Slinjenje nad Brucieom

Status
Not open for further replies.
Evo i ova tema polako odlazi u drugom smjeru. LOL

bruce%20dickinson.jpg
 
Dickinson's legacy said:
nije ni Sharon=ozzfest LOL
jedan al vrijedan,,,,

brutalno! go for it girl ;)

GO BRUCE GO GO
THEY'RE ALL BEHIND YOU

EDIT: except Adrian ;)

ja ne slinim za Bruceom ;) hihi
 
Dickinson's legacy said:
LOL Axy ne slinin ni ja LOL to me i smeta ispada koda je on neki sex simbol,,,ja mu se saaaaaaamo divim :banana:
ma i Adrian je legenda ;)
ma kužin ja za tebe :) ne brini
skontala sam ja odmah šta ti osjećaš, kao šta i ja pokušavam dečkima objasnit da se ne radi o sexualnoj privlačnosti

jebiga ne bi adriana takla štapom, od straha da ga ne skršim ili tako nešto. prenesem neke bakcile pa da dobije upalu pluća i umre. (kill meee!)
ja bi ga uzela doma, stavila pod stakleno zvono, dala mu gitaru u ruke - i deri! Hrana i voda zagarantirani. Usluga savršena.
Neke se stvari stvarno ne mogu kupiti novcem. Za sve ostalo - jebe mi se ;)
(al ga kenjusim sada) hihi
 
pa jel ja na kraju svakog svog posta moram stavljat IMO
čovječe?
pa govorim svoje mišljenje, a ne šta svi morate mislit
zato ga prihvatite ili ne
ja samo kažem šta mi se čini logičnije, ali ok
a to što mi ove fore i to slinjenje nije smiješno, a šta ćeš
 
al shvati da se nemožemo svi ponašat prema tvojin pravilima Ivanezato ne moras sve sta ti se ne svidja komentirat pusti nas da se zajebajemo ako ne kuzis nasu zajebanciju,, i kliko puta moran rec da ovo nije slinjenje
we r here to have FUN
isto vridi i za demo bendove,, to sta ih ti nisi cuja ne znaci da ne postoje.... ako se ti ne znaš zabavljat pa daj molim te nemoj sad i nas kočit
 
@ mary had a little lamb: ajd I beg of You stavi onu sliku sa bruce aira gdje si sa dickinsonom( nezajebavam se) ! znam da si nest pricala da ti badstatijaznam,al ajd for the love of christ! :evil:
 
čmarec said:
@ mary had a little lamb: ajd I beg of You stavi onu sliku sa bruce aira gdje si sa dickinsonom( nezajebavam se) ! znam da si nest pricala da ti badstatijaznam,al ajd for the love of christ! :evil:
LOL hihihihi ma glupo mi je sorry
edit: Jesus already loves Mary Magdalene :cry:
 
Dickinson's legacy said:
al shvati da se nemožemo svi ponašat prema tvojin pravilima Ivanezato ne moras sve sta ti se ne svidja komentirat pusti nas da se zajebajemo ako ne kuzis nasu zajebanciju,, i kliko puta moran rec da ovo nije slinjenje
we r here to have FUN
isto vridi i za demo bendove,, to sta ih ti nisi cuja ne znaci da ne postoje.... ako se ti ne znaš zabavljat pa daj molim te nemoj sad i nas kočit

btw ja nisam rekao da nisam čuo demo bendove
čuo sam ih ja i to dosta, i ne samo metal
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top