Razmjena Maiden DVDa/DivX-a

Znam da mi je kolekcija prilicno siromasna, ali tesko je nabaviti ostalo..
Ako imas ti nesto vise, mozes mi se javiti na p.m. ili mail pa napisati svoj popis.. ja imam jos oko 60-tak koncerata drugih bendova, pa mozda tamo nadjes nesto zanimljivije. :wink:
 
MAIDENMADNESS, ma kakvo kupovanje, naci cu radje nesto od tebe sto bi mi bilo zanimljivo..sigurno bi nasao nesto sto bi me moglo zanimati..imas mail pa se javi!
BoBo, e na DVDu nemam nista... oces me globiti onda? Ajd kazi, kolko bi racunao po DVDu? I ti mi se mozes javiti na mail!
 
Na DVD-u ja imam sve što su Maideni izdali....Ukljuèujuæi i onaj Dance of Death 5.1 izdanje....plus još tri DVD-a puna metal spotova, ali problem je što sam ja u VŽ, a vi ko zna gdje...

Inaæe ako idete na faks ili što veæ...Nabavite si USB hard i skidajte pa nisam ja ovo sve dobio tradeom :))

I da zaboravih pripomenuti nemam DVD pržilicu tako da jebiga....

Check this out.....http://www.staggmusic.com/images/thumbnail/13863.jpg
 
Znaš onu lijepu stvar kao promo albumi....e tako je i ovaj izdan...ili bolje reæ reizdan....e pa i na DC++ u Sweden MEtalManiacs je neki tip to imao.... 4,7 GB...sve miksano u 5.1....provjereno na DVD playeru kuænom.....i 5.1 zvuènicima......Ali može biti još jedna stvar da je tip to remiksirao u 5.1 zvuk iz sterea jer kanali nisu separirani ....vidiš tog se nisam sjetio....AHHHH....kanali bi trebali bit separirani jel tako???
 
Back
Top