Incidenti vezani uz Maidene

Nagledo se Dickinson već svakakvih sranja pa mu je sigurnio glupo prekidat koncerte zbog fuckin vode. A guranje na koncertima...valjda je zaboravio Donington 88"...
 
up the irons

ma samo zelim reci da ste gul-raneka napali bez razloga..on je veliki fan ali se ima pravo razocarati..evo ja nakon dva dana u milanu nisam isao u stutgart i dortmund jer mi je sviranje cijelog novog albuma plus 5 hitova bilo potpuno promaseno...naravno da ljudima koji su ih puno puta gledali nije vise tolika euforija kao drugima...nisam isao u sloveniju jer mi je set list bio standardan i cuvam lovu za sljedeci tour...razlikujemo se u misljenjima i to je normalno..recimo novi album koji je fenomenalan po meni je vise za slusanje u sobi nego za sviranje na stageu
 
Uopce se se ne slažem. Kad jedan ful inteligentan covjek vidi da mu je na koncertu hrpa debila i fanatika i ja bi im svima j... mater.
 
up the irons

ma vi ste potpuno nerealni..to me podsjeca na nesto sto mi je jako smijesno..sad neki maiden fanovi obozavaju lauren samo zato sto se preziva harris..pjeva solidno,pjesme joj nemaju veze s metalom ali oni kazu da je super...a sto se tice bruce-a on je inteligentan ali i jako prepotentan,i ja ga obozavam jer pjeva u naboljem bendu na svijetu..jedva cekam sljedecu poruku gul raneka i reakcije na nju
 
Re: up the irons

mirko123 said:
ma vi ste potpuno nerealni..to me podsjeca na nesto sto mi je jako smijesno..sad neki maiden fanovi obozavaju lauren samo zato sto se preziva harris..pjeva solidno,pjesme joj nemaju veze s metalom ali oni kazu da je super...a sto se tice bruce-a on je inteligentan ali i jako prepotentan,i ja ga obozavam jer pjeva u naboljem bendu na svijetu..

svaka čast!

potpuna istina i apsolutno se slažem s time...ima dosta primjera samo na ovom forumu takvih ljudi
 
Re: up the irons

mirko123 said:
ma vi ste potpuno nerealni..to me podsjeca na nesto sto mi je jako smijesno..sad neki maiden fanovi obozavaju lauren samo zato sto se preziva harris..pjeva solidno,pjesme joj nemaju veze s metalom ali oni kazu da je super...a sto se tice bruce-a on je inteligentan ali i jako prepotentan,i ja ga obozavam jer pjeva u naboljem bendu na svijetu..jedva cekam sljedecu poruku gul raneka i reakcije na nju

I have vision ... vision of future events .... vision of battle ... war ... armagedon ... :wink:
 
Ne obožavam Lauren (daleko od toga...). Ne obožavam ni Maidene, jako ih volim i dugo slušam, ali obožavam jaki karakter, stav i nešto što se zove srčanost, tome se divim.
 
Koliko god se ja, mi, vi, oni odupirali tome, tim ljudima je to posao. A svaki posao s vremena na vrijeme dosadi uvjetovan raznim čimbenicima. To što ja naprimjer doživljavam Brucea kao savršenstvo, ne mora značit da on u mojim očima nema nikakvu manu, ali su te, uvjetno rečeno, mane - realne. Ne mogu ni oni uvijek bit kako tribaju. Ne mogu? Pardon, Maideni u 93 posto slučajeva odrade svoj posao i to s užitkom. A to nije mala "statistika". Znam da bi oni nekad najradije povratili na neke ljude, ali onda shvate što zapravo svojim fanovima znače i u tome je jedna od njihovih velikih posebnosti. Već su i stariji, zar im ne bi bilo ljepše igrat briškulu doma i uživat u svojim već ogromnim zaslugama dugogodišnjeg rada? Ali oni ne posustaju - to je jedna strana medalje koja je sjajnija od one na kojoj izvode uvijek iste stvari i kratko traju. Meni kao individui njihova glazba daje podstrek i snagu, poučava me, kroji život...a tek mi je 16. Nije upitno koju stranu je vaga odabrala, ali vjerujem da svi shvaćamo što je biti jednostavno - čovjek... Maideni osjećaju nijansu više nego samo ljudsko biće :D , ali opet se svi rangiramo po jednakoj liniji... Mislim da shvaćate onda zašto je Bruce prepotentan (?) jer nije bija prije 30 godina sigurno... A kad vidi horde ljudi koji ga štuju - u jednu ruku je ponosan, a u drugu mu je svega dosta... Ne samo Bruceu nego konkretno i Steveu, Daveu, Adrianu, Janicku i Nickou...

