Set lista nove turneje...

Koje biste pjesme voljeli čut na turneji koja slijedi? Sastavite vašu set listu :eek:

Evo moje(možda ne baš tim redom):

intro-Črčilov spič
1. Aces High
2. Two Minutes....
3. TheTrooper
4. Revelations
5. Where Eagles....
6. Powerslave
7. Rime...
8. Caught Somewhere....
9. Wasted Years
10. Heaven Can...
11. Stranger In....
12. Moonchild
13. Infinite Dreams
14. The Clairvoyant
15. Can I Play...
16. The Evil....

To je to....barem trenutno. Pa budemo vidjeli ...
 
1.Aces High
2.Killers
3.Flight Of Icarus
4.Rime Of The...
5.Wasted Years
6.Caught Somewhere...
7.Where Eegles Dare
8.Powerslave
9.Prowler
10.Losfer Words
Dalje mi se neda pisat jer znam da ako pola od ovoga bude bice SUPER!

Sad sam se sjetio da nisam nist stavio sa 7-th Son-a!!!
 
Evo moje:

Intro opera Carmina Burana (kao na Rock in Riu)

1. Phantom of the Opera
2. Killers
3. 22 Acacia Avenue
4. Hallowed Be Thy Name
5. Flight of Icarus
6. The Trooper
7. Sun and Steel
8. Powerslave
9. Rime of the Ancient Mariner
10. Alexander the Great
11. Stranger in a Strange Land
12. Wasted Years
13. The Prophecy
 
Re: maiden

mirko123 said:
napisati cu samo jednu pjesmu koju zelim cuti a znam da ju necu cuti
LONLLINESS

potpisujem...samo zbog te jedne pjesme bi platio i kartu po cijeni cijelog koncerta...ali sam gotovo siguran da ju neču čuti live
 
ono sto bi ja htjela cuti,po mogucnosti po ovom rasporedu,hehee

killers
flight of Icarus
the clairvoyant
stranger. . .
trooper
aces high
hbtn
wasted years
phantom. . .
quest for fire
powerslave
evil that men do
lotldr
Alexander
rtth

meni sasvim dovoljno :wink:
 
Jerry Goldsmith - Arthur's Farewell

Iz filma First Knight, inace je ovaj skladatelj pravio muziku za Star Trek, jako jako dobro. Ako niste slusali, preporucavam soundtrack iz Nemesisa, par stvari u First Contactu isto valja, al je vrh vrhova overture iz sestice (The Undiscovered Country).

Usput, vidim da spominjete stvari sa Piece of Minda, zar te nisu pokrivene prvim history tourom, a ovo bi trebalo pokrivat od Powerslavea do No Prayera (valjda, cilo vrime minjaju plocu oko ovoga).

Tako da :

1. The Bladerunner (zavisi hoce li uvod bit baziran na PS ili SIT)
2. Caught Somewhere In Time (vjerovatno sviraju)
3. Two Minutes To Midnight (sto posto)
4. Only The Good Die Young (nema sanse)
5. Aces High (sto posto)
6. Stranger In A Strange Land (vjerovatno)
7. Sea Of Madness (sto posto)
8. Rime Of The Ancient Mariner (sto posto)
9. Powerslave (sto posto)
10. Moonchild (mozda)
11. Wasted Years (sto posto)
12. Fates Warning (mozda)
13. Infinite Dreams (mozda)
14. Seventh Son Of A Seventh Son (tesko)
15. Deja Vu (nema sanse)

[1] Nema sanse da ce nas obradovat i svirat stvari koje nisu svirali prije, tj. TLOTLDR (ajd jesu samo jednom, opet isti q'rac), Deja Vu, OTGDY...

[2] Pitanje je hoce li svirat "hitove" ili prave stvari. Ako budu svirali hitove mozemo zaboravit i Moonchild, i Infinite Dreams i SSOASS...idu Clairvoyant, CIPWM, TETMD...

[3] Ako idu s hitovima, onda ide FOTD, vjerovatno ce i ubacit HBTN i Iron Maiden kao nezaobilzane dijelove bilo kakvog Maiden showa

[4] Ono sta ce najvjerovatnije svirat sa PSa i SITa meni apsolutno odgovara...hitovi sa PSa su Aces High, 23:58, a sigurno title track nece zaobic sudeci po scenografiji i svemu. Dickinson je potvrdio ROTAM. SIT - ide CSIT, Wasted Years i SIASL 150% kao hitovi, s tim da su zadnje dvije svirane i na drugim turnejama. SOM je isto potvrdjen, od Smallwooda. Vjerovatno ce ic i Heaven Can Wait.

[5] Uopce je upitno na sta ce se ova turneja bazirat. Trebalo se ic PS-SIT-SSOASS, pa su rekli da ce bit baziran na PS-SIT, sa malo SSOASSa, pa onda jos dodali PS-SIT-SSOASS-NOPFTD...ko ce ih znat.

Uglavnom, jedino je sigurno da ce bit pravi spektakl :)
 
To i mene stavrno jebe i ljuti....svako kaže drugačije, od Maidena do drugih ljudi koji kao znaju nešto. Ma .....najprije sam čuo: POWER,SIT,SSOASS i NPFTD....onda je netko rekao: sve do SSOASS, pa netko da će se spajat set liste ED.pt1. i ED.pt2....i još svašta. Ali osobno mislim da će se najviše koncentrirat na/od Slave do SSOASS. To bi po meni bilo najlogičnije jer je tamo stala ED.pt.1 turneja. Možda bace koji stari hit s prijašnjih albuma na bisu. Npr. Iron Maiden, Number i Killers....a budemo vidjeli. Šta drugo reć...nego čekat prvi show jer kao što svi znamo, mjenjanje set liste im je česta-NE, pa ćemo znati šta slijedi...
 
Da...i ja imam takav filing. Možda još i bolje jer SIT ,SSOASS i PS imaju više hitova i bolji su općenito nego NPFTD. Barem meni....ali da, lijepo bi bilo čut , Gunnera i Holy...hm...nemoš i ovce i novce!
 
ne znam...bilo bi mi draže da ubace nešta sa no prayera nego sa fear of the darka s kojeg će vjerojatno i ubacit nešt
 
Back
Top