A MATTER OF LIFE AND DEATH

Scream for me said:
meni srce puca sad...znam da će se to kad tad dogodit ali svejedno me boli kad pročitam ovakve stvari...

jeb ga buraz, nije ni meni drago takve stvari procitati, al i oni su ljudi, ako je iko postenu penziju zasluzio, zasluzili su oni.....

svemu dodje kraj
 
Snake said:
jeb ga buraz, nije ni meni drago takve stvari procitati, al i oni su ljudi, ako je iko postenu penziju zasluzio, zasluzili su oni.....

svemu dodje kraj

a znam...al svejedno...sad sam plakao vani kad sam šetao psa...ne mogu vjerovat...isuse :( :( :( :( :(
 
MaidenMadness said:
nazovi me kako god hoces ali mislim da nisam jedini koji na to kaze - yeah right

Nisi. Snimiti 15 albuma samo zato sto je tako mislio prije 30 godina nije nikakav razlog. Bit ce ih 15, 16 ili 17 i to ovisi samo o tome hoce li moci fizicki izdrzati turneje.

U pocetku su snimali albume svaku godinu, pa dvije, pa tri. Kako je na pocetku zamisljao vjerojatno nije ocekivao da ce s Maidenima dozivjeti sredinu 90ih.
 
Scream for me said:
a znam...al svejedno...sad sam plakao vani kad sam šetao psa...ne mogu vjerovat...isuse :( :( :( :( :(

znam, kak' ti je ja sam cvilio, ali onda sam otišao tamo u jedan parkić i slušao samo blood brothers i flight of icarus, pokušao sam i TLOTLDR ali je još gore, ma odlučio sam da sad idem definitivno u milano šta god bilo moram ih vidjet na ovoj turneji
 
Ivan said:
znam, kak' ti je ja sam cvilio, ali onda sam otišao tamo u jedan parkić i slušao samo blood brothers i flight of icarus, pokušao sam i TLOTLDR ali je još gore, ma odlučio sam da sad idem definitivno u milano šta god bilo moram ih vidjet na ovoj turneji

aj bar neš pozitivno :wink:
 
Scream for me said:
aj bar neš pozitivno :wink:

ma mislim ne bi si vjerojatno oprostio da se oni raspadnu a ja sam ih vidio samo jednom i to ono u zg u 55. redu
 
Snake said:
- If you liked Brave New World and Dance of Death, you'll be happy with it.
- The band continues on the progressive road and the music often switches between soft and hard.
- The big arrangements and complex structures of the last albums return.
- "Out of the Shadows" is said to sound a bit like Children of the Damned and Bruce's classic solo number Tears of the Dragon.
ajme neznam, ali prema ovome imam neki osjecaj da bi ovo moga bit opet shit od albuma, valjda se varam....

iako mi je bnw odlican album, dod mi je sranje..
 
Snake said:
- If you liked Brave New World and Dance of Death, you'll be happy with it
VOLIM BNW ALI DOD JE SRANJE

- The band continues on the progressive road and the music often switches between soft and hard.
AJME MENI TO MI JE SKROZ GLUPO

- The big arrangements and complex structures of the last albums return.
SVE STA JE SA LAST ALBUMA MI NEVALJA

- "Out of the Shadows" is said to sound a bit like Children of the Damned and Bruce's classic solo number Tears of the Dragon.
HM..


...to su mi misli na ove komentare... :D :) :stickdance:
 
Snake said:
Steve also explains the thoughts behind the new album's title, A Matter of Life and Death: "Six, seven songs on record circles around war and religion. Religion has caused more death, pain and misery than anything else. And we never seem to learn. Unbelievable."

Znaci bili smo u pravu da je dosta pjesama ima veze s ratom.
 
ma ja se ne mogu razočarat jer su maidni toliki talenti da mogu uzet tel. imenik i čitat ga i to bi bilo dovoljno da je bolje od 90% ostale glazbe, način na koji bi ga bruce čitao, a ostali bi mogli fučkat i to bi bilo sarvšeno
 
Pa sad, BNW i DOD su mi predobri albumi, ali ovaj novi mi je malo čudniji po naslovima pjesama. Kažu da će biti križanac između dva zadnja albuma? Pa neka bude ali dok je god korektno i bez preseravanja odrađen(metaljica anyone!??!) neće biti problema da se komotno vrti nonstop.
A ovo o raspadu maidena i 15, 16 albuma, samo mogu reći da se nemre odrediti koliko albuma će netko izdati makar bio i on i šef Harris. Ko zna, ako svi budu živi do 2020 možda dobijemo "Somewhere in time part 2: I told you so!"
 
likvor said:
A ovo o raspadu maidena i 15, 16 albuma, samo mogu reći da se nemre odrediti koliko albuma će netko izdati makar bio i on i šef Harris. Ko zna, ako svi budu živi do 2020 možda dobijemo "Somewhere in time part 2: I told you so!"

zašto baš SIT? ga jako voliš ili ga jako ne voliš?
a za out of the shadows mislim da je pjesma predobra ako je slična COTD i TOD jer su mi to zakon pjesma, a i time maideni rade kao i na dod-u da stave jednu laganicu ili nešto kao balada samo na njihov način, kao the journeyman, meni je to preeeeeedobra pjesma
 
Ivan said:
a za out of the shadows mislim da je pjesma predobra ako je slična COTD i TOD jer su mi to zakon pjesma

I Mihael Mikic je proglasen hrvatskim Owenom tako da donositi zakljucke bez slusanja je bespredmetno. :wink:
 
BoBo said:
I Mihael Mikic je proglasen hrvatskim Owenom tako da donositi zakljucke bez slusanja je bespredmetno. :wink:

pjesme od maidena su zakon, to je konstanta :wink:
 
MaidenMadness said:
nego da li vam se ikad dogodilo netko pokazuje toliku zaljubljenost nekim bendom da vam se zgadi zivot?
sorry ako je zbog mene :( nije mi bila namjera
a dogodilo mi se: moja frendica i bodomi
 
Ivan said:
zašto baš SIT? ga jako voliš ili ga jako ne voliš?
a za out of the shadows mislim da je pjesma predobra ako je slična COTD i TOD jer su mi to zakon pjesma, a i time maideni rade kao i na dod-u da stave jednu laganicu ili nešto kao balada samo na njihov način, kao the journeyman, meni je to preeeeeedobra pjesma

SIT obožavam!!!
Malo parodije, Ivane nikog nije ubilo(osim Briana :wink: ).
 
likvor said:
SIT obožavam!!!
Malo parodije, Ivane nikog nije ubilo(osim Briana :wink: ).

ma ok, posoje ljudi koji obožavaju sit i oni koji ga organski ne podnose, a onih između je jako malo, zato :wink:
a kojeg briana?
 
Back
Top