Filmovi koji su povezani s Maidenima

ma ok,sve to stoji,sve to znam samo film R.Scotta nisam pogledala...treba me bit sram no nekako mi se ne gladaju filmovi zadnje dvije god...ne sjećam se kad sam zadnji put nešto dobro pogledala na tv-u...tu i tamo iznajmim dvd...
 
ewox said:
ma ok,sve to stoji,sve to znam samo film R.Scotta nisam pogledala...treba me bit sram no nekako mi se ne gladaju filmovi zadnje dvije god...ne sjećam se kad sam zadnji put nešto dobro pogledala na tv-u...tu i tamo iznajmim dvd...
ja imam jako malo slobodnog vremena a većinu trošim na filmove, lud sam za njima
upravo gledam
posljednji mohikanac
 
ewox said:
uuu,odličan film!
da definitivno
a možda bi čak rekao da ima lagane veze s maidenima, jer nekako mi se čini da je mogao nicki malo dat inspiracije za ''new frontier'' ali to je samo moja teorija
 
BoBo said:
New Frontier je o kloniranju, a ne o indijancima. ;)

nisam ni rekao da je o indijancima pjesma.
nego se jednostavno u filmu puno spominje to pitanje granica
 
Ovo je OT, ali budući da su filmovi, moram spomenut. Gledala sam film 300 i Z-A-K-O-N je.... jel ga pogledao tko od vas?
Gerard Butler me jaaako ugodno iznenadio ;)
 
BoBo said:
A da netko otvori OT temu o filmovima?
predlažem tebe za kandidata

on topic:
zna li tko kak se zove onaj film po kojem je janick napisao DOD?
ne da mi se tražit imao sam zapisano
 
@ Ivan u svezi glede Janicka,,, ako se ne varan mislis na Oči širon zatvorene s nicole kidman i blesavin tomon hehe cover albuma ima veze s tin isto,,, al mislin da je jos neki film bija spomenut nisan sigurna
 
Spomenuti su "Vidocq" i "Eyes Wide Shut", ali mislim da je on mislio na inspiracuju koju je Janick imao dok je pisao.

Kao prvo nije Janick pisao nego Steve. :) Kao drugo mislim da inspiracija nije bio film, ni knjiga nego jednostavno magija. Mozda sam u krivu.
 
BoBo said:
Spomenuti su "Vidocq" i "Eyes Wide Shut", ali mislim da je on mislio na inspiracuju koju je Janick imao dok je pisao.

Kao prvo nije Janick pisao nego Steve. :) Kao drugo mislim da inspiracija nije bio film, ni knjiga nego jednostavno magija. Mozda sam u krivu.

gotovo sam siguran da je janick započeo
 
Back
Top