima, na official site-u se objavljuje konacno 20. prosinca, a isti dan se karte pustaju u prodaju? malo....hm ..čudno

:?
 
Blasius Pascalus said:
Dali možda netko zna koliko bi mogla koštati ulaznica za Maidene na Poljudu???
I kolika je vjerojatnost da se to dogodi? Ne želim pripremat vatru dok je zec još u šumI. 8)


Ulaznica 250 kn.
100% sigurno =) :D
 
Evo, pošto mnogo ljudi u Hrvatskoj želi znati kako će ići stvar s prodajom karata, kako će odvijati stvari oko organiziranog prijevoza i koliko će koštati aranžmani, te što je sve u njih uključeno, napisao sam malo poduži post kako bi svi mogli biti detaljno u sve upućeni.

Da razjasnimo. Bruce air voziti će u Split. Određeni fanovi koji dođu sa njime i određeni članovi fan cluba imati će mogućnost uzeti 'first to the barrier ulaznicu', a koliko sam dobio od organizatora obavijest, to je za 120 ljudi. Kada se to rasporedi na veliki stage, to vam dođe oko prva dva do tri reda.

Dakle, za te ulaznice biti će kratka pretprodaja na www.ironmaiden.com, te nagradna igra, koju oni uvijek odrade na svojim stranicama.

Nakon toga slijedi opet jedan ograđeni dio od oko prvih 20 redova kao što se to radi na svim stadionskim koncertima. Ako je netko bio s nama na putovanju u Poljskoj, zna o čemu govorim, a takvu ogradu mogli ste vidjeti i na koncertu u Sloveniji. Neki ogradu postave bez ikakvog ekskluziviteta, a neki fanovima daju određene narukvice za ulazak u taj prostor, ako naprimjer prvi kupe ulaznice sa najmanjim serijskim brojem, prvi uđu na stadion i sl. Odnosi se to na ogradu koja priječi veliku navalu fanova i pritisak, a stavlja se iz sigurnosnih razloga, za čije je uvijete odgovora Maiden security team. Tako oni prvih 20 redova (ili koliko već osiguranje odredi) gleda koncert bez velike gužve i pritiska, što je fenomenalno.

Ulaznice za tu poziciju na koncertu će dobiti:

Isključivo i samo fanovi hrvatskog Iron Maiden fan cluba, putnici koji preko www.maidencroatia.com odu na koncert, učestali hrvatski korisnici www.maidencroatia.com i www.maiden-world.com foruma (dakle, ne svaki novopridošli, koji se samo zbog toga registrirao), te oni koji u slobodnoj prodaji kupe ulaznicu sa najnižim serijskim brojevima, dok se ne ispuni kvota tog ograđenog prostora. Jednako tako, tu privilegiju će imati članovi službenog Iron Maiden fan cluba, te svi sudionici Iron Cup europskog prvenstva, odnosno članovi ostalih državnih Maiden clubova iz Europe.

Dakle, to znači da, kada karte krenu u prodaju 20.12. svi oni koji tih prvih dana kupe ulaznicu, imati će pravo doći najbliže pozornici. Pošto se radi tek o manjem dijelu travnjaka, za pretpostaviti je da će se od podne 20.12. napraviti velika navala na ulaznice, kako bi fanovi dobili komadić dragocjenog papira koji ih vodi na travnjak, tik do pozornice. Preporuka je svim fanovima da se zbog tog razloga što prije domognu svoje ulaznice za Maidene, koja će koštati 250kn i time će postati najjeftinija ulaznica za ovaj koncert na cijeloj njihovoj svjetskoj turneji.

Sa narukvicom koja se dobije može se otići i na tribinu, među ostale fanove. Svi koji sa www.maidencroatia.com otiđu na putovanje narukvice će dobiti tijekom vožnje u autobusu prema Splitu ili u autobusu prilikom dolaska u Split (ovisi o krajnjem dogovoru sa organizatorom). S organiziranim prijevozom mogu se služiti i oni koji preko www.maidencroatia.com kupe ulaznicu i oni koji ulaznicu kupe samostalno u trgovinama ili preko interneta.

