Iron Maiden 10.8.2008. Split-Poljud

Iron Maiden

Ma nije se problem zgurati napred , ja sam s frendom u Milanu usao u dvoranu minutu prije Maidena.
Zgurali smo se u 5 red prije kraja prve pjesme , istina da svaki od nas ima 100 kg i 2 metra , ali...
Ja sam uspio u 2 red , malo se laktaris i to je to .
Talijani su mali , slabi , u Hrvatskoj bi to mogel biti problem...
Cak sam i ulovil trzalicu i znojnik od Davea :)
 
Iron Maiden

Hehehehe....nema tih para.
To mi je nekaj najdraze kaj imam.
Da me pita neko ciju trzalicu bi htel od svih gitarista s svijeta, rekel bi njegovu naravno, najjaci mi je lik.
Cak sam u zg-u ulovil Petruccievu trzalicu ... i skoro palicu , jaj kak je malo falilo , ulovil lik ispred mene.
E ali to kad sam trzalicu ulovil opce mi nije nist bitno bilo vise , onak nadrkani usel minutu prije koncerta , i izasel s trzalicom i znojnikom.
Nisam doma sad da sliku stavim da vidis to.
 
ma znam
ako bude bilo srece mozda ulovim nesto u prvom-drugom redu s tim da idem na daveovu stranu

evo danas sam se cuo sa prijateljima s msn-a planiramo ici autom u subotu popodne, odsjest u nekome jeftinome hotelu, te u 6 ujutro ispred Poljuda ili....sto predlazete
 
Bogami, Edo, ti si onda neki bolji prilazni vektor upotrijebio... Ja, Barbi i Dean smo pokusali sa lijeve strane, uspjelo nam je samo do treceg reda i tamo je vec proradio WinZip, kompresija 60% :D

S druge strane, ipak je bilo lakse nego u Ljubljani, tamo nisam uspio dalje od petog reda.

Usput, Splicani, gdje covjek moze ostaviti auto kod vas da mu ga stoka ne razbije jer ima ne-splitske registracije? :D
 
Iron Maiden

Da pa to ti velim , talijani mali , splaseni, nije problem bil.
Da , sjecam se da ste bili iza mene s zastavom, da je Barbi stalno gural meni zastavu u ruke da ju dignem.
SJecas me se sigurno , jedini dvometras tam , bila je IZA mene ona zenska , Romana, mislim , iz Labina.
Bilo nas je dosta na tom dijelu, i Ivan , i jos 3 frenda koje neznate.
Meni je zal kaj nisam isel u Ljubljanu, te iste pare sam potrosil u Zagrebu na Dream Theateru , ali nije mi zal, ima vremena jos.
Wacken sljedece godine :) , i Split , pa 2009 nekam dalje , Engleska najvjerojatnije.
 
Da, da, sjecam se. Mislim da sam cak ujutro dosao u vasu sobu u onaj hotel da se istusiram (nakon noci provedene u autobusu :D). Da, i Romane iz Labina se sjecam.
 
Iron maiden

Ja sam spaval u busu , i nisam opce niti bil u hotelu...
Ali je predobro bilo , dosta najebavanja po milanu , oko smjestaja , upada u dvoranu , ali super je ispalo na kraju.
E jel imas ti mozda bootleg taj ??
Daj covjece , trebam to , jos nisam videl , ...
 
Gul_Ranek said:
Usput, Splicani, gdje covjek moze ostaviti auto kod vas da mu ga stoka ne razbije jer ima ne-splitske registracije? :D

Pa nemas ZG tablice.
 
Meni se to ne cini isplativa investicija, ali ako nekoga veseli i zna svoj posao ... ja bi se trebao zadnji zaliti jer ce mi svirati u dvoristu. :D
 
BoBo said:
Pa nemas ZG tablice.

Ne znam kako um stoke funkcionira, ja sam pretpostavljao da je to nekako ovako: "Vidi ga, doša je iz [ubaci ime grada koji nije u Dalmaciji], amo mu razbit auto, šta on ima radi' odi uSplitu" :D
 
Back
Top