Tri pitanja za svakog clana Maidena

Pitao bi Adriana da idemo cugat, i kad bi on pijan zaspo, malo bi mu ženu posjetio (tko je vidio sliku zna o čemu pričam) LOL
Pitao bi Stevea otkud mu tolka inspiracija i izdržljivost nakon svega što je prošao sa maidenima.. :)
Pitao bih Dickinsona zašto opet ne pusti kosu...

argh... serem kvake... LOL
 
Nije ni cudo da novinari ne znaju postaviti normalna pitanja kad ni fanovi nemaju bolje ideje. ;)
 
Ja bih Stevea pitao par pitanja oko Blazea - kako to da su bas njega izabrali za novog pjevaca i kad su skuzili da on ipak nece biti dobar, te da li bi ga zamijenili za nekog drugog nakon VXI-ja u slucaju da se Bruce nije htio vratiti ili bi ga zadrzali do danas.
 
*Urchin* said:
Pitao bi Adriana da idemo cugat, i kad bi on pijan zaspo, malo bi mu ženu posjetio (tko je vidio sliku zna o čemu pričam) LOL
Pitao bi Stevea otkud mu tolka inspiracija i izdržljivost nakon svega što je prošao sa maidenima.. :)
Pitao bih Dickinsona zašto opet ne pusti kosu...

argh... serem kvake... LOL
BoBo said:
Nije ni cudo da novinari ne znaju postaviti normalna pitanja kad ni fanovi nemaju bolje ideje. ;)
evo, to ti ja govorim
vidiš ta su pitanja u više manje svim intervjuima
zato ja kad se sjetim nečeg drukčijeg to zapišem
 
hehe dickinsonice to san isto i ja mislila ili bi se srušula il bi ga nešto tako pitala,,, al kad san ga vidla nisan imala snage za ništa bila san presretna sta ga taknit mogu LOL
al istina uvik se postavljau ista glupa pitanja,,, a jebemu,,, teško je tu bit pametan ;) with all the emotinos and everything ;)
 
Ja se nebi nit srušila nit ništa već bih glumila pametnicu(well,nebih trebala glumiti :D ),više bi me zanimao njihov privatan život i mislim da bih postavljala pitanja više vezana uz to jer što se njihove karijere tiče mislim da dosta znam ali manje o njima samima(o privatnom životu članova).
Zanimalo bi me kako je svatko od njih uspio nakon svih tih godina zadržati sve konce u rukama i uz sav taj silni rad,sve te silne turneje,bavljenje umjetništvom i glazbom osnovati i sačuvati obitelj na okupu...Kako se uz karijeru još uspijevaju posvečivati ostalim stvarima,djeci,hobijima,sportu...Koliko slobodnog vremena imaju...Kako to da su nakon tolikih godina slave ostali isti onako normalni kao i prije 20 i više godina...Kako to da nisu podlegli nekim slomovima i drogama...
Kako se drže sa slavom...Koliko slobodnog vremena provode zajedno...Kako se tko iz benda podnosi s kim...Gdje žive,gdje provode praznike...Posebno bih Janicka pitala gdje se oblači...

Ma joj...neznam dali bi im pitanja tog tipa bila gnjavaža ali mislim da definitivno nebi mogli disati od mene :wink:

Evo,Marija je imala priliku i upoznala je Brucea...Pa sam je baš htijela pitati koje su bile prve riječi koje mu je uputila...Nisi se valjda sramila!
Ja bih ga tako slasno izbombardirala da imam priliku,bez okolišanja!

:wink:
 
BoBo said:
To bih pitao Nicka. Tko je najvise utjecao na njegov malo "cudan" stil oblacenja. :)

zašto čudan?? :shock:
pa on mi se još u ovoj kasnijoj fazi maidena najbolje oblači..
najviše vuče na 80`s obleku..
 
BoBo said:
To bih pitao Nicka. Tko je najvise utjecao na njegov malo "cudan" stil oblacenja. :)
ja bi pak adriana
on mi je po obleki totalno najdrukčiji
a svaki ima svoj totalno cool stil
 
Pa zar se Nicko ne oblaci najcudnije u slobodno vrijeme. Floridski stil i milijun boja. :)
 
BoBo said:
Pa zar se Nicko ne oblaci najcudnije u slobodno vrijeme. Floridski stil i milijun boja. :)
da, ali mi je adrian najviše fora
ne znam zašto
najveći kuler je
 
Ivan said:
da, ali mi je adrian najviše fora
ne znam zašto
najveći kuler je

Iskreno Adrianova obleka mi je malo u kurcu otkad se vratio u maidene.. ono na live after deathu i maiden englandu je obleka :)
 
