SR Bruce !

ewox

Member
Malo sam uranila no ujutro ustajem rano te cu biti zauzeta cijeli dan tako da...(sto je sigurno,sigurno je!!)hihiii :D

Najdrazi moj...( :oops: ) :wink:
Sretan ti rodjendan!!Da si mi blizu poklonila bih ti tek mali slatki poljubac koji bi stvarno bio od srca...
Hvala ti na svemu...Hvala ti sto postojis jer bez tebe moj zivot nebi bio tako cool( 8) )...
Ostani takav kakav jesi i . . .Sutra navecer pijem u tvoje ime!!
Puno te volim!
Uzivaj i sretno! :cheers: :drunk:

Evi

:edkiss: :edkiss: :edkiss:

:D
 
A ja tila otvorit topic :cry: hehe LOL
uglavnom....
Sretan rođendan mojoj najvećoj inspiraciji, izvoru životnog entuzijazma i naravno najvećoj pjevačkoj legendi na svijetu!! :D
Živija mi još 200 god....ne.....živija ti meni vječno i uljepšava život stotinama generacija.....e!

DANAS SE PIJE :metal: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

:edmetal: :edmetal: :edmetal: :edmetal:
:edlighter: :edlighter: :edlighter: :edlighter:

:stickdance: :wiggle: :breakdance: :drum: :guitar: :bananadance: :banana: :fist:



:drunk:
 
jebeš sve sad triba kršit sva prvaila e srean rday bruceeeeeeeeeee niupla san se ko prase a ne ko
riba za tebe e daaaaaaaaaaaaaaann cheerss dear,,,,
be seeing you
 
Dickinson's legacy said:
jebeš sve sad triba kršit sva prvaila e srean rday bruceeeeeeeeeee niupla san se ko prase a ne ko
riba za tebe e daaaaaaaaaaaaaaann cheerss dear,,,,
be seeing you

It`s alive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
sretan rodjendan legendo :) :)
pilotu sa najboljim vokalom u povjesti :) :)

piti cu ovaj vikend u njegovo ime :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
 
neznam el ko od vas slusa friday rock show od dickinsona,al evo ja ga bas slusam i uocim da mu je marija cestitala rodjendan i da je dosta pijana bila may i add!!! :D :D
 
čmarec said:
neznam el ko od vas slusa friday rock show od dickinsona,al evo ja ga bas slusam i uocim da mu je marija cestitala rodjendan i da je dosta pijana bila may i add!!! :D :D

LOL
 
sve najbolje ;) čovjeku koji mi je uvelike promjenio (čitaj: oplemenio) život ;)
maiden on!

a meni je čak ewox to jutro poslala sms u kojem mi objavljuje njegov rođendan ;) hihiih
 
Back
Top