OT: Sport - svakakav

MaidenMadness

Active Member
znam da ima tu gro ljubitalja sporta pa zasto ne otvoriti thread rekoh ja sebi


pazi ovo za par dana ce sijecanj, pocinje prijelazni rok u cijeloj europi, opet se mogu kupovati igraci, vrijeme je da momcadi popune svoje rupe. hajduk je na 8. mjestu, 22 boda manje od dinama. sezona do sada katastrofa nad katastrofama a citam jucer u novinama grgic i fiorentini idu na skijanje :shock:
i onda se pitaju ljudi zasto je hajduk tako nisko potonuo :roll:



and in an unrelated story bobo jesi cuo veron na ljeto ide iz intera dok kao zamjena mu vjerovatno dolazi moj ljubimac - juan roman riquelme :banana:

mozda jos radi njega i ja postanem navijac nerazzura
 
Re: Sport - svakakav

MaidenMadness said:
hajduk je na 8. mjestu, 22 boda manje od dinama. sezona do sada katastrofa nad katastrofama a citam jucer u novinama grgic i fiorentini idu na skijanje :shock:
i onda se pitaju ljudi zasto je hajduk tako nisko potonuo

Iako sam veliki navijac hajduka u ovom trenutku me apsolutno ne zanima niti Hajduk niti hrvatska liga. Muka mi je od naseg nogometa.

MaidenMadness said:
and in an unrelated story bobo jesi cuo veron na ljeto ide iz intera dok kao zamjena mu vjerovatno dolazi moj ljubimac - juan roman riquelme :banana:

Veron je odlucio da se vraca u Argentinu jer mu je dosta Europe. Ovi iz Intera ce ga pokusati zadrzati, ali mislim da nema nista od toga je r jer izgleda cvrsto odlucio na povratak.

Sve ostale informacije uzmi s velikom rezervom jer je talijanskim novinarima uvijek dosadno, a pogotovo sada kad je pauza, a onda pocnu s razlicitim kombinacijama. Interu trenutno ne treba nitko. Vratit ce naprada nigerijca iz Chieva kao sigurnost dok je Martins na kupu afrike.

MaidenMadness said:
mozda jos radi njega i ja postanem navijac nerazzura

Zar si i ti mazohist? LOL
 
Re: Sport - svakakav

BoBo said:
Iako sam veliki navijac hajduka u ovom trenutku me apsolutno ne zanima niti Hajduk niti hrvatska liga. Muka mi je od naseg nogometa.
a je'l to ono i kad gube i kad tuku :? :p LOL
BoBo said:
Veron je odlucio da se vraca u Argentinu jer mu je dosta Europe. Ovi iz Intera ce ga pokusati zadrzati, ali mislim da nema nista od toga je r jer izgleda cvrsto odlucio na povratak.

Sve ostale informacije uzmi s velikom rezervom jer je talijanskim novinarima uvijek dosadno, a pogotovo sada kad je pauza, a onda pocnu s razlicitim kombinacijama. Interu trenutno ne treba nitko. Vratit ce naprada nigerijca iz Chieva kao sigurnost dok je Martins na kupu afrike.
jebi ga znas novinare.. makar riquelme je bolji od verona
BoBo said:
Zar si i ti mazohist? LOL
ne, riquelme je car :D
 
Re: Sport - svakakav

MaidenMadness said:
a je'l to ono i kad gube i kad tuku

Postoji ipak granica izdrzljivosti. :D

Situaciju u Hajduku mozemo usporediti sa situacijom u Cro IMFC-u. :D
 
Re: Sport - svakakav

BoBo said:
Postoji ipak granica izdrzljivosti. :D

Situaciju u Hajduku mozemo usporediti sa situacijom u Cro IMFC-u. :D
da uz jednu bitnu razliku
za hajduk me ne boli kurac nego srce kad vidim sta mu rade :|
dok sto se tice cro imfc-a totalno me nije briga jer imo meni to netreba
 
Re: Sport - svakakav

MaidenMadness said:
dok sto se tice cro imfc-a totalno me nije briga jer imo meni to netreba

:(
ma nadaj se da će se jednom i tamo situacija popraviti
 
Tin ovo ti je dobra odluka otvaranje ovog topica.Jeste čuli da će Jasmin Repeša postati trener repke najvjerojatnije?Pametna odluka po meni.Malo o košarci :)
 
CroatianTROOPER said:
:evil: mrzim sportove s lopticama...

Koja je granica izmedju lopte i loptice?

Iron Domek said:
Tin ovo ti je dobra odluka otvaranje ovog topica.Jeste čuli da će Jasmin Repeša postati trener repke najvjerojatnije?Pametna odluka po meni.Malo o košarci :)

Stanje u kosarkci je jadnije nego i u nogometu. Ni Repesa ne moze puno pomoci.

