Slinjenje nad Brucieom

Status
Not open for further replies.
Re: OT: Slinjenje nad Brucieom

dickinsonica said:
Evo Bobo je da dopuštenje za ovaj topic :D

Ne treba ti dopustenje za otvaranje tema. ;)

Dickinson's legacy said:
:edcry:
dickinsonica imas pm ,,, I wash my hands clean of this,,, izgleda di god dodjen da nered napravin,,,

Znam kako je kad te ponesu emocije. ;)

likvor said:
jel mogu i ja?:oops:

Jel' vidite sto ste napravile. ;)
 
LOL a jebemu ne zelin da ispadne da slinimo SAMO zbog njegovog izgleda jer je to daaaaaaaaaaaleko od istine... covik mi je savršen u svakom pogledu ,,, universal genius as I like to call him,,, nemogu mu se nadivit kad cujen kako priča e o čemu sve zna i šta sve radi,,, + šta je pilot i šta je pjevač maidena,,,, tako da Likvor of course da možeš i ti ... dodji se poklonit Bruceu hehe daaaaaaaaaamn u dont have to be a girl to like him,,,
 
hehehe , stvarno jedan od uzora u svim pogledima života :)

intelektualac + najbolji vokal ikad

all hail Bruce !! :)
 
Screamy said:
hehehe , stvarno jedan od uzora u svim pogledima života :)

intelektualac + najbolji vokal ikad

all hail Bruce !! :)
eeeeeeeeeee tako to izgleda kad neko skonta o cemu prican a ne ka me se krivo svati ;) cheerssssss Screamy :D
 
Ma tko te je krivo shvatio? Pa naravno da je to slinjenje i nad hardwareom i softwareom. Nisu Maideni boy-band. ;)
 
Ach Bruce ach, du bist ajne abormališen gefunfen gut menš. Dajne vokališen performaniše ist zer gut, ja? Ih libe dih! ih dirati sebe cum dih zer oft! ach ach garmišenpartekiršen cum aus. ih kome glajh, ja, šatzi, ja!
 
hehe ma eto vidiš ALI nije to slinjenje nad hardwaretom nego divljenje softwaretu LOL nisan pala na guzicu prvi put kad san ga vidila nego čula... pa mi je s vrimenon posta savršen u svakon pogledu hehe
 
ovo je nejednakost u bendu
trebali ste otvorit slinjenje nbad maidenima, ja ne mogu izdvojit ni jednog od njih jer to nije to. oni su bend
 
Re: OT: Slinjenje nad Brucieom

znam da ne treba dopuštenje, ipak nisam toliki bedak :D mislila sam na "DOPUŠTENJE" metaforički izrečena ironija :D

a upravo zato šta nije slinjenje nad MAIDENIMA, stavila sam OT (da Ivan ne bi morao birati :D )
 
a što se same teme tiče...
Brucieva inteligencija, radišnost, talent i genijalnost ostavljaju ogroman pečat na vanjskom izgledu jer se sve njegove vrline (a nema ih malo) odražavaju kroz oku vidljiv aspekt.....tako da nema govora o slinjenju za tjelesnim atributima u užem smislu :D
 
Ivan said:
ovo je nejednakost u bendu
trebali ste otvorit slinjenje nbad maidenima, ja ne mogu izdvojit ni jednog od njih jer to nije to. oni su bend
Isusova livada LOL opet on,,,,, pa pogledaj malo zašto je ova tema otvorena pa ce ti sve bit jasnije,, ti slobodno otvori "slinjenje nad bendom jer su oni bend i sliniti nad Bruceom nije fer" ,,,, dosla je nova cura thx God for that nasle smo zajednicki jezik malo smo se zanile i sta sad e :D Bruce nam je idol i jebiga,,,nismo rekli da ostali članovi benda nevaljaju samo je Bruce poseban jer nije SAMO u Maidenima nego se razumi u još puno stvari,,,
 
Dickinson's legacy said:
Isusova livada LOL opet on,,,,, pa pogledaj malo zašto je ova tema otvorena pa ce ti sve bit jasnije,, ti slobodno otvori "slinjenje nad bendom jer su oni bend i sliniti nad Bruceom nije fer" ,,,, dosla je nova cura thx God for that nasle smo zajednicki jezik malo smo se zanile i sta sad e :D Bruce nam je idol i jebiga,,,nismo rekli da ostali članovi benda nevaljaju samo je Bruce poseban jer nije SAMO u Maidenima nego se razumi u još puno stvari,,,

ma ja tebe volim!!! LOL
 
dickinsonica said:
ma ja tebe volim!!! LOL
I love you too dear hehe poslat cu ti u pm sad broj moba pa se mi vidimo e ;) neda mi se više oe,,, dont like when ppl are twisting my words ;) kad moran pazit sta cu rec.,,, mislila san da smo oe da se zajebajemo i pricamo o maidenima al neki to sve svacaju preozbiljno i onda ono analiziranje i krivo tumacenje svega sta recen,,, I dont really need that ;)
 
BoBo said:
Ma tko vas shvaca ozbiljno?
ding ding ding ding ;) LOL teatralni Ivan e sve svati ozbiljno a nemogu ja di nema zajebancije ,,, al on mora sve zivooooooo komentirat zanimalo to njega il ne ,,,, koda niko nesmi imat svoje misljenje nego svi moraju mislit ko on,, i sad nije fer sta mi o Bruceu pricamo cak ni u ovom topicu,,, pa eto necemo mi smetat nasem glumcu ode nego cemo se nac live e
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top