Razmjena Maiden DVDa/DivX-a

:x dobro postoji li možda bar jedan trader koji ima donington 92 na dvd i da želi napravit trade....
ili da ne uputi nekome tko ima taj dvd
 
Mormegil said:
E da vidiš kak æe Maiden-World živnu kada doðu opet Maideni



To je nažalost istina. Kad Maideni budu opet došli (nadam se da hoæe) onda æe se svi pravit veliki fanovi a gdje su sad? Sad Slušaju Željka Joksimoviæa i Lane Moje. p.s. Slažete li se da je to èisti narodnjak'
 
BoBo said:
Nemam pojma. :D

jel' li u splitu nemate kretena kao mi? tu si odmah glavni èudak ak slušaš Maidene jer je Bjelovar najsiromašniji metal grad na svijetu. a to Lane moje ti je bilo na euroviziji Srpska pjesma. Ništ ne valja
 
Ivan said:
jel' li u splitu nemate kretena kao mi? tu si odmah glavni èudak ak slušaš Maidene jer je Bjelovar najsiromašniji metal grad na svijetu. a to Lane moje ti je bilo na euroviziji Srpska pjesma. Ništ ne valja

al za razliku od "intelektualca" Mikulica bar razumijes sta pjeva LOL LOL
 
Ivan said:
jel' li u splitu nemate kretena kao mi? tu si odmah glavni èudak ak slušaš Maidene jer je Bjelovar najsiromašniji metal grad na svijetu. a to Lane moje ti je bilo na euroviziji Srpska pjesma. Ništ ne valja

Ne brini. Napunio bi on Poljud do dođe u Split.
 
Snake said:
al za razliku od "intelektualca" Mikulica bar razumijes sta pjeva LOL LOL

ajme meni ... pjesma i sve to skupa od mikulica je grozno ... jos engleska verzija ... :oops: LOL ...

Ivan said:
jel' li u splitu nemate kretena kao mi? tu si odmah glavni èudak ak slušaš Maidene jer je Bjelovar najsiromašniji metal grad na svijetu. a to Lane moje ti je bilo na euroviziji Srpska pjesma. Ništ ne valja

kod mene (pula) nije da te cudno gledaju ili ista ako slusas maidene ili slicnu glazbu ... jedino je to da pripadas manjini ... a s time automatski imas manje mjesta za izac ili bilosto koja ti se dopadaju ... ali nije da me to previse opterecuje ...

BoBo said:
Ne brini. Napunio bi on Poljud do dođe u Split.

pa evo sad je trebao negdje imati koncert u puli ... prvo je valjda trebao
biti u areni ... pa je to bilo previse ... pa na istrinom stadionu ...
na kraju nije odrzan jer je prodano 10-ak karata ...
a ma ... svi toliko zuje o njemu i toj pjesmi ali ja to jos nisam cula ... nije da bas i imam neku zelju ... sjecam se samo da negdje oko eurovizije ... kad sam imala emisiju ... frendica s kojom radim je stekala ove na radio istri da puste tu pjesmu ... nakon toga su cijeli dan zivkali slusatelji i srali kako to mogu pustat :banana: ...
 
Evo da osvjezim popis, sada imam:
IRON MAIDEN The Number of the Beast
IRON MAIDEN Live After Death
IRON MAIDEN Maiden England
IRON MAIDEN Live at Donington
IRON MAIDEN Raising Hell
IRON MAIDEN Brave New World Tour (Live in Madison Square Garden-5. kolovoz 2000)
IRON MAIDEN Rock in Rio
IRON MAIDEN Visions of the Beast
IRON MAIDEN Rock Am Ring (Give Me Ed... Till I´m Dead Tour 2003
IRON MAIDEN Live in Dortmund (Dance of Death Tour)

Nesto na DVDu, nesto na DivXu..pa ko hoce nek se javi
 
Raising+Hell said:
IRON MAIDEN Live at Donington
IRON MAIDEN Raising Hell
IRON MAIDEN Brave New World Tour (Live in Madison Square Garden-5. kolovoz 2000)

Ako je od ovoga nešto na DVD-u ja sam odma spreman za trade!? :)
 
Ljudi jel vama u vašim mjestima ne iskljuèuju Jukebox ako pustite Metal. meni ovdje iskopèaju Jukebox kad pustim Maidene, Purple Ili Metallicu. Stvarno kao što kaže Girl on the edge odmah èim slušaš Maidene (odnosno metal) gledaju te kao Èudaka
 
Ivan said:
Ljudi jel vama u vašim mjestima ne iskljuèuju Jukebox ako pustite Metal. meni ovdje iskopèaju Jukebox kad pustim Maidene, Purple Ili Metallicu. Stvarno kao što kaže Girl on the edge odmah èim slušaš Maidene (odnosno metal) gledaju te kao Èudaka

Hahaha e tak i meni...kad god pustim nekaj metalnog konobari stisaju zvucnike na minimum... :roll:


CroatianTROOPER, nije neg na CDu jebiga...
 
Raising+Hell said:
Hahaha e tak i meni...kad god pustim nekaj metalnog konobari stisaju zvucnike na minimum... :roll:


CroatianTROOPER, nije neg na CDu jebiga...

o pa to je još super ak ti samo stišaju glazbu, meni iskopèaju jukebox iz struje ti onda direkt prebaci na drugu pjesmu, ili mi je još gore kad imaš ljudi koji slušaju malo Maidene malo narodnjake ili rap. TO NE PODNOSIM
 
Back
Top