OT: Sto mislite o domacoj metal sceni ???

axy said:
@snake ----> pa takav je ritam (harder faster ritam LMAO LOL - samo po nazivu dakako) prisutan u domaćih takvih 99% bendova(hmm pitam se di su nestali) bobo.
jebga, samo su dva clana nanovo radila ovu stvar (demo). Pokojnog bubnjara (u ciji je spomen "reissue" i snimljen) je zamjenila ritam-masina.

inače meni najs, vokal mi je zakon - lijepi duboooki vokal, instrumentalno također. Lyricsi mi nisu baš nešto ali ajde, koliko sam uspjela shvatit posvećeni mrtvom članu benda ili frendu?

Pjesma je posvećena pokojnom bubnjaru koji je '93 nastradao u Mostaru. Taj isti covjek je i napisao ovu pjesmu davne 1988.
 
Rainmaker_RI said:
E gitarist je dobar, svaka cast. Jel to bilo na igralistu na trsatu?

je ;) ma bilo je grejt, stavila sam i sliku na onaj topic za slike... stavit ću par od konca ako vas zanima

gitaris je luuud baš je zakon ;)
 
Jekl zna neko kad ce vega vec jednom izdat novi album, "s trnom u srcu" ja milsim da se zove, cuo sam s njega samo heavy metal religija i odlicna je stvar.
 
Upravo skidam ovu novu od monolita. Kletva mi je zakon, pogotovo instrumentalno.
Ja sam trenutno oduševljena Monoxima iz Rijeke ;) lol
nać ću sajt pa vam dat link da čujete ;)

A i trebala bi promovirati bend(ove) mog best frenda, ali otom potom. ;)



EDIT: Poslušah Balkaniku. aj lajk it a lat. ;) i čroo mi je da pjevaju malo na engleskom ... the dream is over! Balcanica! Baš su mi jaki.
trebalo bi baš osnovat heavy/thrash bend Balkanika! Haha nitko nebi više ni znao za Metallicu lol
 
eh baš san prošli tjedan kupila taj drugi album od Vege s trnom u srcu i zakon mi je ;) a prvi Iz sjene dubina isto iman to san jedva cekala da izađe ;) oni su mi predobri ;) prvi koncert koji mi se jaaako svidio još negdi 2001. ka san se iz škole vračala :) bila su to lipa vrimena ;)

a jebemu ima dosta dobrih bendova u nas samo nisu popularni ;) kad su cajke i ta smeča in pa je teško opstat ... a vuco i tomson,,, LOL da se ne moran cenzurirat neču komentirat uopče e .,,,,,
 
Ne moze biti bolje kad "lako glazbeni" lobi sa ZAMPom pokusava na sve nacine zadrzati monopol.
 
BoBo said:
Ne moze biti bolje kad "lako glazbeni" lobi sa ZAMPom pokusava na sve nacine zadrzati monopol.
:?
ne lovim te?
jel to komentar za scenu ili za nešto drugo?
 
Back
Top