OT: Sport - svakakav

BoBo said:
Alergican sam na gluposti i mogu umrijeti kod velike doze.
Ma ne daj da te to dira toliko, biće šta bude :wink: , jebiga na neke stvari moš utjecat a na neke nemoš. :edheadbang:
 
Iron Domek said:
Ma ne daj da te to dira toliko, biće šta bude :wink: , jebiga na neke stvari moš utjecat a na neke nemoš. :edheadbang:

Pa kako me moze dirat kad izbjegavam kontakt. ;)
 
Bobo tako je jebiga mi obični smrtnici na neke stvari nemamo utjecaj :), e sorry moram ić jest ostat ću online pa se čujemo za nekih 15 min :bananallama:
 
biće danas :cheers: , večeras je naša fešta........ :guitar: :drum: , čujemo se, pozdrav svima :headbang:
 
proslavilo se kako spada, čuo sam da mali Matija ima 4,3 kg, biće pravi Pajnić, jak i pametan, jedva čekam da ga vidim, vidio sam sliku na tatinom (mislim novopečenog tate) mobitelu mali je zakon :edkiss: , a jučer je bila fešta do jaja :drunk: , ne mogu vjerovat čak sam bio i na cajki a to je sve zbog Sandre, eh šta žene rade :banana: , pomuti mi se pametan čim sam blizu Sandre :edkiss: , dala je da ju mazim 8) :p
 
Ivan said:
[quote="Iron Domek" a to je sve zbog Sandre

da, i kod mene je sve zbog sandre :)[/quote]eh te sandre, hebiga na kraju ipak želi biti samo prijateljica sa mnom a ja ko i većina muškaraca sa ženom teško da mogu biti prijatelj jer uvijek želim nešto više :wink:
 
Ja se nisam kladio vec pol godine, niti mi se neda vise, al sta se tice ove utakmice navijam za Romu, Milan mi je ionako oduvjek bio antipatican klub, a LAZIO RULZ.
 
Rainmaker_RI said:
Ja se nisam kladio vec pol godine, niti mi se neda vise, al sta se tice ove utakmice navijam za Romu, Milan mi je ionako oduvjek bio antipatican klub, a LAZIO RULZ.
I meni je draža Roma od Milana, a Lazio RULZ tu se slažem u potpunosti :edheadbang:
 
Iron Domek said:
eh te sandre, hebiga na kraju ipak želi biti samo prijateljica sa mnom a ja ko i većina muškaraca sa ženom teško da mogu biti prijatelj jer uvijek želim nešto više :wink:

za ovu baš i ne znam ali mislim da nećemo samo biti frendovi :roll:
 
Back
Top