Incidenti vezani uz Maidene

LOL svaka čast
ja sam jedno vrijeme tražio onaj legendarni ''janick pada'' iz mannhaima 8.7.2000 čini mi se
 
Ma neeeeeeeee :shock: .... A jadan Brucie :cry: But he's the man,dobro ga je spustio(zamislite kak se lik osjećao)! :x Bruce rocks! :wink:
 
Iron Domek said:
Kolegice Axy mislim da ste krivo adresirali pohvalu jer ona treba ici Croatian Trooperu. :wink:
hmm ... krivo sam rekla. zamjenih vas, probably zbog avatara ;) lol
isprika trooperu ;)

BoBo said:
Glasgow?? Ne sjecam se toga. LOL

pa zato sam i stavila taj film. nije mi jasno, ali ako je lik fulo datum, hmm...
 
"Water. You fucking lightweight." :wink:

Upravo sam pogledao na DVDu. Nalazi se na 34:59. Do sad sam taj dio prije OOTS uvijek preskakao.

Nije ga pogodio nego je plasticna casa pala pored njega.
 
BoBo said:
"Water. You fucking lightweight." :wink:

Upravo sam pogledao na DVDu. Nalazi se na 34:59. Do sad sam taj dio prije OOTS uvijek preskakao.

Nije ga pogodio nego je plasticna casa pala pored njega.
LOL thx soooo much i bolje da ga nije pogodio :) u milanu ga je zalija neko vodon hihi ja san mislila da ce mu skresat sve po spisku al mu je samo pokaza "nešto" hihi budale jebemu nek stoje doma ako nevole bend koji svira e
 
Što se tiče 1. snimke, iz Atene; samo pokazuje koliko Maideni imaju karaktera. Masu bendova boli briga kakvi su im fanovi (bitno da ih ima). Mislim da nisu toliko ljuti koliko razočarani, pogotovo Steve, jer su uvijek cijenili svoje fanove, pa očekuju da i oni cijene njih.
 
Ma cijene fanove, moj k**ac! Da cijene fanove ne bi vjecno svirali iste pjesme. Da cijene fanove, ne bi lajali o velikoj godisnjici NOTB-a i onda svirali jednu pjesmu vise, pored tri ultra-standardne sa tog albuma.
 
Da cijene fanove najbolje pokazuju time što još sviraju, a to što su im pjesme stalno iste to je druga stvar i nema veze sa poštovanjem prema fanovima. Iako stvarno nije fer od njih što su toliko najavljivali da će svirat više stvari sa Numbera, a na kraju su svirali samo jednu više...
 
Ovo je sad skroz druga priča. Na hrpi koncerata se ljudi razbijaju i život im je u opasnosti i bend boli briga, a ak Bruce prekine pjevat zato jer je nekim fanovima ugrožen život, onda je tu riječ o poštovanju prema fanovima, i govor nakon što je izlajao onom kretenu koji je pljunuo na Harrisa isto to govori, koliko bi ti još pjevača odmah nakon što neki Grk hračne na bend rekao da voli Grčku i Atenu?
 
up the irons

ne treba ih glorificirati..nitko mi ne moze reci da je veci fan od mene..gledao sam ih 25 puta i pjevam u maiden tribute bendu...za mene su glazbeni bogovi..govoriti o njima kao ljudima je nesuvislo jer ih nitko od nas ne pozna...bruce cesto sere pizdarije...smetaju mu baklje u dvorani,zasto ne prekine koncert kad ljudi gaze jedni po drugima i kaze da nece svirati dok se rulja ne smiri..morao bi i on shvatiti da slava ima svoju cijenu..ako te neki kreten iz publike zalije vodom nije smak svijeta...mislim da su se prilicno zalijenili sto je i logicno.. sviraju uglavnom iste pjesme i velike stadione..
 
dobro to se jednon dogodilo jer su gadne nerede pravili nemožeš u svakakvin uvjetima radit ... a pogle axla hihi njemu je neko samo novčič bacija na stage i on je prikinija koncert,,, znan da nisu oni dva za usporedjivat al ,,, u know,,, nemogu ljudi svakakva sranja trpit,,,
 
Back
Top