zanimljivosti u vezi Maidena

dickinsonica said:
bruce ima troje djece - Austina, Griffina i Kiu :D
svaka čast
kak si samo to saznala LOL
(ako pogledaš malo kroz povijest ove teme kladio bi se da je to napisano već negdje 5 puta)
 
Ivan said:
svaka čast
kak si samo to saznala LOL
(ako pogledaš malo krotz povijest ove teme kladio bi se da je to napisano već negdje 5 puta)

EDIT: ako pogledaš malo kroz povijest ove teme kladio bit se da SAM (JA) to napisao već negdje 50 PUTA.

LOL :D nhf ;)
(morala sam)
 
nisan PAMETOVALA ni MUDROVALA, samo san KONSTANTIRALA jer je čovik pita....... nisan tila uvridit, enciklopedijo, ni forum, ni tebe, ni djecu...... tako da se DUBOKO ISPRIČAVAM jer sam nešto i napisala, a šta je (gle čuda) i točno..... srušit će nam se forum od imena troje djece, pa znan šta san učinila...još jednom-primi moje isprike
 
dickinsonica said:
nisan PAMETOVALA ni MUDROVALA, samo san KONSTANTIRALA jer je čovik pita....... nisan tila uvridit, enciklopedijo, ni forum, ni tebe, ni djecu...... tako da se DUBOKO ISPRIČAVAM jer sam nešto i napisala, a šta je (gle čuda) i točno..... srušit će nam se forum od imena troje djece, pa znan šta san učinila...još jednom-primi moje isprike

ma jok nitko te nije ni napao. (zašto svi to tako shvaćaju lol). Ivan je naravno samo rekao da je on to već napisao, a ja sam mu spustila jer to uvijek ističe ;)

what's the problem?
 
axy said:
ma jok nitko te nije ni napao. (zašto svi to tako shvaćaju lol). Ivan je naravno samo rekao da je on to već napisao, a ja sam mu spustila jer to uvijek ističe ;)

what's the problem?

ma nema nikakvog problema.... :) samo mi je ža šta san se ponovila
 
Ivan said:
(ako pogledaš malo krotz povijest ove teme kladio bi se da je to napisano već negdje 5 puta)

Pa nece sad procitati XX stranica teme. Ja bih poludio nakon 10. ;)
 
axy said:
EDIT: ako pogledaš malo kroz povijest ove teme kladio bit se da SAM (JA) to napisao već negdje 50 PUTA.

LOL :D nhf ;)
(morala sam)
LOL LOL LOL
pa da :err: :roll: :D
(ali dobra)


@ ostali
ne napadam nikoga kažem samo da je to napisano već dosta puta i da smo malo stali sa novim stvarima

a ako ti misliš da je to napad na tebe, pa misli
nisam ja toliki agresivac, samo kažem da nije ništa novo
 
Ivan said:
LOL LOL LOL
pa da :err: :roll: :D
(ali dobra)


@ ostali
ne napadam nikoga kažem samo da je to napisano već dosta puta i da smo malo stali sa novim stvarima

a ako ti misliš da je to napad na tebe, pa misli
nisam ja toliki agresivac, samo kažem da nije ništa novo

"toliki" je ključna riječ
 
hehehe ja san samo čekala kad ce Dickinsonica reagirat na njegov komentar :) i moran priznat THATS THE SPIRIT GIRL LOL
Ivane pa nije ona ništa krivo svatila, cura je NOVA ODE i samo je odgovorila čoviku na pitanje ,, nisi li i ti spominja kako je lipo odgovorit klincima koje nešto zanima .. ha? i ruku na srce s ovin komentaron si bija arogantan do bola ,,, pa ne zanimaju svakog SVE pojedinosti ,,
:roll:
 
Dickinson's legacy said:
hehehe ja san samo čekala kad ce Dickinsonica reagirat na njegov komentar :) i moran priznat THATS THE SPIRIT GIRL LOL
Ivane pa nije ona ništa krivo svatila, cura je NOVA ODE i samo je odgovorila čoviku na pitanje ,, nisi li i ti spominja kako je lipo odgovorit klincima koje nešto zanima .. ha? i ruku na srce s ovin komentaron si bija arogantan do bola ,,, pa ne zanimaju svakog SVE pojedinosti ,,
:roll:

i nije svakog briga za svaku pojedinost :)
 
ma dajte
na ostalim temama serite, ali na ovoj ne

u pravu sam :D :banana:

izgubio sam volju za objašnjavanjem i isprikama
a sad back to topic
bar da ovo ostane ON TOPIC
 
Dear narcissus boy I know you've never really apologized for anything
I know you've never really taken responsibility
I know you've never really listened to a woman
Dear me-show boy I know you're not really into conflict resolution
Or seeing both sides of every equation
Or having an uninterrupted conversation

You go back to the center of your universe
neznan zašto me ovi stihovi na nekog tako jako podsječaju LOL
 
Dickinson's legacy said:
neznan zašto me ovi stihovi na nekog tako jako podsječaju LOL

LOL LOL LOL
ne želim biti tako nepristojan da citiram koji stihovi mene na tebe podsjećaju

ajmo sad više nazad na temu
 
Back
Top