Turneja 2008.

maiden

ne zaboravimo da danas bruce vise skace i trci po stageu nego ikada..nijedan pjevac to ne moze..on u najtezim dionicama istovremeno preskace monitore..to nijedan pjevac na svijetu niti moze niti pokusava
 
Re: maiden

mirko123 said:
ne zaboravimo da danas bruce vise skace i trci po stageu nego ikada..nijedan pjevac to ne moze..on u najtezim dionicama istovremeno preskace monitore..to nijedan pjevac na svijetu niti moze niti pokusava

..aha :breakdance:

LOL
 
haha ovo je predobro "pomaze mu i smith jer covik nemoze sam sebi bit back vokal na koncertu" prejebena izjava e ;) svaka cast

a da bice ni 666 nemoze otpivat pa da publici back in those days kad je "jos zna pivat" vise nezna haha mislin da bi puno ljudi volilo da neznaju pivat ko dickinson sad, incluing me ;)
da da ne valja ih gledat live zato se niko i ne veseli ovoj turneji ,,, zato ih niko vise ni ne gleda live ,,, on nikad nije ni zna pivat on samo otvara usta to sve nicko u studiju otpiva al kao Bruce je zgodniji pa ga stave za mike a ovog sakriju iza bubnjeva,,, sve je to playback time :)

sva srica da vridi ona stara clintova,,, opinions are like assholes, everybody has one ;)
 
Meni se cini da ovde niko nije rekao da Bruce ne zna da peva. Ja samo konstantujem da je Bruce-u sa godinama glas jednostavno prso.
 
Dok said:
... jednostavno vise ne moze da peva. ...


kako niko nije reka ka lipo pise crno na bilo ;)
nista nije izvuceno iz konteksta,,,,
a s godinama mu se glas samo prominija ka sta se minja i izgled i sve drugo to je normalno,,,,, nije oslabija ,,, daleko od toga,,, al dobro to je samo moje misljenje,,, nekome se svidja nekome ne al cinjenica je da on piva prejebeno odavno i jos uvik ;)
 
Mislim da Dickinson itekako još može dobro pjevati, u ovim godinama zvuæi puno bolje nego neki koji su 30 godina mlaði, a ako nešto ne otpjeva kao kad su snimili album ne znaæi da ne zna pjevati, ali ni ne može imati isti glas kao i prije 20 godina.
 
Dickinson's legacy said:
kako niko nije reka ka lipo pise crno na bilo ;)
nista nije izvuceno iz konteksta,,,,
a s godinama mu se glas samo prominija ka sta se minja i izgled i sve drugo to je normalno,,,,, nije oslabija ,,, daleko od toga,,, al dobro to je samo moje misljenje,,, nekome se svidja nekome ne al cinjenica je da on piva prejebeno odavno i jos uvik ;)
Mislim da pise belo na sivo :D
Vidi seko, nisam rekao da Dickinson ne zna da peva, da ne zna da peva mogao bi da nauci. Njemu je jednostavno glas propao ko muda kroz pocepane gace i nije vise u mogucnosti da peva odrecene tonove i tu nije on kriv. Jednostavno nije vise u mogucnosti da otpeva nesto kako treba i nije to ne znanje. Ovde neki pricaju kako mu je sada glas buno debji i lepse boje ali to nema nikakve veze sa ovim sto ja pricam.
 
Maiden Istra said:
Mi raspravljamo dal Bruce Dickinson zna pjevat LOL ....stvarno malo smješno :D

I rest my case... èovjek ima potpuno pravo

mislim zaista, ljudi, koji vam je... :withstupid: :roll: :roll: :shock: :?
 
pa što je najbolje ovdje nitko ne raspravlja o tome dal on zna pjevati ili ne već o tome da li je izgubio glas...
 
Maiden Istra said:
Da...i to je meni i smiješno.

pa ne kontam ljudi. mislim, ja definitivno tvrdim da Bruce danas pjeva FANTASTIČNO i jako disciplinirano...naučio je štediti glas dok je u 80ima naravno više ludovao, jebiga, bio je i mlađi i neiskusniji...mislim da je jako smiješno očekivati od čovijeka od 50 godina kako pjeva sve identično snimci a mogu čak i nadodati da je to meni nezanimljivo...nek pjeva kako pjeva, meni osobno je to fantastično a sad, kome nije...
 
Screamy said:
pa ne kontam ljudi. mislim, ja definitivno tvrdim da Bruce danas pjeva FANTASTIČNO i jako disciplinirano...naučio je štediti glas dok je u 80ima naravno više ludovao, jebiga, bio je i mlađi i neiskusniji...mislim da je jako smiješno očekivati od čovijeka od 50 godina kako pjeva sve identično snimci a mogu čak i nadodati da je to meni nezanimljivo...nek pjeva kako pjeva, meni osobno je to fantastično a sad, kome nije...
svaka cast za ovo stari ;)
a ljudi minjaju nacin pivanja i nakon puno puno manje godina ,, meni je ovako puno zanimljivije ,,, a sta mi je nasmisnije od svega po facama dok je piva vise je izgleda prije da se "muci" nego sad ;) al meni on prejebeno piva uvik ;) needless to say ;)
 
Screamy said:
pa ne kontam ljudi. mislim, ja definitivno tvrdim da Bruce danas pjeva FANTASTIÈNO i jako disciplinirano...nauèio je štediti glas dok je u 80ima naravno više ludovao, jebiga, bio je i mlaði i neiskusniji...mislim da je jako smiješno oèekivati od èovijeka od 50 godina kako pjeva sve identièno snimci a mogu èak i nadodati da je to meni nezanimljivo...nek pjeva kako pjeva, meni osobno je to fantastièno a sad, kome nije...

Ja se potpuno slažem s ovime što si napisao. Jbg. ljudi se mjenjaju i totalno je glupo oèekivati da Bruce danas pjeva kao na NOTB itd. Ali stvar je u tome da se njemu glas promjenio ali meni osobno uopæe ne zvuèi loše....koliko je samo pjevaèa nekada/80ih bilo izvrsno a danas padaju u nekakav prosjek. Prava je sreæa zapravo što Dickinson uopæe još pjeva i luduje....bolje od ovog on, u ovim svojim godinama, ne može pružiti.
 
Back
Top