Incidenti vezani uz Maidene

Dickinson's legacy said:
its time for me to tell you something,, my piece of mind,,,
skroz drugaciji od vašeg al ,, i am what i am i jebiga,,
meni je Lauren zakon jer je cura legenda i sviđa mi se to šta ne pokušava kopirat čaču nego ima svoj rock bend i uživa u tome.,,, ja nisan stručnjak u tome kliko onda dobro il loše piva samo znan da meni zakon zvuči i najvažnije od svega šta je skroz friendly a ne neko djubre umišljeno i strašno mi je drago da je takva,, a da je djubre neko normalnod a bi rekla jebote ko bi reka da od Harrisa nešto tako može ispast,,, ima ljudi koji su ok al su in dica kreteni, srica ode to nije tako,,, jebiga meni se mala svidila i šta sad,,, call me stupid coz of that, I dont give a fuck

Da ona radi sve ovo sto radi bez da bude predgrupa Maidena ja ne bih niti obracao pozornost na nju. Svako ima pravo radi sto ga je volja. Ali da je predgrupa Maidena je stvarno pretjerano. Sve je to na silu. 90% fanova nije briga za nju. Prihvatit cu da 1% razmislja kao ti i da im je simpaticna kao kcer Steve Harrisa i nista vise. Problem je ostalih 9% koji se pale na nju samo zbog imena. Tako bi se ponasali i kad ne bi bila onakva kakva je simpatcna i pristojna, nego prepotentna, prgava i sl.

Dickinson's legacy said:
a sta se Brucea tice meni je drago cut sve sta on kaže i mislin da nije pretjera,,,,, ne triba uvik prilazit prko svega i fin se pravit,, više volin ljude koji kažu šta misle i koji stoje iza toga šta kažu .... cak ni ono s Sharon sta svi govore da je on kriv i da je pretjera ja mislin da nije,, ima je pravo i neka,,,

Npr. u Ostravi je pokusao nesto reci o George Michealu. Pa onda ono o Britney Spears na RIR 2001. Nekad zvuci predjetinjasto.
 
a jebemu ja ih volin takve kavi jesu i sta cu ja sad :cry: hihi neznan za michaela al ono za brit je zakon bilo
aaaah teško je i bit predgrupa maidenima,,, svi jedva cekaju da se makneš sa stagea i da maideni pocnu hihi nije to baš lako,,,, a eto mene bi Lauren zanimala i da nije cer od svoga čače isto ko sta me Alanis zanima a neznan ko joj je čača,,,,
 
a ajme ljudi nije me bilo dugo tu i vidim da ste se raspisali samo ću reći. meni je Lauren fora i ženio bi ju i da nije Steveova kćer, a to što je samo je jedan veliki plus.
:D
 
Ivan said:
a ajme ljudi nije me bilo dugo tu i vidim da ste se raspisali samo ću reći. meni je Lauren fora i ženio bi ju i da nije Steveova kćer, a to što je samo je jedan veliki plus.
:D
LOL LOL LOL ...
Ivan bez zemlje : u know when your father...
Lauren: :roll: noooooooooo not again
Ivan: but I wanted to ask you why he had that t shirt with too long sleeves on Virtual XI tour when they could made it his size?
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL ...
Ivan bez zemlje : u know when your father...
Lauren: :roll: noooooooooo not again
Ivan: but I wanted to ask you why he had that t shirt with too long sleeves on Virtual XI tour when they could made it his size?

aaaaaaaahahaahahahahahahahahahaha LOL LOL LOL LOL LOL

svaka čast LOL LOL LOL LOL
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL ...
Ivan bez zemlje : u know when your father...
Lauren: :roll: noooooooooo not again
Ivan: but I wanted to ask you why he had that t shirt with too long sleeves on Virtual XI tour when they could made it his size?

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL ...
Ivan bez zemlje : u know when your father...
Lauren: :roll: noooooooooo not again
Ivan: but I wanted to ask you why he had that t shirt with too long sleeves on Virtual XI tour when they could made it his size?

baš :roll:

pa ako niste primjetili, a to bi joj tatu osobno pitao, a ne nju
ali ok

i ona je prezgodna
jedna od 3 najzgodnije žene koje sam vidio uživo
ona je u rangu tarje turunen (sorry ranko)
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL LOL ...
Ivan bez zemlje : u know when your father...
Lauren: :roll: noooooooooo not again
Ivan: but I wanted to ask you why he had that t shirt with too long sleeves on Virtual XI tour when they could made it his size?

Good, good. LOL
 
Dickinson's legacy said:
ja bi tatinog kolegu iz benda ,,, onog barbu s mikrofonom LOL LOL

Eto tebi barbu s mikrofonom samo mi ostavi tatu na miru. ;)

(e jesmo postali djetinjasti)
 
Dickinson's legacy said:
dogovoreno LOL LOL LOL :D :banana:
hihi nije nista lose u tome da smo djetinjasti :)

hej a gdje san ja u svoj toj priči!?!?!?! :x :x

LOL LOL LOL LOL

naravno da nema ništa loše, baš smo simpatični LOL
 
Back
Top