Najjaci su mi pljuvaci po goodyear ligi. Tamo ne mogu nikoga dobit, pa zele samo hrvatsku ligu gdje se mogu pohvaliti s pobjedama protiv amaterskih ekipa. Uvijek im je netko drugi kriv. Ne vide najveci problem hrvatske kosarke koji je Cibona. Njen petogodisnji ugovor s ULEBom je unistio nasu kosarku.
 
BoBo said:
Stanje u kosarkci je jadnije nego i u nogometu. Ni Repesa ne moze puno pomoci.

Najjaci su mi pljuvaci po goodyear ligi. Tamo ne mogu nikoga dobit, pa zele samo hrvatsku ligu gdje se mogu pohvaliti s pobjedama protiv amaterskih ekipa. Uvijek im je netko drugi kriv. Ne vide najveci problem hrvatske kosarke koji je Cibona. Njen petogodisnji ugovor s ULEBom je unistio nasu kosarku.
ma cijeli klupski sport nam je u kurcu
proslo je vrijeme kad si mogao na sicu sastaviti momcad koja ce moci nesto napraviti u medjunarodnim natjecanjima. danas vlada dolar a tko ce uloziti u sport u drzavi koja ima cca 5 milijuna stanovnika od kojim 99% nema naviku odlaska redovito na utakmice
to je glavni problem. hr sporta imo
 
MaidenMadness said:
ma cijeli klupski sport nam je u kurcu
proslo je vrijeme kad si mogao na sicu sastaviti momcad koja ce moci nesto napraviti u medjunarodnim natjecanjima. danas vlada dolar a tko ce uloziti u sport u drzavi koja ima cca 5 milijuna stanovnika od kojim 99% nema naviku odlaska redovito na utakmice
to je glavni problem. hr sporta imo
biće bolje i kod nas u Našicama nije baš preblistavo stanje, ali ide nabolje...uvijek sam optimist, ali bez rada i znoja nema ništa.Red, rad i disciplina :wink:
 
MaidenMadness said:
ma cijeli klupski sport nam je u kurcu
proslo je vrijeme kad si mogao na sicu sastaviti momcad koja ce moci nesto napraviti u medjunarodnim natjecanjima. danas vlada dolar a tko ce uloziti u sport u drzavi koja ima cca 5 milijuna stanovnika od kojim 99% nema naviku odlaska redovito na utakmice
to je glavni problem. hr sporta imo

Istina je da nismo dovoljno bogati da bi nam momcadi ostvarile neke zapazenije rezultate u medjunarodnim natjecanjima, ali postoje nacini da se uspije. Samo treba odluciti zelimo li nacionalne lige i zaboraviti europska natjecanja ili cemo se okrenuti regionalnim ligama, koje naravno treba pametno organizirati. Vece trziste znaci vise love, ali samo pametnim vodjenjem nece se sve pretvoriti u stroj za novac, nego ce privuci i gledatelje. Ne moze se ocekivati rezultate preko noci.

Recimo Hrvatska liga moze se igrati samo za prestiz (titula prvaka) i za kvalifikacije u Goodyear ligu tijekom jeseni. To bi bilo manje opterecenje za klubove koji igraju u Europi. Goodyear liga bi se igrala nakon nove godine i iz koje bi se islo u europske kupove. Ako recime sve 4 prvoplasirane momcadi idu europske kupove i to budu 4 srpska kluba, tko nam je kriv kad smo nesposobni. Ako ne mozemo njih dobit zar je bolje da nas sljedece sezone napucavaju poljaci, belgijanci i drugi u nekom trecerazrednom kupu.

Problem je sto kod nas vladaju menadjeri i njima je u interesu da igraca sto prije prodaju vanka za neki sitniz.
 
Heja, heja Cibosi čestitke na pobjedi protiv Partizana.Živila Cibona i hrvatska košarka općenito.
:grouphug:
 
Ivan said:
osim vaterpola. tu smo još jaki, moraš priznat
pa nije da imamo tu neku veliku konkurenciju buduci da to igraju prakticki jos samo talijani, spanjolci, srbi i grci(valjda nisam nikog jakog zaboravio)

ostalo je sve razina amateri-entuzijasti
 
MaidenMadness said:
pa nije da imamo tu neku veliku konkurenciju buduci da to igraju prakticki jos samo talijani, spanjolci, srbi i grci(valjda nisam nikog jakog zaboravio)

ostalo je sve razina amateri-entuzijasti

ma u biti tu je mala konkurencija, ali što je činjenica od svih liga hrvatske najgora je rukometna,
Zagreb ne može/ne smije izgubiti, i onda ljudi nitko ni ne ide gledat utakmice.
pa kad je zadnji put bio na tv-u prijenos neke rukometne utakmice hrvatske lige?
prije par godina dok je metković još nešto pokušavao?
 
cekaj nije bilo sportskih zanimljivosti radi blagdana
nego dinamo postaje brazilska kolonija jebo te
ipak bolje nego hajduk
jos dva siptara dolaze izgleda
plus stari iskoristeni janez


sta ce hajduk biti jak jeba te led
 
Back
Top