zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan said:
a daj to su banalne stvari
to nije teško naći uopće
a ne, jer kad bi ja pisao maiden biografiju bila bi preopširna, ne bi znao ništa izbacit

već te vidim u backstageu:
Ti: hello Bruce, how's your parrot MERLIN?
B.D.: WTF? lol
 
ewox said:
@Dickinson's legacy-you're right
Not high boys rules!
PROVEN! :wink:

LOL LOL LOL

ča biš onda rekla na mog bivšeg... 195 cm? lol
jailaurorooslika.jpg
 
@ Axy,, znaš kako kažu da u krevetu sve dođe na svoje misto LOL
ma neman ja ništa protiv visokih ljudi daleko od toga a i tvoj bivši je bija simpatičan baš al samo meni niži dečki prije zapnu za oko,,, nekako su mi pristupačniji da se tako izrazin hehe ;)
 
Dickinson's legacy said:
@ Axy,, znaš kako kažu da u krevetu sve dođe na svoje misto LOL
ma neman ja ništa protiv visokih ljudi daleko od toga a i tvoj bivši je bija simpatičan baš al samo meni niži dečki prije zapnu za oko,,, nekako su mi pristupačniji da se tako izrazin hehe ;)

meni nije nitko pristupačan manji od 2 :( LOL
 
Dickinson's legacy said:
hehe zašto ;) pa ja san 174 il tu negdi,,, meni ne smeta da je decko ko ja il cak manji,,, Bruce mi je taaaaaaaman ;) daaaaaaaaaamn

a ja sam poveća (čitaj:nabildana) pa mi treba neko ko bi me moga držat na kolinu LOL LOL LOL

a brucie..........moje maleno slatko, ja bi njega samo mazila :D (ka ono hahaha)
 
dickinsonica said:
a ja sam poveća (čitaj:nabildana) pa mi treba neko ko bi me moga držat na kolinu LOL LOL LOL

a brucie..........moje maleno slatko, ja bi njega samo mazila :D (ka ono hahaha)

Pa po velicini bi mogao doci kao tromjesecna beba s obzirom na tvoju visinu. ;)
 
hehehehe daaaaaaaaaaamn LOL zajebano ti je unda al ima sad za ugradit umjetnih kolina e ;)
ma Bruce e ,,, rat emocija ka njega vidin e ;) samo popričat s njin dosta bi bilo ;) LOL
 
BoBo said:
Pa po velicini bi mogao doci kao tromjesecna beba s obzirom na tvoju visinu. ;)

on je tolko hiperaktivan da bi to kompenzirao, i BoBo ti to JAKO dobro znaš ;)
dont arč tu mač or ajl zviz ju! ;) hihi
 
nije sve u veličini Bobo ;) LOL
al nije on premal .. if u ask me taman je zakon e ,, ja neman taj osječaj da je on mal ,,, neznan,, ma legenda je ben mu da je mal ko mrav
 
Dickinson's legacy said:
nije sve u veličini Bobo ;) LOL

axy said:
ju nou aj ken. ajm part of kofein tim. end vi šal sejv jor es bifor ju ivn rialajz it. or kik it. :D

Napadnut sam sa svih strana. Jos samo fale Dickonsonica i ewox i nema mi spasa. :shock:
 
BoBo said:
Killer behind me, your blood lust defies all your needs. :wink:
They're all sitting at my table, talking tall and drinking wine...
Their time is up just like me, but they just don't know it yet...
So just a word of warning, when you're in your deepest dreams...
There's nothing you can hide from, I've got my eye on you ...
 
Back
Top