Turneja 2008.

Maiden croatia said:
daj reci mu da šalje, ili neku dugu pjesmu sviraju...

Poslah mu poruku :) Valjda stedi jer je na roamingu pa ceka da ih se vise nakupi :)

Sad je vec i bis morao pocet... :)
 
Tanelorn said:
To su i moje zelje...

Da cujem Stranger in a Strange land i Caught Somewhere in time... mogao bih mirno umrijet sretan... al bojim se - nis od toga :(

iste želje imamo... jedino infinite dreams bih dodao još :)
 
stvar je u tome da mi se sruušio na 5 min server, jer sam stavljao simultano pjesme sa set liste, a to su javili na službenom forumu. Na tisuæe ljudi je prihrlilo... hehe
 
kako me živo zanima :) Nadam se da æe biti neki od bisera, stranger najviše bi volio.... pa èak i phantom, ako odluèe stare staviti
 
Ja sam uvjeren da nece, stavit ce evil that men do da popune malo asortiman sa seventh sona, stavit ce running free i jos pokoju koju smo svi culi bezbroj puta. No, vidjet cemo za koju minutu - cim se Jura oglasi :)
 
Gotov koncert

Intro - Churchills Speech
1. Aces High
2. 2 minutes to midnight
3. Revelations
4. Trooper
5. Waysted Years
6. Number of the Beast
7. Run To THe Hills
8. Rime of the Ancient Mariner
9. Powerslave
10. Heaven Can Wait
11. Can I Play with madness
12. Fear of the Dark
13. Iron Maiden

bis

14. Moonchild
15. Clairvoyant
16. Hallowed


Iskreno.. drago mi je bar za moonchild :)
 
Idemo momci, komentari na set listu?

Nije bas idealna kakvom sam je zamisljao... ali ono, uzivat cu bar u ovih par rare stvari. I nadat se da ce nama ubacit jos koju :)
 
Maiden croatia said:
i meni :), ajde uz izmjenu dvije, ovo bi mogla biti dobra set lista...

Dve izmjene a dvije nove da budu Stranger i Caught Somewhere in time i to bi bio san snova! No dobro, sad samo mozemo cekat i nadat se :)
 
Maiden croatia said:
pa rekao je bruce, kao da neæe baš biti sot i ssoss, da je to na nekoj novoj tuneji, da æe tu biti mahom powerslave ðir.

Onda ga drzimo za rijec i nadamo se da bude neki tour u blizoj buducnosti gdje bi bili zastupljeni vecinom Seventh Son i SIT :) Neznam kog vraga stalno zanemaruju SIT, pa taj album ima fenomenalne stvari.
 
Maiden croatia said:
pa rekao je bruce, kao da neæe baš biti sot i ssoss, da je to na nekoj novoj tuneji, da æe tu biti mahom powerslave ðir.


Pa onda nek sviraju Losfer Words umjesto Fear of the dark-a!
 
Back
Top