BLAZE priprema novi album

BoBo said:
Je li ovo Stipe postao njegov menadzer? :wink: LOL

No hard feelings Stipe. :D

Ova izjava je toliko neozbiljna i pateticna da sumnjam da se radi o profesionalcima i siguran sam da cemo za dvije godine slusati Blazeova jadanja o ovom managmentu. :D


Nemam pojma o ovome, no blaze je najavio već neke koncerte ovog proljeća i ljeta...
 
BLAZE have announced two new live dates; one for Germany and one for the UK. Their schedule is now as follows:

March 24 - Katowice, Poland at Metalmania Festival
April 13 - Barcelona, Spain at Razzmatazz 2
April 27 - Reichenbach, Germany at Die Halle H2O (NEW DATE)
May 12 - Tamworth, UK at The Palace (NEW DATE)
December 15 - Dudley, UK at JB's (Big Bash)

As previously reported, Blaze's Metalmania Festival performance in Katowice, Poland on March 24th will be filmed for a future DVD release. The band's setlist will be as follows: 'Speed Of Light', 'The Brave', 'Futureal', 'Alive', 'Tough As Steel', 'Man On The Edge', 'Virus', 'Ten Seconds', 'Two Worlds Collide', 'Kill And Destroy', 'Look For The Truth', 'Silicom Messiah', 'Tenth Dimension', 'Born As A Stranger', 'Virus'.
 
LOLcina! :D

Blaze splits with drummer and management :D :D :D

In what has got to be one of the biggest farces I've seen in a long time, Blaze Bayley has parted ways with his new management and his drummer due to personal and musical differences. After only forming the band and management team earlier this year, one has to begin to wonder what's going on inside that band to cause the constant lack of stability that has plagued the band since 2002.

Blaze has still got plans to release a DVD next month and a new album later this year as well as tour extensively throughout the year. How much of this will be postponed now, time will tell.

To read the full press release, read on. Personally I am very sad to see a band that started with so much potential turn out this way. Official confirmation of this news is still awaited.


Metalhead Music Management and drummer Rico Banderra have parted ways with the solo project of former IRON MAIDEN/WOLFSBANE singer Blaze Bayley. According to a press release issued by Metalhead, the reason for the split is "personal differences between the management and Blaze Bayley as well as the Bermudez brothers [Nick and David, guitar and bass respectively]. Also there are differences in opinions and interests about how to work professional[ly] between Mr. Blaze Bayley as well as the Bermudez brothers and their now former management office. After Blaze Bayley and the Bermudez brothers fractured a few times their contracts, we are not willing to work with them in the future. We are so sorry for the fans."
 
BoBo said:
Ova izjava je toliko neozbiljna i pateticna da sumnjam da se radi o profesionalcima i siguran sam da cemo za dvije godine slusati Blazeova jadanja o ovom managmentu. :D

Nije 2 godine kako sam predvidio nego par mjeseci. LOL
 
Nisam ni ja bio daleko od istine, kad se vec "hvalimo". :D

Ranko said:
Javio se i novi Blazeov management. Ne znam, prema ovoj izjavi, cine se kao amateri jer ovo uopce nije nacin za obracunavanje sa bivsim clanovima benda. Podsjeca na incident nakon drugog MMS-a. Ono "fuck you" pri kraju samo zapecacuje dojam, skupa sa imenom - "Metalhead music management".

Nista, vidjet cemo ako ce ista od obecanog biti istina (novi cd svake godine, novi dvd svake dvije godine, stotine (!!) koncerata) ili ce sve propasti kao i, nazalost, do sada.
 
oh dear oh dear oh dear,, sva ova prepucavanja i javno pricanje o nesuglasicama izmedju menagamenta i benda i sve to je glupo jebemu,,,, to se triba rješit izmedju sebe a ne ovako jedan kaže jedno pa drugi da to nije tako,,, pa nisu u vrtiču jebemu,,, :roll: tatalno neprofesionalno,, totalno bezveze,,, moga je samo rec da ima problema s organizacijon i ovia ne riba neka naked truth,,,
 
up the irons

blaze je u katovicama svirao sa potpuno novom ekipom..vjerovatno je to rjesenje za novi album..osobno smatram da su blaze albumi jako dobri.. gledao sam ga samostalno 6 puta i "sprijateljio"se sa blazeom..ipak ona prva ekipa je bila sviracki i stvaralacki odlicna..mislim da su se zvali..slater, wray, naylor..moj sogor i ja smo cak svirali s blazeom na tonskoj probi u worgel..austrija
 
Slazem se s tobom, Mirko. Jos ga nijednom nisam vidio uzivo, ali albumi su mu odlicni, sva 3 (i As live as it gets je jako dobar). Posebno mi je zao sto nisam vidio onu prvu postavu koja je snimila Silicon Messiah i Tenth Dimension (Slater i Wray - gitare, Naylor - bas, Singer - bubanj).
 
up the irons

ma postava je bila fenomenalna..prvi put sam ih gledao kao predgrupu helloweenu na the dark ride touru..na tenth dimension touru su svirali preko 2 sata..6,7 maidena..ludnica
 
Maidenfans.com:

Blaze Bayley Athens gig postponed
Following Blaze Bayley's recent split with his management, his concert on June 6th at the Underworld in Athens, Greece has been postponed.

Nikad srece za tog Blazea... Bojim se da mu nece krenuti na bolje tako skoro...
 
Gul_Ranek said:
Maidenfans.com:

Blaze Bayley Athens gig postponed
Following Blaze Bayley's recent split with his management, his concert on June 6th at the Underworld in Athens, Greece has been postponed.

Nikad srece za tog Blazea... Bojim se da mu nece krenuti na bolje tako skoro...
bolje bi mu bilo da uzme godišnji par mjeseci (ako ima para)
 
ako tko zna linkove na rapidshareu za dvd il divx nek mi posalje na pm
il ako tko ima dvd, mozemo se za trade dogovorit
 
Provjereni izvor kaze da ce Blaze doci u Hrvatsku sredinom 10. mjeseca, Zadar je siguran, u tijeku su dogovori jos i za Zagreb, Split i Rijeku. Naravno, radi se o ovim akusticnim gigovima, samo Blaze i gitarist.
 
Gul_Ranek said:
Provjereni izvor kaze da ce Blaze doci u Hrvatsku sredinom 10. mjeseca, Zadar je siguran, u tijeku su dogovori jos i za Zagreb, Split i Rijeku. Naravno, radi se o ovim akusticnim gigovima, samo Blaze i gitarist.

:wink:
 
Back
Top