Turneja 2008.

CroatianTROOPER said:
a uvik nesto fali.....ako je netko pronasao jos koju sliku sa nove turneje, nebi bilo lose to vidit.. :)

To je,ali ipak mi nije jasno sto Fear Of the Dark tu radi(jest da je jedna od najboljih pjesama al se ne uklapa).
 
Odlicno za Moonchild, to je jedino iznenaðenje setliste, veliko razocaranje su Fear of the Dark, RTTH i NOTB. Ostalo moze proci.
 
maiden

setlista je katastrofa..sramota..svejedno cu uzivati svaku sekundu u koncertu jer ih obozavam..od svih mogucih bombi sviraju rime koju ja bas ne volim..zivio sam za "infinite" i "lonlines"ali nista od toga..eto barem ce moj sogor doci na svoje ..on obozava rime :oops: :oops: :oops:
 
Jebem im mater krvavu u supak njima i "Can I play with pizda materina", "Fear of the kog vraga ona tu radi kad je iz '92", "Run to the ima puno boljih koje ne sviraju" i "The number of the svaki koncert".

Moglo je to i puno bolje ali opet necu se zaliti jer cu umriti na "Rime of the Ancient Mariner".
 
maiden

ma kakav rime..seventh son je 10 puta bolja pjesma a nju ne sviraju..
ajde sretan sam zbog powerslave i moonchild i aces high
 
Setlista je ka(n)tastrofa. Pesme tipa trooper, number, run to the hills, fear, pevaju od turneje do turneje, a neke pesme tipa 2 minutes, powerslave pevaju na jednoj turneji, a pesme heaven can wait, madness, clairvoyant na drugoj turneji. Sad dobijamo sve te pesme upakovane na jednoj turneji. Stvarno zalosno. Pa ima i drugih pesama iz tog perioda koje mogu da se sviraju. Ali vrhunac idiotizma je to sto ce svirati fear of the dark, pa bar umesto te pesme koju izvode nonstop i koja se ne uklapa u ime turneje su mogli da stave nesto drugo.
 
Dok said:
Setlista je ka(n)tastrofa. Pesme tipa trooper, number, run to the hills, fear, pevaju od turneje do turneje, a neke pesme tipa 2 minutes, powerslave pevaju na jednoj turneji, a pesme heaven can wait, madness, clairvoyant na drugoj turneji. Sad dobijamo sve te pesme upakovane na jednoj turneji. Stvarno zalosno. Pa ima i drugih pesama iz tog perioda koje mogu da se sviraju. Ali vrhunac idiotizma je to sto ce svirati fear of the dark, pa bar umesto te pesme koju izvode nonstop i koja se ne uklapa u ime turneje su mogli da stave nesto drugo.

Apsolutno se slažem i pozivam Maiden Croatiu da apelira,lobira pošto je dobar kolko sam shvatio sa Maidenima i Rodom da uputi zahtjev da sviraju ono što svi žele barem u Splitu!
 
Belizar said:
Apsolutno se slažem i pozivam Maiden Croatiu da apelira,lobira pošto je dobar kolko sam shvatio sa Maidenima i Rodom da uputi zahtjev da sviraju ono što svi žele barem u Splitu!

Bez uvrede,ali mislim da je to nekak ne izvedivo.
 
Belizar said:
Apsolutno se slažem i pozivam Maiden Croatiu da apelira,lobira pošto je dobar kolko sam shvatio sa Maidenima i Rodom da uputi zahtjev da sviraju ono što svi žele barem u Splitu!

LOL LOL LOL
 
Re: maiden

mirko123 said:
ma kakav rime..seventh son je 10 puta bolja pjesma a nju ne sviraju..
ajde sretan sam zbog powerslave i moonchild i aces high

Albatros se moze pokakiti po sedmom sinu any time. :p
 
Dok said:
Setlista je ka(n)tastrofa. Pesme tipa trooper, number, run to the hills, fear, pevaju od turneje do turneje, a neke pesme tipa 2 minutes, powerslave pevaju na jednoj turneji, a pesme heaven can wait, madness, clairvoyant na drugoj turneji. Sad dobijamo sve te pesme upakovane na jednoj turneji. Stvarno zalosno. Pa ima i drugih pesama iz tog perioda koje mogu da se sviraju. Ali vrhunac idiotizma je to sto ce svirati fear of the dark, pa bar umesto te pesme koju izvode nonstop i koja se ne uklapa u ime turneje su mogli da stave nesto drugo.

