OT: Sto mislite o domacoj metal sceni ???

ja sam slusao neku grupu mislim da se zove legija (nezam jesu hrvati ili srbi), ali uglavnom obradili su od kiss-i was made for loving you na hrvatski.....i to mi tako dobro zvuci. Samo nigdje nemu nac neki cd od njih ili za download... :(
 
CroatianTROOPER said:
ja sam slusao neku grupu mislim da se zove legija (nezam jesu hrvati ili srbi)
Iz Hrvatske su, iz Zagreba..
Znam da se pjevac zove Enio Vuceta i da imaju onu stvar Za sve je kriv R'n'R, koja mi je onak ok. Tip, cini mi se vodi i neku emisiju (na BBR-u mislim) i cak zna pustit neku svoju stvar, ali nazalost, ni ja ne znam gdje bih se dokopala nekog njihovog materijala za preslusat. :roll:
 
ma taj vucin koncert... svaka čast njemu i njegovom živom blatu (klanje ljudi nikad nisan čula) ali ej- na groblju!!! pa nije u redu... ali je dobraa ideja to ka petak 13 u ponoć
 
"Klanje ljudi" s takvim nazivom ne mogu ocekivati da cu ih ozbiljnio shvatiti. A Vucu necu vise komentirati.
 
Ljudi, ljudi...

Pa zar nikad niste èuli undercode, vegu, forlorn legacy (dobro to je melodièni death), the fiction, phantasmagoria...ima sto dobrih hrvatskih metal bendova...ali ne....vuco maajka....

Inaèe imam album od Vuce...:)

P.S.neko je rekao da nikad nije èuo ništa od phantasmagorie...pa ak mu treba nek mi se javi na mejl....vrijedi i za forlorn legacy
 
vuco... LOL LOL dobro da je komično, inače bi bilo tragično
Samo čekam da netko spomene fathere

inače preferiram ashes you leave, art knock out, phantasmagoria sam čula da su jebeni ali nisam slušala
e da i naša dva labinska: M.U.R. i Abraksas čiji je lead gitarist isti adrian smith LOL
 
Snake said:
aj raja skidajte ko moze, zanima me vase misljenje

Monotono. ;)

Tipicna rock/metal pjesma ... 100 km/h u istom ritmu od pocetka do kraja. Naravno usporedjujuci ih s najboljim bendovima na svijetu jer ne slusam domace bendove i ne mogu ih s njima usporedjivati.
 
BoBo said:
Monotono. ;)

Tipicna rock/metal pjesma ... 100 km/h u istom ritmu od pocetka do kraja. Naravno usporedjujuci ih s najboljim bendovima na svijetu jer ne slusam domace bendove i ne mogu ih s njima usporedjivati.
a koga imaš doma za slušat? vegu? jedina mi je phantasmogoria vrijedna nekakvog spomena ostalo ništa, a sad sam čuo da već i hladno pivo svrstavaju u rock/metal vode
 
Ivan said:
a koga imaš doma za slušat? vegu?

Nemam pojma. Na prvom MMS-u sam slusao samo Helloween, a na drugi nisam isao tako da nisam upucen u domacu scenu.
 
BoBo said:
Nemam pojma. Na prvom MMS-u sam slusao samo Helloween, a na drugi nisam isao tako da nisam upucen u domacu scenu.

na prvom nisam bio, a na drugom su od hrvata bili downfall, raising dream od onih kojih se sječam, a bili su još i undercode (ako se zovu tak) koje su ljudi gađali, i nemam pojma tko još
 
Ivan said:
pretpostavljam po izgledu jer po sviranju sumnjam

iz rispekta moram reći da nije (NARAVNO, WTF???) kao Adrian ali je jako dobar gitarist. brijem da ima predispozicije. Bokte čak je i moj bivši učitelj (=magistar, đitra) rekao da super svira...
a izgledom ,,, awww ADRIAN :INLOVE:
inače bi stavila sliku ovdje ali naznam dali bi mu bio bed ;)

Ivan said:
...a sad sam čuo da već i hladno pivo svrstavaju u rock/metal vode
wtf???

@snake ----> pa takav je ritam (harder faster ritam LMAO LOL - samo po nazivu dakako) prisutan u domaćih takvih 99% bendova(hmm pitam se di su nestali) bobo. inače meni najs, vokal mi je zakon - lijepi duboooki vokal, instrumentalno također. Lyricsi mi nisu baš nešto ali ajde, koliko sam uspjela shvatit posvećeni mrtvom članu benda ili frendu?
 
Back
Top