zanimljivosti u vezi Maidena

ewox said:
Pa jebemu misa,nemogu ja tebi citati misli,onda si odmah to tako trebao razjasniti malisa!
Napisao si da bi zenio spajsicu ili bilo koju drugu zensku iz neke shit grupe samo nek je zgodna,daj si post procitaj,jos na kraju dodas zene su zene...mislim,sto covjek treba shvatiti iz toga...

pa vidiš, dobro si pročitala
ali nigdje ne piše da bi samo njih ženio
ali bi, definitivno bi ju ženio da mi se svidi cura iz girl benda

ajmo nazad na temu
 
ewox said:
LOL ...trebala bi njemu jedna spajsi,ali onako,posteno zacinjena da mu ga zapapri!!! LOLcina

onda bi naučio da nema zajebancije sa finim djevojkama iz grilie bandova, već da su bolje rokerice LOL LOL :wink:
 
The Pharaoh said:
onda bi naučio da nema zajebancije sa finim djevojkama iz grilie bandova, već da su bolje rokerice LOL LOL :wink:
pa žao mi je, ali meni nikad nisu bile bolje
posebno one koje briju na neke death metal bendove ili se oblače striktno samo u crno (ne vezano koju vrstu metala slušaju) i šmikaju se samo crno, to mi je ful odbojno, a tko to voli nek izvoli

ja takve štapom ne bi pipnuo


radije nek sluša bilo šta ili pjeva ili bilo šta, nego takva rokerica
 
Ivan said:
pa žao mi je, ali meni nikad nisu bile bolje
posebno one koje briju na neke death metal bendove ili se oblače striktno samo u crno (ne vezano koju vrstu metala slušaju) i šmikaju se samo crno, to mi je ful odbojno, a tko to voli nek izvoli

ja takve štapom ne bi pipnuo


radije nek sluša bilo šta ili pjeva ili bilo šta, nego takva rokerica

:edmetal: to Ivane!!!!Pooooludi!!!Ajde,mozes ti to... LOL LOL LOL OMFG...

EDIT:ma salim se Ivane!Evo,za ovo ti stvarno skidam kapu i dajem za pravo!
Ne kazem da je to striktno tako ali u vecem broju slucajeva je ono sto u biti vidimo a da je ful isforsano-pravi fejk!
Toga danas jako puni ima...Ja se osobno ne furam na nikakvu rokericu i iako furam Maiden majice priznajem da sam prava seljacina (sto se imagea tice,jer obucem se kako se u tom trenu osjecam,nekad stvarno ukusno a nekad ko zadanja seljacina)a u takvim se seljacinama pronailaze pravi crooovci cijim venama tece prava perverzija,heheee,hocu reci,heavy metal!
Pozdrav mom blood brotheru!Ivane,tako me znas uznemiriti i navesti na ovakve stvari... :breakdance: :headbang: :edcry: :fist: :D LOL :|
 
Ivan said:
pa žao mi je, ali meni nikad nisu bile bolje
posebno one koje briju na neke death metal bendove ili se oblače striktno samo u crno (ne vezano koju vrstu metala slušaju) i šmikaju se samo crno, to mi je ful odbojno, a tko to voli nek izvoli

ja takve štapom ne bi pipnuo


radije nek sluša bilo šta ili pjeva ili bilo šta, nego takva rokerica

E to onda nisu rokerice, to su gotičarke i blekerice :)
Nisi ti još upoznao pravu rokericu ili hevijanerku :wink: LOL
 
The Pharaoh said:
E to onda nisu rokerice, to su gotičarke i blekerice :)
Nisi ti još upoznao pravu rokericu ili hevijanerku :wink: LOL

(kako ne,pa upoznao je mene...dze's nac' vecu hevijanerku,hahaaaaa LOL(but Bauern-Maiden . . . ) )

S.O.S... :wink:
Akcija zvana:pharaoh,Pomozi drugu u nevolji! LOL
 
The Pharaoh said:
Jebemti, još ću postat bračni savjetnik LOL

Kako se lako decki umisle...Vidi ti to... :wink: Najprijemu mu nadji nesto da mu poboljsas stanje,da mu pomognes da mu bude bolje,kuzis,ne...
Jos smo daleko od braka,slow down bejbi! :wink:
...Mislim daleko od toga,znamo mi da si ti ozbiljan mladic...hehee :)
 
ewox said:
Kako se lako decki umisle...Vidi ti to... :wink: Najprijemu mu nadji nesto da mu poboljsas stanje,da mu pomognes da mu bude bolje,kuzis,ne...
Jos smo daleko od braka,slow down bejbi! :wink:
...Mislim daleko od toga,znamo mi da si ti ozbiljan mladic...hehee :)

LOL

Ma mislio sam da će Ivanu i njegovoj djevojci trebat bračni savjetnik :wink:
 
The Pharaoh said:
LOL

Ma mislio sam da će Ivanu i njegovoj djevojci trebat bračni savjetnik :wink:

prije će biti da bi ti mene oko tih stvari mogao zvat, ali ajmo više završit, ovo je predobra tema da se uprska s ovako glupom i besmislenom raspravom
ako vam se da nastavite u MW pubu o tome, ali nemojte ovdje
 
ajme ako mi sad trbušni mišići nisu pukli i rasprsnuli se u komadiće onda neće nikad LOL LOL

e da ivane - nisi upozna PRAVU hevijanerku :evil: :wink:

ee je li mi ko može reć za roryja i moonchild :? LOL
 
dickinsonica said:
ajme ako mi sad trbušni mišići nisu pukli i rasprsnuli se u komadiće onda neće nikad

Napravi 300 trbusnjaka sa nogama u zraku bez pauze pa provjeri istinitost ove tvrdnje. :D
 
Back
Top