A što se tiče Lauren - pohvalno je šta se mala trudi, ali nikad samo trud nije osigura predgrupu Maidenima... Protekcija čini svoje... A i ime daje oduška :wink:
 
Ajde da dolijem malo ulja na vatru. ;)

Prvo ... na forumu su vecinom osobe mladje od 20 ili u ranim dvadesetima. Kad si mlad onda na svijet gledas idealisticki. Narocito na stvari koje volis i osobe u kojima vidis uzore. Ne vidis njihove mane jer ti oni sluze da izgradis svoju licnost i da se boris svega onoga sto ti roditelji, profesori, prijatelji, drustvo u cjelini zele nametnuti. Idealiziras ih do kraja.

Kad lagano zakoracis u dio zivota kad nadjes ozbiljan posao, pocnes zajednicki zivot sa svoj partnerom/icom, kad dodju dijeca, tad si zaokupljen sa sve vise i vise obaveza pocnes na zivot gledati drukcije, realnije. Onaj idealizam nestaje i ne kazem da svoje idole prestajes cijeniti ili voliti, ali ih pocnes gledati na puno realiniji nacin i shvatis da su i oni kao i svi mi puni mana. Zato smo npr. Mirko i ja dosta kriticniji i manje euforicniji od ostalih. ;)

Tako i oni sami. Ne mozete ocekivati da ce biti isti ljudi kao i prije 20-30 godina. Ne mozete ocekivati da ce isti zarom snimati nove albume ili svirati uzivo. Svi osim Brucea su zasli u 6 desetljece. Moje misljenje je da je Bruce u nekim trenucima presao granicu dobrog ukusa sa svojim govorima ili reakcijama na koncertu. Ipak se u zadnjih par godina dosta popravio.

Drugo ... Lauren Harris bez prezimena Harris bi bila glazbena nula. Ne znam kakve planove Steve ima sa svojom kceri, ali ako je ispunjenje nekog njenog hira onda su apsolutno uspjeli. Samo su iskoristili "sljepocu" dosta Maiden fanova kojima je dovoljno mahati necim Maiden related ispred ociju i oni su hipnotizirani. Mozete reci da vam je simpaticna, draga i sl. i iako i tu ima dosta nerealnosti zbog toga sto Steveova kcer mogu progutati, ali govoriti o kvaliteti njene glazbe koja je cista konfekcija, je van pameti.

Ako je htio pomoci kceri da pokrene glazbenu karijeru onda joj je napravio medvjedju uslugu jer se ne moze do kraja zivta slepati uz Maidene i njihove fanove. Sviranjem i kretanjem u krugu Maidena je stvorila krivu sliku o svojoj popularnosti.

Jesam se raspisao tako da sam vjerojatno otisao OT, ali neka. :)

Bez uvrede ikome ... ovo je samo moje misljenje. ;)
 
dickinsonica said:
A ŠTA SAN JA REKLA GORE? LOL LOL

hehe ... tek sam sad shvatio da tvoju poruku nisam do kraja procitao. Samo pola. Nesto me je prekinulo dok sa citao i poslije sam zaboravio zavrsiti.

U svakom slucaju se slazem s onim sto si napisala.
 