LOL Eva e duga je to priča heh
London .... dala san mu majicu ka je završija pričat o letu i pobigla .... vrlo tiho i sramežljivo je bilo this is 4 u ;) pogleda majicu nasmija se i zahvalija

Stockholm .. izlazimo iz aviona i kako je bilo dosta ljudi isprid nisan ni vidila da on stoji na izlazu pa je bilo vrlooooo šokirano "oh u r here" na šta je on puka od smija i reka "yeah I am" tad smo se i rukovali i nizan znala šta bi sa sobo u tom momentu ;)
onda san isprid bacila sve na pod i tražila panično knjigu koju san mu tila dat ,, ka su svi izašli pošto je vidija da čekan doša je i pita "ok so what do you need" i tad san mu dala knjigu i e bija je baš happy ,,, povijest dalmacije na eng of course ;) "aaaaaah Its for me, thank you" mislin da mu je bilo drago da nije opet neko čudo za potpisat,,, zagrlih ga brat opalija sliku rekoh "thank you,see you",,,, on"thank you,see you at 4"

stage... ima je flaster na uhu pa san ga pitala sta mu je jel dobro ;) reka je da ga je pas ugriza ;)

stockholm airport,, nerozno je šeta isprid dok svi nisu došli,,,, "how r u today" "oooh im fine" :)

i london airport ,,, uživala san u trenutku dok su se ljudi slikavali s njin :) i kako je to tribalo bit na brzinu obavljeno a ja se zanila ,,pogleda me upitno i ja san bila gotova heh slikali se opet takla mu kosu i ošla ....
jebemu tek sad ka se sitin viidn da je isto toga dosta bilo,,,
 
Dickinson's legacy said:
LOL Eva e duga je to priča heh
London .... dala san mu majicu ka je završija pričat o letu i pobigla .... vrlo tiho i sramežljivo je bilo this is 4 u ;) pogleda majicu nasmija se i zahvalija

Stockholm .. izlazimo iz aviona i kako je bilo dosta ljudi isprid nisan ni vidila da on stoji na izlazu pa je bilo vrlooooo šokirano "oh u r here" na šta je on puka od smija i reka "yeah I am" tad smo se i rukovali i nizan znala šta bi sa sobo u tom momentu ;)
onda san isprid bacila sve na pod i tražila panično knjigu koju san mu tila dat ,, ka su svi izašli pošto je vidija da čekan doša je i pita "ok so what do you need" i tad san mu dala knjigu i e bija je baš happy ,,, povijest dalmacije na eng of course ;) "aaaaaah Its for me, thank you" mislin da mu je bilo drago da nije opet neko čudo za potpisat,,, zagrlih ga brat opalija sliku rekoh "thank you,see you",,,, on"thank you,see you at 4"

stage... ima je flaster na uhu pa san ga pitala sta mu je jel dobro ;) reka je da ga je pas ugriza ;)

stockholm airport,, nerozno je šeta isprid dok svi nisu došli,,,, "how r u today" "oooh im fine" :)

i london airport ,,, uživala san u trenutku dok su se ljudi slikavali s njin :) i kako je to tribalo bit na brzinu obavljeno a ja se zanila ,,pogleda me upitno i ja san bila gotova heh slikali se opet takla mu kosu i ošla ....
jebemu tek sad ka se sitin viidn da je isto toga dosta bilo,,,

samo da znaš....ja san sad zaplakala od uzbuđenja.....i ronim suze...i tresem se :cry: :cry: :cry:
i jedva te čekan vidit LOL
 
čmarec said:
este vi lezzs?
btw. story je kickass!!!
ako je Bruce žensko onda jesmo ;) hehe ma lipo je upoznat nekog ko ima isto mišljenje :D a i nismo tako daleko da se live upoznamo ;)
LOL neznan kliko story sad vama dosadna izgleda al meni ej precious LOL
 
Dickinson's legacy said:
ako je Bruce žensko onda jesmo ;) hehe ma lipo je upoznat nekog ko ima isto mišljenje :D a i nismo tako daleko da se live upoznamo ;)
LOL neznan kliko story sad vama dosadna izgleda al meni ej precious LOL

LOL LOL LOL LOL LOL LOL
za brucea bi postala i metro-trans-bi --> šta oćeš hehehe

story is beautiful :cry: :D
 
@ Dickinsonica LOL sve za Brucea e , thats the spirit ;)
thank you :)

@ ČMARec LOL a jebemu sorry stary kad se vidimo uživo mogu ti pokazat sliku al ode mi je glupo slat,,,, maybe one day,, :oops:
 
Back
Top