zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan said:
pa ne, i meni je bilo čudno, nema teoretske da je janick 192, po tome bi bruce bio 188 vjerojatno,mislim ak pretjerujemo onda pretjerujemo do kraja
zato mi treba neki site
HAHAHAHAHA majstore. Nisam na to mislio. Nego za koji k.... će ti njihove visine?Hoćeš i duljine do kuka i duljina ruku od ramena do lakta i od lakta do vrha srednjeg prsta? LOL LOL LOL LOL LOL
 
likvor said:
HAHAHAHAHA majstore. Nisam na to mislio. Nego za koji k.... će ti njihove visine?Hoćeš i duljine do kuka i duljina ruku od ramena do lakta i od lakta do vrha srednjeg prsta? LOL LOL LOL LOL LOL

ma ne, čisto ta znam. nisam to nikad točno znao, totalno bezveze
 
Evo,ovako...upravo sam dobila informacije iz pouzdanih izvora LOL ...Naime čemu tolika dilema oko visine članova Iron Maidena?Pa,pogledajte malo njihove fotke...I...tko vam se čini najviši?Neznam kakvi ste vi s vidom ali meni se nekako Nicko čini najvišim...a i ako imate koj dvd,također to možete lako ustanoviti!Janick nije visok 192cm,a niti najviši iz benda-Nicko nije toliko visok!Mislim da nema šanse da je Nicko viši od 190 cm(možda se čini visokim-ali to je zbog njegovih tankih i dugih nožica te pripijenih tajica koje odjeva).Bruce je najniži,visok je tek nekih 160-ak cm a Steve je od Bruce-a viši tek za čevapčić LOL (rekli bi)...Ostali članovi srednje su rasti ali viši od 190 cm-nisu!!!
 
ewox said:
Evo,ovako...upravo sam dobila informacije iz pouzdanih izvora LOL ...Naime čemu tolika dilema oko visine članova Iron Maidena?Pa,pogledajte malo njihove fotke...I...tko vam se čini najviši?Neznam kakvi ste vi s vidom ali meni se nekako Nicko čini najvišim...a i ako imate koj dvd,također to možete lako ustanoviti!Janick nije visok 192cm,a niti najviši iz benda-Nicko nije toliko visok!Mislim da nema šanse da je Nicko viši od 190 cm(možda se čini visokim-ali to je zbog njegovih tankih i dugih nožica te pripijenih tajica koje odjeva).Bruce je najniži,visok je tek nekih 160-ak cm a Steve je od Bruce-a viši tek za čevapčić LOL (rekli bi)...Ostali članovi srednje su rasti ali viši od 190 cm-nisu!!!

Ovo podsjeća na onu igru: Njemac živi u crvenoj kući i ima zlatnu ribicu,......, gdje živi i koliko je visok Nicko McBrain.
A zašto ne usporediti neki predmet s slike koji ima poznate dimenzije(recimo neka zastava, auto, zgrada, čaša, pojačalo na koncertu...) i fino omjerima dobiješ visine Maiden članova s odstupanjem od <=5cm. (Naravno neće valjda nitko toliko zabrazditi i stvarno to napravati, jel'da Ivane?:wink:)
 
ewox said:
Evo,ovako...upravo sam dobila informacije iz pouzdanih izvora LOL ...Naime čemu tolika dilema oko visine članova Iron Maidena?Pa,pogledajte malo njihove fotke...I...tko vam se čini najviši?Neznam kakvi ste vi s vidom ali meni se nekako Nicko čini najvišim...a i ako imate koj dvd,također to možete lako ustanoviti!Janick nije visok 192cm,a niti najviši iz benda-Nicko nije toliko visok!Mislim da nema šanse da je Nicko viši od 190 cm(možda se čini visokim-ali to je zbog njegovih tankih i dugih nožica te pripijenih tajica koje odjeva).Bruce je najniži,visok je tek nekih 160-ak cm a Steve je od Bruce-a viši tek za čevapčić LOL (rekli bi)...Ostali članovi srednje su rasti ali viši od 190 cm-nisu!!!
baš mi i nisi puno pomogla :|
sorry, ali mene ovo podsjeća na onaj nastavak mućki kad del, rodney i djed daju iskaze o nekom čovjeku (svaki daje odvojeno).
i na kraju ispadne da je čovjek visok između 140 cm i 210cm, boja kože od blijede do tamno crne......
kužiš?
mislim ono znam i ja da je nicko najviši , a bruce najniži, ali sam tražio točne podatke. nema veze

nisam 100% ali mislim da ti je ovakav poredak po visini, što se da logički zaključit:
1.nicko
2.janick
3.dave
4.adrian
5.steve
6.bruce

likvor said:
(Naravno neće valjda nitko toliko zabrazditi i stvarno to napravati, jel'da Ivane?:wink:)
LOL LOL naravno da ne
 
arijana1807 said:
:?
zasto je bitno koliko su visoki???
tebe zbilja zanimaju fascinantne stvari...

pa zanima me. ne znam kak. (možda mi neki glas u meni to šapće LOL LOL LOL LOL )
 
sad sam se sjetio:
jeste li primjetili da prije početka rir koncerta maideni pričaju s onim likom o tome koji će vatromet koristit?
sad mi je tek došlo do glave, znači oni su samo taj koncert koristili vatromet i to zato što je bilo snimanje dvd-a. malo je bed, mislim ono :(
ja am mislio da to radi samo nightwish tako
 
Ne - koristili su vatromet na cijeloj turneji. Tu su samo koristili malo jaci vatromet. I nije bilo onog zapaljenog anđela, to mi je jako zao sto nisam vidio. I naravno, jako mi je zao sto nisam isao u Izolu. Setlista turneje BNW mi je jedna od najboljih u zadnje vrijeme.
 
Gul_Ranek said:
Ne - koristili su vatromet na cijeloj turneji. Tu su samo koristili malo jaci vatromet. I nije bilo onog zapaljenog anđela, to mi je jako zao sto nisam vidio. I naravno, jako mi je zao sto nisam isao u Izolu. Setlista turneje BNW mi je jedna od najboljih u zadnje vrijeme.
misliš ako izuzmeš set listu AMOLAD turneje?
a koji zapaljeni anđeo?
ne mogu se sjetit? na šta misliš ?
ne sjećam se
 
axy said:
Bruce 163cm
Steve 166cm
Dave 170cm
Janick 173cm
Adrian 175cm
Nicko 180cm


:D
wow, adrian je viši od janicka :?
a mogu pitat gdje si našla to?
nadam se da nisi lupila bezveze
Scream for me said:
nisu mali već niski , oni su toliko VELIKI da ih nitko od nas ne bi dostigao u 5 života
da, zbilja točno
 
Back
Top