Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

pa kako je to bilo zadnjih par godina i ako krene cijeli bend, vjerojatno će se posvađati na putu i Blaze će doć sam ili otkazati sve... LOL LOL
 
LOL LOL neznan u cemu je problem,, jel njega niko ne moze trpit il on nikog ne moze trpit,, minja ljude u bendu ko mudante ... ovi viking zadnji je bas bija dobar jebemu al ne cin je turneja zavrsila bye bye honey ....
 
Dickinson's legacy said:
LOL LOL neznan u cemu je problem,, jel njega niko ne moze trpit il on nikog ne moze trpit,, minja ljude u bendu ko mudante ... ovi viking zadnji je bas bija dobar jebemu al ne cin je turneja zavrsila bye bye honey ....

ne znam...možda ih tretira kao plačenike... :|
 
U slucaju Richa Newporta, s kojim sam se cuo preko maila kasnije da mu izrazim podrsku, izgleda da je prevladala Blazeova ishitrenost i bezobrazluk. Rich mi je napisao da ga je ovaj u trenutku svaðe izvrijeðao, njega i njegovo sviranje, sto je prevrsilo mjeru i rekao je da je to "beyond apology", odnosno da nikakva isprika ne bi pomogla nakon toga te da je otisao.

A sto se tice onog bubnjara, Banderasa ili kako vec se zvao, hvala bogu da ga je potjerao ca. Ako ste gledali Alive in Poland, tip nema pojma i nije ni sjena Jeffu Singeru.
 
OBAVIJEST
dovodim Blazea u sklopu dvodnevnog festivala kojem æe on biti headliner.
Iznenaðenje je... ne dolazi Blaze, nego Blaze Bayley bend!!!!
Uspjela sam ih nagovoriti ;)
 
The Pharaoh said:
@Axy - o kojem je festu rijeè??
Riverburn fest.
Datum neæe biti 9. i 10.5. jer je ondla Blaze bukiran, tako da mi ostaju 26.4. ili mislim 19.6.
Prije æe biti 19.6. buduæi da još treba malo love od sponzora prikupit ;) a i zbog kvalitetnije organizacije.
Bit æe i tombola, ko pobjedi dobiva priliku otpjevati jednu pjesmu sa Blazeom na stageu ;)

Znala sam da æe se Ranku sviðat ;)

Detaljnije æu reæ kada se dogovorim sa Deborom konaèno oko datuma. Tj datum sada ovisi iskljuèivo o moguænostima ostalim bendovima ...
 
oke pitanjce...
na planetblaze piše da je koncert 26.04.og

kad je na kraju?
ja se baš veselio da je koncert ovaj mjesec :eek:
 
NOVA OBAVIJEST:

neæe više biti koncert.... akustièan ....

nego cijeli band BLAZE BAYLEY .... pa mijenjam sada naziv ovog topica
 
ETO NAPOKON SVEGA

buduci nas je Urban sjebao i danas otkazao (pred 20 minuta), ovako cu vam reci svima:

KONCERT SE ODRZAVA, ALI NE U SKLOPU RIVERBURNA NEGO KAO GLAZBENA MANIFESTACIJA sa bogatim programom i popratnim sadrzajima.

26. 4., dvorana Rikarda Bencica, Rijeka - Podvezica

BLAZE BAYLEY
MAJKE
KUD IDIJOTI (danas mi se menaðer treba javit i potvrdit još)

support:
CORPSE GRINDER
COBAN DEMENTUS
MONOX
GRIEF CHARISMA

Daklem, svi osim Kud Idijota su potvrðeni
Dvorana se otvara u 19:00, a poèinje u 20:30 svirka.
Prije 20:00 ne morate dolazit.
Upad: 80 kn pretprodaja, 90 kn na upadu
U sklopu ovog festivala odrzati ce se i Maiden WARM UP - za koncert na Poljudu, za kojeg vjerujem da svi znate.

Dijelit cemo sve i svasta (pogledaj na wwww.maidencroatia.tk) a ja sam sama smislila jednu tomoblu koja pobjedniku omogucava da sa Blazeom na pozornici pjeva jednu pjesmu Wink

----- NAPOMENA: nemam net ovih dana, ako me ko šta treba neka me kontaktira na axymarinovic@hotmail.com
otic cu tu i tamo na net, al u subotu i nedjelju nisam dostupna uopæem tako da odgovore oèekujte do petka popodne i od ponedjeljka ujutro ... eto

_________________
COME ON YOU IRONS!!!!!

How do you like that,moon???

ADRIAN In Love
 
Koncert æe se održati u "velikom" Benèiæu na Vežici, koji se nalazi otprilike iznad Towar Centra Rijeka.

Evo vam i karte ovdje:

- ako dolazite iz centra Rijeke, Setalistem XIII divizije se dolazi iz centra prema Pecinama
- kad se doðe do kraja te ceste, tj. do krizanja, skrece se lijevo za 180 stupnjeva, pa onda nakon 30-ak metara desno i uzbrdicom se proðe gore, a skretanje za sam Bencic je tamo gdje sam stavio onu crvenu dugacku strelicu
- uglavnom, uvijek mozete pitati na cesti nekoga kako doci do Bencica na Podvežici
- crveni kvadrat je ta dvorana



Ako treba jos kakvo detaljnije objasnjenje, slobodno pitajte.
 
Back
Top