Prvih 10 naručitelja, odnosno uplatitelja organiziranog prijevoza iz svakog od navedenih gradova na poklon će uz aranžman dobiti luksuzno uređenu knjigu - biografiju "Steve Harris - Čovjek s vizijom", koja će izaći početkom kolovoza i koštati oko 200kn.

Knjiga će biti potpisana sa strane Steve Harrisa i to na način da će Harris svakoj osobi uz posvetu napisati i njeno ime!!!

Sve ulaznice za koncert imati će jedinstvenu cijenu od 250kn. Još mi nije potvrđeno hoće li biti VIP karata za ložu. Koliko sam informiran, stage će biti postavljen na istočnu ili zapadnu stranu stadiona, jer je sjeverna strana ili južna premala da na njoj kvalitetno stane sva produkcija koja na koncert dolazi.

Karte počinju sa prodajom točno u podne, 20.12. 2007, a na www.lupapromotion.hr i na www.maidencroatia.com biti će objavljena sva pretprodajna mjesta, stoga, bez panike.

Na www.maidencroatia.com objavljeni su prije nekoliko trenutaka svi detalji oko organiziranog prijevoza u Split, uključujući spisak gradova, cijene za aranžmane i vremena polazaka, kao i povrataka. Također, navedene su sve beneficije koje putnici koji idu s fan clubom dobivaju. Da biste putovali s fan clubom, ne morate biti njegov član.

Obavijesti o obaranju Guinnessove knjige rekorda i to dvostruko, na ovom koncertu, također ćete vrlo brzo moći pročitati na www.ironmaiden.com, a na ovom forumu i www.maiden-world.com forumu već do večeras znati ćete o čemu je riječ.

Također, na www.maidencroatia.com sada možete vidjeti detalje o Iron Cupu. Od ovog četvrtka staviti ćemo i nove detalje, te isti tekst na engleskom jeziku kako bi ostali fan clubovi mogli znati sve detalje također i prijaviti se.
_____________________________________________________________

Uplate za putovanja kreću od danas, pa, stoga, prvi deset koji uplate putovanje dobivaju navedeni luksuzni poklon.
_____________________________________________________________

za kraj sam vam stavio nekoliko izvadaka iz www.maidencroatia.com foruma, kako bi fanovi bili upoznati sa pojom 'first to stage barrier', kako se ne bi događali kojekakvi ispadi kao što su neki ljudi na forumima znali govoriti. Naime, neki su se prijetili da će se milom ili silom probiti u prve redove i da što će tamo neki njemu ili njoj biti u prvim redovima u 'njegovom' Splitu ili 'njegovoj' Hrvatskoj. Pročitajte par komentara.


Maiden Istria je napisao:

Ma ja ću se probijat makar pogino...ko ih jebe. Ako imaju para letjet po njihovim gigovima po svijetu, onda imaju para i gledat ih iz prvog reda negdje drugdje....ono tamo je naš teren.......teren hrv fanova. al da....ne možemo mi njima zabranit, to nikako, svaka im čast....ali ja oću u prvi red i točka!!!!!!!!!!

Kristijan, član službenog FC-a, koji živi u Londonu, a koji na Maiden koncerte putuje širom svijeta, je napisao:

Posto se cesto pisu gluposti o barijerama, da to malo razjasnimo.Barijere se ne postavljaju zato da bi netko nekome sprijecio uzivanje u koncertu,nego da bi se zastitili svi u publici.To je u svijetu normalna stvar, i spasilo se puno zivota postavljanjem tih barijera.Svi oni koji su ikad bili na nekom velikom gigu u prvim redovima,a da nije bilo barijere,znaju kakav je to pritisak kad se na tebe svali 20-30 000 ljudi.E pa sad zamislite kak je tek onda curama ili klincima u takvoj situaciji.Svi oni koji se misle probijati do prvog reda moraju shvatiti da tak razmislja bar jos pola publike na koncertupa nek se zapitaju dal im se isplati pokrenut takvu 'lavinu' ljudi i riskirati biti odgovoran za necije tesko ozljedjivanje ili smrt.

