Tri pitanja za svakog clana Maidena

Dickinson's legacy said:
LOL Eva e duga je to priča heh
London .... dala san mu majicu ka je završija pričat o letu i pobigla .... vrlo tiho i sramežljivo je bilo this is 4 u ;) pogleda majicu nasmija se i zahvalija

Stockholm .. izlazimo iz aviona i kako je bilo dosta ljudi isprid nisan ni vidila da on stoji na izlazu pa je bilo vrlooooo šokirano "oh u r here" na šta je on puka od smija i reka "yeah I am" tad smo se i rukovali i nizan znala šta bi sa sobo u tom momentu ;)
onda san isprid bacila sve na pod i tražila panično knjigu koju san mu tila dat ,, ka su svi izašli pošto je vidija da čekan doša je i pita "ok so what do you need" i tad san mu dala knjigu i e bija je baš happy ,,, povijest dalmacije na eng of course ;) "aaaaaah Its for me, thank you" mislin da mu je bilo drago da nije opet neko čudo za potpisat,,, zagrlih ga brat opalija sliku rekoh "thank you,see you",,,, on"thank you,see you at 4"

stage... ima je flaster na uhu pa san ga pitala sta mu je jel dobro ;) reka je da ga je pas ugriza ;)

stockholm airport,, nerozno je šeta isprid dok svi nisu došli,,,, "how r u today" "oooh im fine" :)

i london airport ,,, uživala san u trenutku dok su se ljudi slikavali s njin :) i kako je to tribalo bit na brzinu obavljeno a ja se zanila ,,pogleda me upitno i ja san bila gotova heh slikali se opet takla mu kosu i ošla ....
jebemu tek sad ka se sitin viidn da je isto toga dosta bilo,,,

:) Great... :p

Ali still ne kužim kako si ga samo tako mogla gledati i ništa ne poduzimati...
Mislim,dobro si napravila,da si bila dosadna sigurno bi jedva čekao da te se riješi,znam kako je njemu svaki dan sa fanovima...
Nego,ja jednostavno mislim da mu nebi mogla odoljeti LOL ,objesila bih mu se oko vrata kao klop i nebih ga puštala dok me nebi počeo tresti sa sebe :D buahahahahahaaaa
 
Dickinson's legacy said:
hahaha Eva da i ja san tako mislila :) al kad san ga vidla sve je bilo drugacije ;) ono neki respekt prema njemu me sprječava da mu pokažen emocije sve ;) :p

A je,da,u pravu si skroz!Bolje i tako nego prema njemu ispast ko neki teški kreten!Zna on i sam koliko se njemu ljudi dive i koliko ga neki vole i obožavaju...Ja to tako kažem jer nisam iamla prilike tako nešt doživjet...
 
BoBo said:
Pa zar se Nicko ne oblaci najcudnije u slobodno vrijeme. Floridski stil i milijun boja. :)

say again...?

83adrian01.jpg
 
ja sam ga stoputa zamišljala sa zurkom kakvu je onda imao Bon jovi ili npr. Blackie.. ;) buhahaaha

jadan moj Adrian ;)
 
axy said:
ja sam ga stoputa zamišljala sa zurkom kakvu je onda imao Bon jovi ili npr. Blackie.. ;) buhahaaha

jadan moj Adrian ;)

ma meni je on legendaran s kapama ili u privatnom sa košuljicama
 
BoBo said:
Janick #1: Zasto iako je ljevak, gitaru svira kao da je desnjak?

sorry, ali nisam uspio naći
tražio sam na kompu ali ne mogu naći taj janickov intervju u kojem kaže da mu je ovo bilo prirodno, tj. da je za gitaru dešnjak

http://en.wikipedia.org/wiki/Handed
imaš tu nešto, ali mi smo učili da navodno niti jedan ovjek u biti nije za samo jednu ruku
nego da ima neki test koji pokazuje da neke stvari radiš sa nedominantnijom rukom

npr. ja sam u stolnom nogometu bolji lijevom nego desnom
 
BoBo said:
Ili ga je desnjak ucio svirati pa mu je bilo lakse.
ja sam ovako pročitao koliko se sjećam
a i čini mi se da je janick sam krenuo, da je imao volju a da nije dugo imao učitelja, ali to nisam siguran
 
Prvo pitanje Harrisu da jel mi oće dat pusu, drugo pitanje bruceu da jel mi oće dat pusu i treće pitanje adrianu jel mi oće dat dvije puse :) ako ne i tri :D
 
ma divno.. :)
a u biti predomislila sam se, pitala bi da jel mi oće dat gitaru, baš mi treba, i onda ak bi mi htio neko dat bi nekog onak simbolično cmoknula, kao zahvalu za sve šta su napravili. jeeej
(danas pišem gluposti :p )
 
Back
Top