Incidenti vezani uz Maidene

dickinsonica said:
hej a gdje san ja u svoj toj priči!?!?!?! :x :x

LOL LOL LOL LOL

naravno da nema ništa loše, baš smo simpatični LOL
mene ce brzo srce izdat hihi pa unda ti nastupaš ;) vidi li tebe prije, mene nece ni pogledat ;) :D
Bobo hihi prljavi Bobo
 
Dickinson's legacy said:
mene ce brzo srce izdat hihi pa unda ti nastupaš ;) vidi li tebe prije, mene nece ni pogledat ;) :D
Bobo hihi prljavi Bobo

a znaš zašto? zato šta će isti sekund pobić na kraj svita kad vidi luđačku facu na ogromnom tijelu koja ispušta neke tjelesne izlučevine poput sline LOL BAAAAA !! MONSTRUM !! NEEE!! LOL LOL

a BoBo nesrićo :wink: LOL :wink:
 
hahahahahahahaha damn heh možda bi ti skočija u zagrljaj, ko zna jel prije ima šanse u tako visoke cure ;) u know ;) kako neke cure ne žele nit pogledat niže dečke hihi
 
Dickinson's legacy said:
hahahahahahahaha damn heh možda bi ti skočija u zagrljaj, ko zna jel prije ima šanse u tako visoke cure ;) u know ;) kako neke cure ne žele nit pogledat niže dečke hihi

LOL LOL hahaha legendo !!
jedino bi s tobom dijelila moje najveće zlato :wink: :D
 
eto vam dokaza da ja ni ne brijem "toliko" na Adriana ;) haha

you go girl(s)! :D

:drall:
 
Gul_Ranek said:
Ce se svaki topic pretvarati u ovo?
nece nego u grintanje kako je loša play lista LOL LOL LOL kako smo se gadno razočarali, kako nisu ispunili svoje obečanje aaaaaaaaaaaaaah jadni mi ZAAAAŠTOOOOOOOOOOO zašto ne sviraju ono šta ja oču ???? zašto se sve ne vrti oko mene???
 
Dickinson's legacy said:
nece nego u grintanje kako je loša play lista LOL LOL LOL kako smo se gadno razočarali, kako nisu ispunili svoje obečanje aaaaaaaaaaaaaah jadni mi ZAAAAŠTOOOOOOOOOOO zašto ne sviraju ono šta ja oču ???? zašto se sve ne vrti oko mene???

LOL LOL

:banana: PRRRRRRRRC hehehe
 
Ivan said:
kako možeš pitat takve gluposti?
baš si ne cool
Who are you kidding being that cool ? LOL LOL LOL
to je jače od nas, mi se trudimo al nam ne ide,,,, mi neznamo o ničem drugom pričat ,,, :D ah šta ljubav napravi od čovika hihihi
 
jel ima tko snimku iz milana (2. večer tj. 3.12) kad je onaj lik polio brucea na početku pilgrima?
nisam našo nigdje gdje se to vidi?
 
Back
Top