Photo album

Ivan

Active Member
evo ovdje stavite ako tko nabavi kakvu dobru sliku vezanu uz Maidene. za poèetak vam evo slika s daveovog vjenèanja s tamarom

DavesWeddingDayWithTamara.jpg


i usput zna li tko koji su ovo tipovi
 
BoBo said:
Izgleda kao da mu je sestra. LOL

Onaj gore s bradom bi trebao biti Rod.


Ma žena mu je sigurno i sigurno je iz Californije i zove se Tamara. a Gledaj da dave steve i bruce svi imaju dulju kosu nego Tamara. LOL
 
RodsWedingDay.jpg


mislim da je ovo Rodovo vjenèanje a da je godina 1988 zbog Adrianove frizure, a svi izgledaju nekako smiješni ovako LOL

IronMaidenPhotoWithMotorcycle.jpg
:cheers:

BruceTheCowboy.jpg

:D LOL :) :D LOL :)
 
sad kad gledam ove slike cini mi se da se je bruce skroz promijenio otkad je 93 napustio maiden...u posljednje vrijeme se rijetko mogu nac slike di se bruce tako glupo krevelji.....sad nekako samo fura neku ozbiljnost. Ali to je vjerojatno jer lagano postaje starac :)
 
Ovo STARIJI-PAMETNIJI neæu komentirat samo kažem: POGLEDAJ SLIKE

BrucesWildHair.jpg


BruceBiteVHSCasset.jpg


BrucesVeryCrazyPicture.jpg


I za ovu se sliku nadam (iskreno) da se Bruce nije sprijateljio s Marylinom
BruceWithMarilynMansonMansonsBoys.jpg
 
da baš ne bude da sad dajem samo loše maiden slike evo i jedna po mom mišljenju jedna od najboljih slika s Bruceom

BruceOnDanceOfDeathTourOnTheEdge.jpg
 
E ljudi pripazite ja sam tek sad skužio kad Uploadate sliku NE SMIJETE ju izbrisat od tamo jer ju inaèe neæemo moæi vidjeti Na forumu, a isprièavam se jer niste mogli vidjet ovih mojih par slièica
 
znam da smo se svi ponekad upitali koje su toèno sve Steveove tetovaže, pa ove ste slike vidjeli možda veæ ali ja æu ih staviti ovdje

StevesShowUsTattos.jpg


StevesTattooofGirlWithAntler.jpg


StevesTattooOfSamuraiWithDragon.jpg


I toèka na i

StevesTattooOfTheTrooper.jpg
 
Ovo Gore je Paul di'anno, a jel znaš možda tko ti je ovaj drugi s njim? ali morate da od svih Maidena je dianno se najviše promjenio, dobro nemam Clivovu niviju sliku, ali ovaj se totalno promjenio
 
Ivan said:
E ljudi pripazite ja sam tek sad skužio kad Uploadate sliku NE SMIJETE ju izbrisat od tamo jer ju inaèe neæemo moæi vidjeti Na forumu, a isprièavam se jer niste mogli vidjet ovih mojih par slièica

To je upozorenje tebi. Mi ih ne možemo brisat jer ti imaš account.
 
BoBo said:
To je upozorenje tebi. Mi ih ne možemo brisat jer ti imaš account.

mislim ako vi budete stavljali da nauèite na mojim pogreškama, a znam da vi ne možete brisat moje slike, ali Svoje MOŽETE. BE CAREFUL
 
Back
Top