Good morning. :wink:

Stvarno ste naivi ako ste ocekivali nesto vise od ponudjenoga. Kad su vas probali iznenaditi na AMLOAD turneji onda je efekt bio suprotan, odnosno sok.
 
Ja u potpunosti podrzavam turneju AMOLAD i zao mi je sto nisu snimali neki od tih koncerata za live DVD, a ne ono sranje od AMOTB.

Kad bi svaki album tako promovirali, kamo srece! :D
 
BoBo said:
Good morning. :wink:

Stvarno ste naivi ako ste ocekivali nesto vise od ponudjenoga. Kad su vas probali iznenaditi na AMLOAD turneji onda je efekt bio suprotan, odnosno sok.
Bobo, aj pogledaj sta su svirali na maiden england i live after death ili pogledaj neki stari bootleg. Videces da ima dosta stvari iz tog vremena koje sada nece svirati. Evo bas sad gledam sta su svirali u Beogradu '86, tu je somewhere in time, ...the longdistance, strange land, sea of madness, mogli su nesto od toga da sviraju umesto heaven can wait koju sviraju na svakoj drugoj turneji, takodje umesto ....with madness-a kojeg takodje dosta cesto sviraju, mogli su da stave infinite dreams. Children of the damned su svirali 2001 ili 2002 u brixtonu prvi put posle 13-14 godina, mogli su i sada da iskopaju neku pesmu koju nisu dugo svirali ili koju su svirali samo na promotivnoj turneji tog albuma. Nego baje zive u razlicitim delovima planete zemlje, okupe se samo pred turneju i kao sta cemo da sviramo, ajmo fear, hallowed, number, run to the hills za te pesme ne moramo da se uvezbavamo jer ih stalno sviramo. Zasto se malo nisu potrudili da uvezbaju jos neku staru pesmu i da je odsviraju na ovoj turneji. Ja sam mislio da ce ovo biti antologijska turneja maiden-a, ali ovako sa ovim pesmama to je sasvim prosecna turneja sa pesmama koje slusamo ili na svakoj turneji ili na svakoj drugoj. Ova zadnja AMOLAD turneja je bila dobra iz razloga sto je AMOLAD dobar album.
 
Gul_Ranek said:
Ja u potpunosti podrzavam turneju AMOLAD i zao mi je sto nisu snimali neki od tih koncerata za live DVD, a ne ono sranje od AMOTB.

Kad bi svaki album tako promovirali, kamo srece! :D
Dickinson je najavljivao da ce izaci DVD sa download festivala(Doningtona). Ako nista, taj koncert mozes skinuti sa rapidshare-a. Ja ga imam.
 
Dok said:
Nego baje zive u razlicitim delovima planete zemlje, okupe se samo pred turneju i kao sta cemo da sviramo, ajmo fear, hallowed, number, run to the hills za te pesme ne moramo da se uvezbavamo jer ih stalno sviramo. Zasto se malo nisu potrudili da uvezbaju jos neku staru pesmu i da je odsviraju na ovoj turneji.

Zato sto imaju 50+ godina i tlaka im je. Kad mi budemo u tim godina sigurno necemo s entuzijazmom raditi svoj posao, nego cemo ga profesionalno odraditi samo zato sto zivimo od toga. Tako i oni. 95% fanova zeli TNOTB, RTTH, ... i sve dok im rasprodajemo koncerte nemaju razloga za zabrinutost i dodatni trud.

Sviranje cijelog albuma na AMOLAD turneji je bilo nesto ultra revolucionarno u 30 godina njihovog rada.
 
Back
Top