zanimljivosti u vezi Maidena

Ivan said:
Ljudi, zna li tko šta znaèi:Elvis left the building. Ne mislim prijevod toga, jer sam èitao da je neki tip cijelu elvisovu karijeru radio s njim a da mu je to najpoznatija reèenica, ali sam onda proèitao u jednom intervjuu s Nickom kad je trebao reæi par rjeèi o Blazeu on je samo rekao: Elvis left the building. Nije mi jasno
ja mislim da bi to znacilo nestu u stilu show je gotov
 
Pa to onda ispada da Nicko vrijeða Blazea, a Blaze je došao u maidene kad je bruce imao "krizu" i jako je pridonio tekstualnom stvaralaštvu na X factoru i Virtualu. Tko zna gdje bi danas bili Maideni da je došao neki puno lošiji i neozbiljiniji pjevaè nego Blaze. A zna li tko u kakvim su odnosima trenutno Maideni I Blaze?
 
Bruce ima crni karate pojas. a adrian je veliki navijaè bio i je Manchester Uniteda(a ne Intera kao BoBo)
 
Rainmaker_RI said:
Nicko nikad nije baš previše volio Blazea.

Pa toèno, ali je Brucea OBOŽAVAO i još ga OBOŽAVA i vjerojatno zato nije podnosio Blazea.
 
Èitao sam da je Bruce imao neku stvarno LOŠU SREÆU na World Slavery Touru tako da je imao tjekom nje ( a trajala je dosta dugo ta turneja) 3 puta ukoèen vrat, 2 puta išèašen zglob na lijevoj nozi, 7 bronhijalnih upala, 3 "promašena" aviona, šteta od 8 tisuæa funti i još par manjih nezgoda i sve to samo na Bruceov raèun.
 
Ivan said:
Bruce ima crni karate pojas. a adrian je veliki navijaè bio i je Manchester Uniteda(a ne Intera kao BoBo)

Ostavi ti nama mazohistima Intera na miru.
 
"The loneliness of the long distance runner" su svirali samo jednom uživo. Na prvom koncertu na "Somewhere on tour" 1986. u Beogradu.

Dan kasnije su svirali u Zagrebu. Zna li netko nekoga tko je bio tamo i jesu li svirali TLOTLDR? Kao i dan poslije u Ljubljani? Puna snimka Beograda i djelomična Ljubljane postoje. Zagreb ne postoji.
 
BoBo said:
"The loneliness of the long distance runner" su svirali samo jednom uživo. Na prvom koncertu na "Somewhere on tour" 1986. u Beogradu.

Dan kasnije su svirali u Zagrebu. Zna li netko nekoga tko je bio tamo i jesu li svirali TLOTLDR? Kao i dan poslije u Ljubljani? Puna snimka Beograda i djelomična Ljubljane postoje. Zagreb ne postoji.

Nisu je nikad vise svirali osim u Beogradu. Nakon njega umjesto TLOTLDR je u set-listu ubacena Sea of Madness
 
SOM su svirali i u Beogradu. Zato i tražim nekoga tko je bio u Ljubljani i Zagrebu.
 
Ja znam par ljudi koji su bili ali oni nisu neki fanovi Teški tako da sumnjam ali æu probat izvuæ neka stara sjeæanja od njih, a BoBo ti si mi prije dao site na kojem piše da TLOTLDR nije nikad izvoðen uživo.
 
Snake said:
bola kazem ti, samo je u Beogradu sviran, nikad vise

Prvo. Rekao si da je SOM ubačen umjesto TLOTLDR poslije Beograda. Što nije istina. Sviran je i tamo.

Drugo. Znam da je TLOTLDR sviran samo u Beogradu. Samo sam želio pronaći nekoga tko je bio u Zagrebu, da mi to potvrdi.
 
Pitaj ih. Za par dana bi trebala biti otvorena baza podataka o koncertima i bootlezima Maidena. Tada možeš dodati scaniranu ulaznicu u bazu.
 
Ljudi zna li tko što je bilo s Nickin prošlo ljetnim suðenjem? Za ono o æem se pisalo na veliko prošle godine po hr èasopisima, da je Nicko malo prešao sa svojim Jaguarom preko nekog policajca? Zna li tko šta??????
 
BoBo said:
Prvo. Rekao si da je SOM ubačen umjesto TLOTLDR poslije Beograda. Što nije istina. Sviran je i tamo.

Drugo. Znam da je TLOTLDR sviran samo u Beogradu. Samo sam želio pronaći nekoga tko je bio u Zagrebu, da mi to potvrdi.

moje isprike, mislio sam da govoris o TLOTLDR a ne SOM.... do mene je, ja hrkljus :D

Evo ti setliste ostalih koncerata sa Somewhere On Tour '86/'87:

1. Intro - Blade Runner Theme
2. Caught Somewhere In Time
3. 2 Minutes To Midnight
4. Sea of Madness*
5. Children of The Damned
6. Stranger In A Strange Land
7. Wasted Years
8. Rime of The Ancient Mariner
9. Walking On Glass (solo)
10. Sea of Madness**
11. Heaven Can Wait
12. Flight of Icarus***
13. Hallowed Be Thy Name
14. Iron Maiden
15. Number of The Beast
16. Run To The Hills
17. Running Free
18. Sanctuary


* - nakon Beograda zamijenjena sa Sea of Madness
** - u Ljubljani svirana Where Eagles Dare
*** - u Parizu umjesto gore navedene svirana Phantom of The Opera

ak jos sta izvucem, budem dodal ;)
 
1. Intro - Blade Runner Theme
9. Walking On Glass (solo)

A gdje se može èut ove dvije???
 
Back
Top