Dance Of Death rasprava

CroatianTROOPER said:
...neznam...kako sam ja informiran DOD je snimljen i napisan u 3 mjeseca...to je nekako dosta kratko vrijeme ..

Album je pripreman dva mjeseca krajem 2002, a sniman je tijekom siječnja i veljače 2003. Možda i ožujka, ali nisam siguran. Idi na Kevinove web stranice gdje možeš pročitati njegove dnevnike.
 
Ma dajt pa nije Dod ništa u odnosu na 7th ili piece i ostale iz Maiden ere (1983-1990) ali kako vam god bilo teško priznat ja ga slušam veæ 9 mjeseci i ne dosaðuje mi, a No more lies, dance of death, paschendale, face in the sand i yourneyman su tipiène maiden pjesme. to nitko ne može poreæi iako je žalosno da je samo steve napisao samo jednu pjesmu ( no more lies) pa on bi trebao minimalno 3 sam napisat.
 
Ivan said:
iako je žalosno da je samo steve napisao samo jednu pjesmu ( no more lies) pa on bi trebao minimalno 3 sam napisat.
..pa steve je sudjelovao u stvaranju svih pjesama na dod, mislim da je za dod napravio više nego dovoljno...
 
CroatianTROOPER said:
..pa steve je sudjelovao u stvaranju svih pjesama na dod, mislim da je za dod napravio više nego dovoljno...
krivo. nije sudjelovao u stvaranju new frontiera :D (Ako si kupio cd pogledj knjizicu pise (mcbrain/smith/dickinson) :D
 
Rainmaker_RI said:
new frontier je prva pjesma koju je nicko napiso, al on je samo bazu pjesme napravio, poslje ju je adrian doradio.




A Šta je Bruce doraðivao adrianovu verziju, pa ipak veæ je bio red da i Nicko napiše koju pjesmicu.
 
Malo kasnim, ali nema veze. Meni licno album je veoma dobar mada ne kao Piece ili Number te Seventh Son. Nijme Maideni pokazuju da su i dalje najbolji metal band na planeti i da im nema ravnih. Sve pjesme mi se uglavnom svidjaju, a nekako najvise utisaka na mene ostavila je Paschendale. Citao sam neke recenzije gdje je stvar No More Lies prilicno popljuvana no ne slazem se bas s tim.
Ali i da je najgori njihov album najvaznije je da ih oni izdaju.
 
primjetio sam da kada si sam na equalizeru dodato podesim dod da mi puno bolje zvuæi, totalno mi daje drugaciji doživljaj albuma, nekako puno bolji, živilji....pogotovo kad ga slušam u opciji jazz (to u win meida player). :shy: Možda si to umišljam, ali zamene u jazz opciji album zvuci 3x bolje...
neznam....probajte i vi... :D
 
Dance of death je fenomenalan album kojim maideni dokazuju da su i dalje najbolji heavy metal band na svijetu!
 
Wrath said:
Dance of death je fenomenalan album kojim maideni dokazuju da su i dalje najbolji heavy metal band na svijetu!


ne znam....meni nikako ne ulazi u uho. ali, sa drugim dijelom recenice se slazem, IM je najbolji i najveci NWOBHM band svih vremena. pa i danas :banana: :D :D
 
Pazi care ne možeš ovaj album usporeðivat sa npr. THE NUMBER OF THE
BEAST ili SOMEWHERE IN TIME koji su remek djela ali ipak album je stvarno dobar...èim sam ga dobio stavio sam ga na playlistu i slusao(normalno da sam igrao Championship managera uz to) i moram ti reci da mi je par stvari odmah ušlo " u uho"..ali ipak nismo svi isti pa....
 
Wrath said:
Pazi care ne mo?e? ovaj album usporeðivat sa npr. THE NUMBER OF THE
BEAST ili SOMEWHERE IN TIME koji su remek djela ali ipak album je stvarno dobar...èim sam ga dobio stavio sam ga na playlistu i slusao(normalno da sam igrao Championship managera uz to) i moram ti reci da mi je par stvari odmah u?lo " u uho"..ali ipak nismo svi isti pa....
jeli rainmaker jedna od tih stvari
nevjerovatno je kako nesto tako komercijalno moze lagano uci u uho :err:
 
Wrath said:
Pazi care ne možeš ovaj album usporeðivat sa npr. THE NUMBER OF THE
BEAST ili SOMEWHERE IN TIME koji su remek djela ali ipak album je stvarno dobar...èim sam ga dobio stavio sam ga na playlistu i slusao(normalno da sam igrao Championship managera uz to) i moram ti reci da mi je par stvari odmah ušlo " u uho"..ali ipak nismo svi isti pa....


pa naravno da ne mozes...ja bi jos tome dodao i Seventh Son, ali i prvi njihov album, Iron Maiden, za koji smatram da je pokrenuo revoluciju u tadasnjem poimanju hard rock/heavy metal glazbe. IMHO taj album zapravo predstavlja prekretnicu u razvoju metala.
 
MaidenMadness said:
jeli rainmaker jedna od tih stvari
nevjerovatno je kako nesto tako komercijalno moze lagano uci u uho :err:

E jebiga sada...ako æemo se svaðati kome se koja pjesma svida ili ne svida mogli bi tako unedogled...ali ipak ne bi bilo interesantno jer onda i ovi forumi ne bi egzistirali...eto moje misljenje je da je Dance of death dobar album a rainmaker jedna prosjecna stvar koju cu radije poslušat negoli npr. Britney Spears ili 50 centi :banana:
 
Back
Top