OT: Sto mislite o domacoj metal sceni ???

domaca metal scena? sta to postoji. znam za phantasmagoriu, ali ih nikad nisam cuo. od domaceg samo tu i tamo poslusam divlje jagode i to je to. ostale ni neznam
 
ja mislim da su Divlje Jagode najbolje......meni se jako svidaju!! Osobno mislim da i kopiraju maidene......npr. pijesma Stakleni Hotel....isti uvod kao u 2 minutes to midnight... :D
 
Ako misliš da je bilo kakva buka iznad XX db metal onda može biti da je i Vuco metalac. Vuco je netalentirana seljačina, ali majka priroda se pobrinula i za takve da imaju od čega živjeti.
 
BoBo said:
Vuco je netalentirana seljačina, ali majka priroda se pobrinula i za takve da imaju od čega živjeti.

ja bih radje da se pobrine za talentirane da imaju od cega zivjeti a one ostale ko jebe
 
ne znam mozda
bio sam na nekom metal festivalu koji je bio prije par tjedana u zgu. bilo je pun kurac bendova od kojih sam samo znao divlje jagode. ovi ostali nisu bili losi. sjecam se ba je bio neki black sabah underground tako nesto nisu bili losi. mozda je bila i vega ne znam
 
CroatianTROOPER said:
ja mislim da su Divlje Jagode najbolje......meni se jako svidaju!! Osobno mislim da i kopiraju maidene......npr. pijesma Stakleni Hotel....isti uvod kao u 2 minutes to midnight... :D

koliko se sjecam Divlje Jagode su puno prije snimili tu pjesmu nego Maideni 2 minutes
 
Prvo da vas sve pozdravim.

Jeste li slusali novosadske grupe Zbogom Brus Li obradu "Murders in the rue morgue", koju oni zovu "u toku je vreme nerviranja".

Inace momci dobro prase.
 
dobro sviraju. Imaju 2 albuma, "zlobro", na kojem je ova pjesma, i jos jedan album (zaboravio sam ime).
 
Back
Top