Kaj se tice 'onih iz aviona koji ce bit u prvom redu',da i tu nes razjasnimo.Svatko se moze uclaniti u Iron Maiden Fan Club.Jedna od pogodnosti tog fan cluba su i nagradne igre,Jedna od njih je '1st to the barrier'.Za svaki koncert na kojem to dopustaju mogucnosti,clanovi fc-a se prijavljuju za koji gig hoce i izvlace se imena(obicno) 60 ljudi+1 gost za svakog koji dobivaju mogucnost gledanja koncerta iz prvog reda.To je samo jedna od pogodnosti i pokazuje koliko su Maideni odlicni u svom odnosu prema fanovima.Znaci,svi oni koji kukaju nek se uclane u FC te imaju veliku mogucnost dobiti tu nagradu.Ja sam je osobno osvojio 2 puta,u Londonu i Ateni,tak da stvarno imate velikih izgleda.

Druga grupa ljudi koja moze doci u prvi red su fanovi koji lete sa BruceAirom.Mislim da svi ovdje znaju kaj je BruceAir,tak da nema potrebe to objasnjavati.Kaj se mene tice,svak onaj koji je spreman platiti prek 3000 kuna da bi vidio Maidene tisucu kilometara dalje od kuce ima pravo bit u prvom redu,uostalom,to je jedna od stvari ukljucena u cijenu puta sa BruceAirom.

Trasher je napisao:

znaci ako sam ja dobro shvatio to bi trebalo izgledat ovako: U prvih par redova ce bit ovi iz BruceAira i nekoliko ljudi iz CRO Fan Cluba i onda ide ta barijera, a iza nje ce bit oni sta se probiju do tamo, ispravi me ako grijesim? A sta nije trebalo bit da su svi iz CRO fan cluba na travnjaku? Pitanja su mozda glupa al me zanima?

Ranko, jedna od ključnih osoba u Maiden Cro fan clubu je napisao:

Na travnjak stane valjda 20 000 ljudi, ne vidim u cemu takva panika oko toga. Nece sve karte nestati prvoga dana prodaje.

Dalje - bit ce dakle dvije barijere za publiku. Ona prva koja ce omoguciti za tih stotinjak ljudi koji plate masne pare da budu u prvom redu, te jos jedna koja ce odvojiti oko 2000 ljudi od ostatka, također da se izbjegne ono sto je Kristijan rekao, da svi ne navale prema pozornici i zgnjece one u prvim redovima.

Slicna takva barijera za par tisuca ljudi je bila i u Ljubljani prosle godine, ali nije bila ekskluzivna (nije trebala nikakva narukvica da se tamo uđe), nego je samo bila siroka kao cijeli travnjak, znaci trebalo se napraviti luk oko nje da bi se prislo blize pozornici.
 
Maiden croatia said:
Sve ulaznice za koncert imati će jedinstvenu cijenu od 250kn. Još mi nije potvrđeno hoće li biti VIP karata za ložu. Koliko sam informiran, stage će biti postavljen na istočnu stranu stadiona, jer je sjeverna strana ili južna premala da na njoj kvalitetno stane sva produkcija koja na koncert dolazi.

Neka je postave na zapad tako da se moze vidjeti s moje terace. LOL

Usput ... ako stage bude na istoku odakle onda kapacitet od 40,000? Nema sanse.
 
ma oni su vjerojatno u onom mailu napisali specifikacije stadiona, a i trava se ne smije zanemariti, a glede istoka ili zapada još i ja ne znam, ali pretpostavljam za zapad zbog toga jer on ima svečanu ložu...
 
Back
Top