Filmovi koji su povezani s Maidenima

rat na mom otoku i marsala?
Sorry ali filmo su mi teže ćesme. tri dobre fore i to je to. šteta celuloze na kojima je napravljena. ta naša kinematografija(čst iznimkama).
 
Iron Domek said:
upravo gledam kako je poceo rat na mom otoku na hrt1

...ma,kako ti se da...po koji put to gledas brate mili...sigurno ces i sutra gledati reprizu... LOL :wink:
 
ewox said:
...ma,kako ti se da...po koji put to gledas brate mili...sigurno ces i sutra gledati reprizu... LOL :wink:
ni sam ne znam po koji put to gledam al sta da radim kad nema nista na tv-u...reprizu nema sanse da gledam :p
 
Snake666 said:
gledao sam niciju zemlju . osim glavnih ima i sporednih glumaca hrvata kao recimo Tetak iz vecernje skole kojeg su na pocetku ubili srbi

U pravu si, Rene Bitorajac isto glumi...
Meni su jedni od najzescih "Kako je poceo rat na mom otoku", uvijek se sjecam onog "Alexa,vrati se doma,skuhala sam ti pastasutu"...
"Sta je muskarac bez brkova" je isto mocan film skroz 8)
 
Snake666 said:
gledao sam niciju zemlju . osim glavnih ima i sporednih glumaca hrvata kao recimo Tetak iz vecernje skole kojeg su na pocetku ubili srbi
a mujo i bogdan?
ja sam za njih govorio

iako je bogdan srbin, ali je bjelovarčan pa i njega računamo pod naše

a mujo ima bitnu ulogu, pa on postavi bombu


btw
tetak se zove Đuro Utješanović
informacije radi
i ako imate priliku pogledajte ga u kazalištu
_MORRISON_ said:
"Sta je muskarac bez brkova" je isto mocan film skroz 8)
slažem se da je '' kako je počeo rat na mom otoku'' legendaran i ja ga gledam često ponovno
ali muškarac bez brkova i karaula su samo prosječni filmovi od kojih su i knjiga i predstava puno bolji
pogledaj predstavu i jednog i drugog ili pročitaj knjigu i vidjet ćeš
 
film sam gledao karaulu , crkavao sam od smijeha . knjigu nisam citao nadam se da hoću .

zaboravio sam na mujota koji je postavio bombu , to je mustafa nadarević

btw. znam da je tetak đuro utješanović , ali ga ja jednostavno zovem tetak jer mi je vecernja skola zakon . praksa mi nije bas nesto
 
Snake666 said:
film sam gledao karaulu , crkavao sam od smijeha . knjigu nisam citao nadam se da hoću .

zaboravio sam na mujota koji je postavio bombu , to je mustafa nadarević

btw. znam da je tetak đuro utješanović , ali ga ja jednostavno zovem tetak jer mi je vecernja skola zakon . praksa mi nije bas nesto

ma mujo ti je mustafin nadimak, tako ga mi zovemo jer ne voli da ga se zove mustafa, tj. on ti kaže da ga zoveš mujo
a on ti je kreditiran kao ''stariji srbski vojnik''

btw
za karaulu
u kerempuhu ti igra predstava ''ništa nas ne smije iznenadit'' i to pogledaj jer je zbilja puno bolje napravljena nego film, a već ti dosta dugo igra
film su malo zeznuli zadnjih 20-ak minuta
dok ovdje nisu
 
Snake666 said:
rock star nema veze sa maidenima . samo sa judas priestom

U Rock Staru se u jednoj sceni nakratko pojavljuje slika Brucea. a film ima poveznice sa mnogim heavy bandova, samo treba čitati između redaka :D
 
Maiden Istra said:
U Rock Staru se u jednoj sceni nakratko pojavljuje slika Brucea.
da, u sceni kad mark tek dođe u kuću ovih na probu se vidi slika brucea s nekim od njih ne sjećam se s kim
 
Evo juèer na nekih minutu gledao film Klopka i taman naiðem kad Zeta Jones doðe kod nekog starijeg lika sa našminkanima ustima :? i nešto raspravljaju a na zidu u sobi poster od Virtual 11 pa se sjetih da ovdje ima topic vezano uz te stvari :D
 
Prije otprilike dva mjeseca gledala sam neki teen film i u jednoj sceni hrpa ljudi idu ulicom i u pozadini svira pjesma All the young dudes sa Dickinsonovog prvog albuma (bar mislim)
 
Back
Top