zanimljivosti u vezi Maidena

A staff member from Bruce's Rock Show has posted in our forums asking you to get in touch with Bruce.

"Bruce wants to hear from as many of you as possible. Why not ask Bruce a question, request a track, tell him your stories, send him your favourite photos via his BBC 6 Music rock show. C'mon - it's your direct line to the voice himself...what are you waiting for?

Email: bruce.dickinson@bbc.co.uk "



That's us told! Well what are you waiting for? You want to talk to Bruce? Well he wants to talk to you too. Visit the Rock Show website at www.bbc.co.uk/6music/shows/bruce_dickinson
Bruce's guests in the studio this week will be Mancunian power-trio Amplifier and this week’s archive comes from Dr. Phibes and The House Of Waxwork Equations. Plus regular features including Three The Hard Way, All Men Play On Ten and Evil Twin.
 
World Entertainment News Network reports that IRON MAIDEN frontman Bruce Dickinson has been banned from watching his 16-year-old son's gigs, because he gets put off when he sees his dad in the audience.

Dickinson has agreed to his son Austin's request, but only because he remembers the embarrassment he felt when his own father used to come and watch him play as a young man.

Bruce says, "He (Austin) said to me, 'I know you want to come but when you do, I panic.' I understand. I don't want to be a stage dad.

"I remember my dad coming to one of my first gigs and marching to the front in his suit and putting his elbows on the stage. Embarrassing."

LOL LOL LOL
 
axy said:
ja nemam pojma :?

zašto je to bitno, if I may ask

pa to je čovjek koji je jako vezan uz maidene i stalan član gotovo svih turneja
njega bi bilo lijepo upoznati jer on ima puno toga za reći o maidenima
a i kao osoba me zanima
 
Maiden croatia said:
http://www.starkalender.de/sk/kalender/stars/musik/iron_maiden_kalender_2007.html?SID=dkrs4to360hnipe1o85aq6f8d0

pogledajte ovo....

Što se Wally-a tiče, navodno je otišao u penziju, no nisam siguran...
nije ovo službeni kalendar za 2007?
a znam da je bilo rečeno da je wally otišao u penziju, ali su se pojavili neki tračevi oko toga da radi ovu turneju samo ga nažalost nitko nije slikao
 
THE WICKER MAN/

REDATELJ: Neil LaBute
ULOGE: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy
ŽANR: triler / drama / horor
GODINA: 2006
DRŽAVA: SAD
SADRŽAJ: šerif vodi istragu o nestanku mlade djevojke koja ga dovodi do iznenađujućih otkrića...


nema neke veze..samo mi je zanimljivo kaj se zove isto ko pjesma od maidena
 
Ivan said:
nije ovo službeni kalendar za 2007?
a znam da je bilo rečeno da je wally otišao u penziju, ali su se pojavili neki tračevi oko toga da radi ovu turneju samo ga nažalost nitko nije slikao

ako niko nijew slikao... ja ću :banana:
 
arijana1807 said:
THE WICKER MAN/

REDATELJ: Neil LaBute
ULOGE: Nicolas Cage, Ellen Burstyn, Kate Beahan, Frances Conroy
ŽANR: triler / drama / horor
GODINA: 2006
DRŽAVA: SAD
SADRŽAJ: šerif vodi istragu o nestanku mlade djevojke koja ga dovodi do iznenađujućih otkrića...


nema neke veze..samo mi je zanimljivo kaj se zove isto ko pjesma od maidena

Mislim da je čak i radnja kao u spotu, tj, keltska žrtvovanja ali nisam siguran. Nisam gledao film.
 
Maiden croatia said:
http://www.youtube.com/watch?v=VexGqkHxTls&mode=related&search=

evo malo videa

:shock: :shock: :shock:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jel je netko nekome iščupo mozak?
ma daj, uništavanje tako dobre pjesme
 
Kao i u slučaju Steve Harrisa i njegove kćerke Lauren, tako se i u obitelji Dickinson po tko zna koji puta potvrdilo staro pravilo da jabuka ne pada daleko od stabla. Naime, Bruceov 17-godišnji sin Austin postao je nedavno novi pjevač londonske heavy metal skupine Ophelia, u kojoj se pridružio gitaristima Nedu Chambersu i Jamie Dumasu, basistu Johnu Pearsonu i bubnjaru Jacku Sinclairu.

Ukoliko je Dickinson junior naslijedio barem polovicu očevih muzičkih gena, njegova bi budućnost mogla biti poprilično uspješna.
 
Snake said:
Kao i u slučaju Steve Harrisa i njegove kćerke Lauren, tako se i u obitelji Dickinson po tko zna koji puta potvrdilo staro pravilo da jabuka ne pada daleko od stabla. Naime, Bruceov 17-godišnji sin Austin postao je nedavno novi pjevač londonske heavy metal skupine Ophelia, u kojoj se pridružio gitaristima Nedu Chambersu i Jamie Dumasu, basistu Johnu Pearsonu i bubnjaru Jacku Sinclairu.

Ukoliko je Dickinson junior naslijedio barem polovicu očevih muzičkih gena, njegova bi budućnost mogla biti poprilično uspješna.

sad je već 17 godina?
neki dan je bio 16?
btw od kud ti ova informacija?
 
Back
Top