Turneja 2008.

To sam se i ja bojao za Ljubljanu...ali o takvim stvarima bolje je ne razmišljati. Poznam jednog lika, ima nekih 40 godina...išo je na Maidene u V. Goricu prvi put. Kartu je stavio u čarapu. Kad je trebo predat, uspaničio se i zaboravio gdje ju je stavio. :) najprije se ljutio , pa plakao... uglavnom našao ju je nakon pola sata :D
 
Maiden are very pleased to announce that two concerts in Japan, YOKOHAMA Pacifico on Fri Feb 15 and TOKYO Messe on Sat Feb 16 have been added to their 'SOMEWHERE BACK IN TIME' World Tour 2008.

Tickets go on sale Saturday 17th November, but Japanese members of the fan club will shortly receive details of an exclusive fan club ticket pre-sale.
 
Meni definitivno otpada Australija. Vjerojatno ce biti samo jedan koncert negdje blizu.
 
Moji izvori kažu mi da će u prosincu biti najavljeni svi datumi za Euro tour.... a nekoliko njih i malo ranije. Europa će imati gotovo 25 koncerata, što je neočekivanu mnogo, kako je počelo s turnejom... no ova brojka je još neprovjerena 100%. Onaj prvi dio oko datuma objave je provjeren. Za Poljusku sigurno znam da će koncerta biti i to opet onaj Mystic festival, na kojem smo bili. To mi kaže moj izvor.
 
Gul_Ranek said:
Tko zna da li ce na kraju Wacken stvarno biti jedini njemacki koncert...
ako me sjecanje dobro sluzi davno je na maidenovu siteu pisalo da je jedini koncert u njemackoj
 
Snake said:
ako me sjecanje dobro sluzi davno je na maidenovu siteu pisalo da je jedini koncert u njemackoj
pa zato se i postavlja kud će sa još 20-ak koncerata ako ne barem jedan u njemačku?
 
Pa Recimo: Engleska - Download i Hyde Park, Njemačka - Wacken, Italija - 1 koncert (šuška se da je stadion Milana i Intera), Poljska - Mystic festival, Hrvatska - Stadion taj i taj (ne želim vam još govoriti), Grčka - Rockvawe festival, Francuska - Park Prinčeva, Portugal (obećali su lani da dolaze na ovu turneju, najvjerojatnije na Rock in Rio, koji će biti u Portugalu), Španjolska.....

Eto, to je već deset koncerata, a među njima nema Norveške, Švedske, Finske, Češke ili Slovačke, možda čak Rusije, Litve, Belgije (opet će biti na Graspopu), te niti jedne zemlje istočnog bloka, osim Hrvatske, recimo mađarska, rumunjska, bugarska itd.

Nađe se.... bez frke.
 
nadam se da u Hrvatskoj nece biti koncert na nekom stadionu od treceligasa :D . neka ih stave na Maksimir ili na Kantridu
 
hehe, na žalost (tvoju) ništa od toga..... pa čak ni od poljuda :) (osobno urgirah, no čisto da znaš, ne radi se ni o zadarskim stanovima.
 
Snake666 said:
nadam se da u Hrvatskoj nece biti koncert na nekom stadionu od treceligasa :D . neka ih stave na Maksimir ili na Kantridu
jako bitno jel su stolice i cijeli stadion jako lijepo uređeni ili je neki zadnji šljam
baš me briga
neka dođu
tak svejedno koji stadion
btw slobodan
je ''stadion'' nk skucana ili nk ''polet'' narta
 
Ivan said:
jako bitno jel su stolice i cijeli stadion jako lijepo uređeni ili je neki zadnji šljam
baš me briga
neka dođu
tak svejedno koji stadion
btw slobodan
je ''stadion'' nk skucana ili nk ''polet'' narta

e vidis , meni je bas bitno :wink: . ali ne zbog stolica i ljepote nego zbog kapaciteta :)
 
Back
Top