Dance Of Death rasprava

ej

kao prvo....dod je bas ok!!! nije najbolje, ali je ok!!!
kao drugo...dod pjesma je super, barem lyrics...

a kao trece: potpuno se slazem uvezi covera...grozno!
:evil:
 
nisam jos ni rainmaker vidio spot a vec ce izdati treci.

cover ajde dobro mogao je biti bolji, ali opet mogao je i biti i losiji pa onda je bolje sutiti
 
a ja sam vidijo Rainmaker spot, i spot mi je bezveze........cili spot je kao neka animacija, a maideni sviraju u toj "animaciji".........spotovi Rainmaker i Wildest Dreams su meni beze!! :(
 
meni je spot za wildest dreams isto bio sranje........i onda sam vidio spot za frentric.....................................
 
mislim spot rainmaker ti je meni slican kao od hammerfala - herts on fire...ako znas mozda??

Ali kako se meni cini maideni nikad nisu imala zivaca za snimanje spotova......gleda sam di snjmaju spot za wickerman.....dickinson nervozan, bend nadrkan.....
 
tko zna....mozda mu zena nije dala pa je bio nervozan a ostali su bili nadrkani jer je bruce svoj bijes iskaljivao na njima?

da budem iskren uopce me nedira sto maideni rade losi spotove.....znas zasto? zato sto cu ih ja u 99,9% slucajeva fulati
 
BoBo said:
To znači da sam ja jedan od sretnika starije generacije koja misli da je to remek djelo.
Nisi jedini...i ja spadam pod "stariju generaciju" i DoD mi je remek djelo....slušam ga svaki dan i ne mogu ga se naslušati...pogotovo naslovna stvar, perfektno, savršeno i točno onako "njihovo"....

Ha, moj prvi post ovdje...... :banana:
 
CroatianTROOPER said:
BoBo said:
Mislim Derek Riggs ne zeli više raditi.

Pa zbog èega neželi raditi za Maiden??? Kako sam ja cuja sad radi za Gamma Ray..

Pogledaj na www.derekriggs.com njegove radove. IMO, sve nakon Seventh Sona je vece ili manje sranje (rimuje se, ha! I govorim o coverima, ne albumima). Sad eksperimentira sa 3D "umjetnoscu". Napravio je neki cover za neki band, sastoji se od mora, nekog dupina i stijene. Sranje na kvadrat.

Ne zeli vise raditi za Maidene jer mu dazu prekratke rokove, i seru mu u vezi detalja - primjer Wicker Mana: govorisli su mu "usta nisu dobra, daj njih popravi", onda kad je to ucinio su rekli "daj malo pozadinu, daj ovo, daj ono" i covjeku je dopizdilo.
 
CroatianTROOPER said:
a kakav vam je akusticni journeyman?? jeli vam bolji journeyman ili nothing else matters od metalike ??

Radije bih da su stavili elektricnu verziju Journeymana umjesto ovoga.
 
da bijo sam na toj stranici od dereka i meni se isto ne svidaju njegovi novi crtezi....sve nesto kompjuterizirano, vise mi se svidaju njegovi prosli "rucni radovi s olovkom".

I da, i isto se zlazem za Journyemen, mozda bi elektricna verzija bila zgodnija, ali dobro je i cut nesto akusticno od maidena.
 
svaka èast i ja mislim da si u pravu. ne može svaki album bit kao 7th, number,piece ili ostali. sigurno je bolji od no prayera
 
:shock: sta je rec da se je i ova tema ponovo aktivirala....
..ja sam još uvijek mišljenja na dod nije "onaj pravi maiden" ...po meni je nekako zvuk drugaciji....neznam zašto se više necuju oni galupirajuci jaki basevi što je karakteristicno za maiden.....cujem da je navado za to sve kriv producnet....

...ali kako bilo..možda nije kao 7th son ili powerslave....ali album je svakako dobar.. :wink:
 
A šta ti sinko radiš ovako kasno. :p :)

Producent ništa nije kriv. On je tu samo da im ponudi različite opcije dok Steve i dalje sve kontrolira.
 
Back
Top