Turneja 2008.

U skladu s ekskluziivnosti koju www.maidencroatia.com nudi, nakon Hrvatske, Maideni će 12.08. svirati u Mađarskoj na Sziget festivalu, te 16 ili 17.08. u Nizozemskoj i to će slžbeno biti zadnji koncert na turneji. Ne trebate vjerovati, ali živi bili pa vidjeli.

Službena objava za par dana.
 
znači hrvatska NIJE zadnji koncert na turneji i još će biti jedan koncert prilično blizu ovih prostora?pogotovo ako kao slučajno iskrsne jedan koncert, recimo u anconi, na poljudu samo hrvati i bosanci plus mrvica stranaca. c-c-c-c-c aj živi bili pa vidli.
 
Ja kapiram da ce u Splitu plafon biti 25000 ljudi. Mozda je i to mnogo. Mislim da je preambiciozno ocekivati 40000 ljudi. I nije mi jasno kako to da se hajduk slozio sa tim da koncert bude na poljudu u 10-om mesecu, kad je sezona vec pocela. Ako budu ove sezone prvaci, igrace i kvalifikacije za ligu sampiona, a ako su u prvoj domacini igrace na poljudu 6 ili 7.10 sto daje malo vremema da se postavi bina za koncert, a i posle koncerta trava ( ako je uopste bude i bilo) bice u jako losem stanju, a sigurno ce se pojaviti u rupe na mestima gde je bila bina.
 
Dok said:
Ja kapiram da ce u Splitu plafon biti 25000 ljudi. Mozda je i to mnogo. Mislim da je preambiciozno ocekivati 40000 ljudi. I nije mi jasno kako to da se hajduk slozio sa tim da koncert bude na poljudu u 10-om mesecu, kad je sezona vec pocela. Ako budu ove sezone prvaci, igrace i kvalifikacije za ligu sampiona, a ako su u prvoj domacini igrace na poljudu 6 ili 7.10 sto daje malo vremema da se postavi bina za koncert, a i posle koncerta trava ( ako je uopste bude i bilo) bice u jako losem stanju, a sigurno ce se pojaviti u rupe na mestima gde je bila bina.

koncert je 10. kolovoza!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Top