Razmjena Maiden DVDa/DivX-a

Jebiga imam onda oèito samo šugu.....Jebemu mater....ali definitvno si to moram nabavit kad izaðe....To kak je tip to napravio mogo bi ja tak svaki album od Maidena....ali jebeš to...
 
Mormegil said:
Jebiga imam onda oèito samo šugu.....Jebemu mater....ali definitvno si to moram nabavit kad izaðe....To kak je tip to napravio mogo bi ja tak svaki album od Maidena....ali jebeš to...

Razmisljam o AV recieveru i zvucnicima otkad sam kupio RIR DVD. DOD 5.1 je samo jos jedan korak naprijed prema odluci. Previse sam love potrosio na DOD tour tako da ce ovo pricekati jos par mjeseci.
 
BoBo said:
Razmisljam o AV recieveru i zvucnicima otkad sam kupio RIR DVD. DOD 5.1 je samo jos jedan korak naprijed prema odluci. Previse sam love potrosio na DOD tour tako da ce ovo pricekati jos par mjeseci.

AV Reciever...najjaèi su Rotelovi ja ga imam ali skupi ko kurac....I nemoj štedit na zvuènicima...Naravno kad se odluèiš na kupnju :)
 
Mormegil said:
AV Reciever...najjaèi su Rotelovi ja ga imam ali skupi ko kurac....I nemoj štedit na zvuènicima...Naravno kad se odluèiš na kupnju :)

Receiver ce biti Yamaha ili Pioneer (oni modeli oko 300-350 eura), a za zvucnike sam planirao Tannoy Mercury.
 
Zvuènici....Raðe uzmi Mordaunt Short nisu puno skuplji od Tannoya a puno su kvalitetniji...imaju jako veliku zvuènu fleksibilnost i jako mekane i tople baseve

AV...nikako Yamaha...to je govno...nije ni Pioneer niš bolji ali Yamaha ne nikako.....Ako doðeš u priliku nekog rabljenog Rotela uzmi obavezno...
 
Mordaunt Short > tko distibuira u hrvatskoj?

Rotela > to zaboravi ... nema sanse da cu potrositi vise od 350 eura ... za sobu 3x4 metara i zgradu bez zvucne izolacije nema smisla kupovati nesto sto ne mogu iskoristiti ... ovo ce biti samo međukorak između trenutnog stanja i ono što bi uzeo da imam love. Usput ću kupiti nove slušalice za stotinjak eura.

A i treba stediti za 2005. i veliku turneju po europi.
 
Zašto bez woofera???? Pa treba ti woofer za kompletnu zvuènu sliku....onda si raðe uzmi STEREO....i neko pojaèalo audio i skuplje zvuènike...
 
Jesi li pročitao u kakvoj zgradi živim? Susjedi bi zvali policiju svaki put. Možda bi stereo kombinacija bila bolja, ali neme 5.0 je 5.0. Ne treba mi za filmove... samo za glazbu.
 
Onda ti se više isplati uzeti dobro stereo pojaèalo i dva jebaèka zvuènika....vjeruj mi...ipak imaš posla s audiofilom...:eek:
 
Znam da imam... to sam zaključio nakon prvog odgovora. :)

Ja bih ipak uzeo surround zbog samog surrounda.... i tako većinu vremena koristim slušalice. Tako da mi se isplativije čini kupiti surround, ali ne onaj shit što se prodaje za 100-200 eura, nego low level ozbiljniji sustav s odličnim slušalicama.

I tako za sve koristim kompjuter, pa ću ga digitalno spojiti s recieverom.
 
Neću. Neću kupovat bez frendova koji se puno više razumiju od mene. Razgovarat ćemo o tome kad dođe vrijeme za odluku, ako maiden-world bude živ do tada. :)
 
hoæeš da ti spržim dvd rock in rio 2 cd-a za reising hell.

hoæeš da ti spržim dvd rock in rio 2 cd-a za reising hell.
 
Re: hoæeš da ti spržim dvd rock in rio 2 cd-a za reising hel

Ljudi nabavio sam jedan koncert sa Dance Of death tour. ali u VHS formatu, slika je 5+. a zvuk 4. Ako koga zanima mijenjam zaneki koncert osim Live After Death, Reising Hell, rock In rio i Donnington 1992. ali da znate nemam cijeli koncert nego samo 10 pjesama meðu kojima su No more lies i Rainmaker. (a i ovih 4 isto nudim u zamjenu za nešto)
 
Back
Top