Moje mišljenje je da Bruce nije prešao granicu ne zato jer ikog idealiziram ili glorificiram, nisam euforična niti ništa slično, već jednostavno znam da budale najviše smetaju pametnim ljudima pa su sve reakcije kod njega opravdane što se mene tiče. Fanovi su ti koji prelaze granicu dobrog ukusa. Već kad si rekao mišljenje o Lauren, pa naravno, slažem se s tim. Zamisli da je ona predgrupa a da nije ničija kćer. Pa svi bi ju vjerojatno izviždali jer njezin tip muzike uopće nije za predgrupu metalu.
Dickinsonica- slažem se :)
 
BoBo said:
hehe ... tek sam sad shvatio da tvoju poruku nisam do kraja procitao. Samo pola. Nesto me je prekinulo dok sa citao i poslije sam zaboravio zavrsiti.

U svakom slucaju se slazem s onim sto si napisala.

a ka da si mi uzea riči iz usta - potpuno si jasno predočija sliku koju iman pred očima :wink:

@desert rain ---> :) :D :wink:
 
desert rain said:
već jednostavno znam da budale najviše smetaju pametnim ljudima pa su sve reakcije kod njega opravdane što se mene tiče.

Pametni ljudi bi se trebali bolje kontroirati iako to i nije tako jednostavno.

Vise sam aludirao na govore nego na reakcije kad ga neki idiot zalije pivom.

dickinsonica said:
a ka da si mi uzea riči iz usta - potpuno si jasno predočija sliku koju iman pred očima :wink:

Sad izgleda kao da sam otkrio toplu vudu nakon tvoje poruke. :)
 
its time for me to tell you something,, my piece of mind,,,
skroz drugaciji od vašeg al ,, i am what i am i jebiga,,
meni je Lauren zakon jer je cura legenda i sviđa mi se to šta ne pokušava kopirat čaču nego ima svoj rock bend i uživa u tome.,,, ja nisan stručnjak u tome kliko onda dobro il loše piva samo znan da meni zakon zvuči i najvažnije od svega šta je skroz friendly a ne neko djubre umišljeno i strašno mi je drago da je takva,, a da je djubre neko normalnod a bi rekla jebote ko bi reka da od Harrisa nešto tako može ispast,,, ima ljudi koji su ok al su in dica kreteni, srica ode to nije tako,,, jebiga meni se mala svidila i šta sad,,, call me stupid coz of that, I dont give a fuck

a sta se Brucea tice meni je drago cut sve sta on kaže i mislin da nije pretjera,,,,, ne triba uvik prilazit prko svega i fin se pravit,, više volin ljude koji kažu šta misle i koji stoje iza toga šta kažu .... cak ni ono s Sharon sta svi govore da je on kriv i da je pretjera ja mislin da nije,, ima je pravo i neka,,,
a sta se gul raneka tice,,,, podsjeca me na onog tipa sta je solija banane i baca ih kroz prozor ,,, kad su ga pitali zašto to radi reka je da nevoli slane banane,,,,

pa i ja bi volila cut neke pisme koje ne sviraju al ih necu zbog toga nazivat raznin imenima koje ne zaslužuju,,, imaju pravo svirat šta oče svidilo se to nekima ili ne,,,,
 
Dickinson's legacy said:
a sta se Brucea tice meni je drago cut sve sta on kaže i mislin da nije pretjera,,,,, ne triba uvik prilazit prko svega i fin se pravit,, više volin ljude koji kažu šta misle i koji stoje iza toga šta kažu .... cak ni ono s Sharon sta svi govore da je on kriv i da je pretjera ja mislin da nije,, ima je pravo i neka,,,
a sta se gul raneka tice,,,, podsjeca me na onog tipa sta je solija banane i baca ih kroz prozor ,,, kad su ga pitali zašto to radi reka je da nevoli slane banane,,,,

Znaci, volis ljude koji govore sto misle i stoje iza toga, osim ako to na neki nacin dira tebe odnosno svetu kravu, Maidene. Onda ljudi koji govore sto misle nisu pozeljni.
 
Gul_Ranek said:
Znaci, volis ljude koji govore sto misle i stoje iza toga, osim ako to na neki nacin dira tebe. Onda ljudi koji govore sto misle nisu pozeljni.

nije to sta si ti reka diralo mene,,, nazalost nisan clan maidena ,, samo nevolin kad ih se naziva glupin imenima bez razloga,,, as simple as that ,,, to ne zaslužuju, posebno ne od fanova,,,
 
Back
Top