Turneja 2008.

Gul_Ranek said:
Stari moj... 180 eura! Sigurno ima veze sa time sto si ti spomenuo. A sigurno ce i napuniti dvorane jer tko zna kad ce iduci put tamo doci, ljudi ce progutati govno i platiti toliko za kartu.

bez brige, svi ćemo slijedeće godine barem jednom progutati to govno. to je jače od nas ;)
 
likvor said:
bez brige, svi ćemo slijedeće godine barem jednom progutati to govno. to je jače od nas ;)

Za Maidene cu ih rado progutat i 2 - 3 :) Samo sam se malo sokirao kad sam vidio cijenu ulaznice :? :)
 
Tanelorn said:
Za Maidene cu ih rado progutat i 2 - 3 :) Samo sam se malo sokirao kad sam vidio cijenu ulaznice :? :)

A jebga, sjeti se da su ti neki organi u tijelu dolaze u paru, znači uvijek postoji jedan višak, koji na tržištu postiže dobru cijenu :wink: LOL
 
up the irons

najgore je kad progutas govno pa te jos pijani kreteni potjeraju u 20 red pa kurca od koncerta ne vidis..e to je gutanje govana..zato ja idem u prag i bec LOL LOL ...cepaju ga,bogami cepaju..mislite da ce kod nas biti manje od 300 kuna?..gul ranek je kao i uvijek kritican ali i u pravu..koliko mlate novaca a neda im se loneliness ili aleksandar uvjezbati..svejedno cu sliniti na svakom koncertu jer ih obozavam..dali su mi toliko srece i zadovoljstva da im je sve oprosteno
 
Joj, ne! Pod "progutati govno" sam mislio "platiti 180 eura za kartu", a ne "slusati uvijek isto sranje" (sto obicno mislim, istina :D). Ove (tj. iduce) godine barem nece biti sranje od setliste. U Europi ce karte biti standardne cijene, cisto sumnjam da ce negdje biti iznad 50-60 eura, sto je triput jeftinije od Australije.
 
up the irons

znam da si mislio da je cijena preskupa i naravno da si u pravu ..za set list sam ja nastavio svoju misao..vec te strah da cete one fanovke opet razapeti LOL LOL ..mene ne smiju..ipak sam ih gledao skoro 30 puta :oops: :oops:
 
Karte ze Europu (bar za Hrvatsku), iz jako ali jako provjerenih izvora biti će 300 i 350kn. Kako sada stvari stoje gledat ćemo ih početkom kolovoza.... Dvije promotorske kuće (jedna sa iskustvom organiziranja Maidena, jedna bez, ali sa jakom renomeom), bore se za dobijanje prava organizacije, no kako stvari stoje, vjerojatno će biti samo partneri iliti lokalni promotori, pošto je najveća promoterska kuća na svijetu 'Live Nation' bacila oko na turneju i kako sada stvari stoje, mogli bi otkupiti organizaciju kompletne ueropske turneje, što iznosi minimim 20 000 000 Eura, samo gole cijene za Maidene. U tom bi slučaju oni organizirali i Hrvatsku, a hrvatska ili ova druga agencija bi bili lokani promotori. Mjesto za koncert je savršeno i jedva čekam da dođu. Hrvatska ponuda K1 bookerskoj agenciji otišla je jučer agentu Johnu Jacksonu, a ovi drugi će za par dana poslati. No, ako jedan Wacken s Maidenima košta 100Eura, onda se nemate bojati skupoće karata.
 
Sa jučerašnjeg sastanka: Karte za Hrvatsku koštati će: (prijedlog)

- Prva serija do određenog datuma - 280.00kn
- Druga serija do dana koncerta - 330.00kn

Koncert će biti između 10.07. i 10.08. 2008 - outdoor

Koncert će biti u Dalmaciji. Postoji A solucija i b solucija. O tome gdje će biti odlučiti će na kraju produkcija Maidena, a organizator se odlučio za A soluciju. Do službene objave Maidena o mjestu koncerta, ne smije se ništa službeno iznostiti, jer su oni u stanju otkazati taj datum.
 
To i mene zanima...a što se tiče toga da će koncert bit održan u Dalmaciji, to meni osobno zvuči čudno al ajde.

P.S. za Stipu.
koji je to k...c sa stranicom od fun cluba??????
 
Maiden Istra said:
To i mene zanima...a što se tiče toga da će koncert bit održan u Dalmaciji, to meni osobno zvuči čudno al ajde.

P.S. za Stipu.
koji je to k...c sa stranicom od fun cluba??????

šta ima bit čudno, i bolje da bude dole koncert.. sumnjam na Poljud :) :wink:

a sa stranicom maidencroatia je sve OK, opet radi :)
 
Ne znam ni pod otprilike koliki broj, ali neće zasigurno biti neki enormni. Pravo prvenstva imati će oni koji su nakon novog ustrojstva platili članarinu od 50kn, a takvih je jako malo. Pharaoh je među njima npr. Uskoro sve o tome na maidencroatia.com novostima.
 
Maiden croatia said:
Ne znam ni pod otprilike koliki broj, ali neće zasigurno biti neki enormni. Pravo prvenstva imati će oni koji su nakon novog ustrojstva platili članarinu od 50kn, a takvih je jako malo. Pharaoh je među njima npr. Uskoro sve o tome na maidencroatia.com novostima.
novo ustrojstvo?
ma daj broj računa platim što prije ako nisam
a znam da sam nešto bio uplaćivao za f.c.
ali platim još 50 kn ako ću onda ići u backstage nije problem
 
Ivan said:
novo ustrojstvo?
ma daj broj računa platim što prije ako nisam
a znam da sam nešto bio uplaćivao za f.c.
ali platim još 50 kn ako ću onda ići u backstage nije problem

novo ustrojstvo?
 
a ja se naostrio na maidene u trecem mjesecu :cry: :cry: :cry: . i jos u dalmaciji , doli se stalno fajtaju ajdukovci i metalci . tako mi je frend pricao barem koji je bio na amon amarthu u zadru
 
Back
Top